K. Magnussenas: „Haas“ laimės atėjus M. Schumacheriui (1)

K. Magnussenas: „Haas“ laimės atėjus M. Schumacheriui
logo Lapkričio 19 d. 16:39, Haas

Mickas Schumacheris yra vienas iš kandidatų užimti pagrindinio piloto vietą kitais metais „Haas“ komandoje. Kevinas Magnussenas, kuris sezono pabaigoje pabaigs pasirodymą amerikiečių komandoje, yra įsitikinęs, kad Mickas būtų vertingas įsigijimas...

„Tarp jaunų lenktynininkų yra gana gerų kandidatų, - mintimis tinklalaidėje In the Pink dalinosi Kevinas. – Manau, kad Schumacheris turi būti kandidatų sąraše, bet ar taip yra, nežinau, kadangi nei Guentheris Steineris, nei Gene Haasas su manimi šiomis temomis nekalbėjo. Esu bendravęs su Micku ir jis paliko man jauno protingo žmogaus įspūdį. Jis turi didelį talentą, dabar pirmauja „Formulėje-2“ ir puikiai vairuoja bolidą.

Nepriklausomai nuo sutarties sąlygų, Mickas būtų labai vertingu pirkiniu. Esu įsitikinęs jo galimybėmis ir sugebėjimu pilotuoti – komanda laimėtų jam atėjus“.

Magnussenas komentavo ir paplitusį reiškinį, kai jauni lenktynininkai nusiperka vietą F-1 komandoje: „Dabar yra sunku nustatyti, kuris yra nusipirkęs vietą komandoje, o kuris – ne. Visi lenktynininkai vienu ar kitu laipsniu atneša komandoms komercinę naudą.

Kai kas paprasčiausiai išrašo solidų čekį ir gauna vietą prie vairo, turtingi tėveliai kartais savo atžaloms nuperka visas komandas, kuriose jie važiuoja.

Nežinau, kas atsisės prie vairo „Haas“ komandoje, bet šiai ekipai reikia piloto, kuris sugebėtų atvesti labai rimtus rėmėjus. Suprantama, kad idealiu atveju toks lenktynininkas turėtų patirtį, tačiau yra daug jaunų pilotų, tarp kurių ir Mickas Schumacheris, kurie sugebėtų likviduoti patirties stoką ir parodyti gerus rezultatus“.

Magnussenas taip pat pridūrė, kad „Formulėje-1“ yra labai sunku įvertinti lenktynininko kainą skirtingai nei kitose sporto rūšyse, kuriose jų verte būna perėjimo kaina: „Futbole sistema paprastesnė, kadangi visi žaidėjai priklauso klubams, o klubai arba perka sportininkus, arba juos nuomoja, todėl žaidėjo kaina yra aiški. Labai gaila, bet „Formulėje-1“ tai neveikia. Šia prasme visas automobilių sportas yra kur kas sudėtingesnis“.


Komentarai (1)
Accadia
IP: f581c9f | 11/19 18:27 Atsakyti
Bye, Kevin!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas