K. Magnussenas: R. Grosjeanas yra greitesnis už J. Buttoną (6)

K. Magnussenas: R. Grosjeanas yra greitesnis už J. Buttoną
logo 2019 Sausio 02 d. 14:02, Pirelli / LAT Images

Praėjusio sezono pradžioje Kevinas Magnussenas turėjo pranašumą prieš Romainą Grosjeaną „Haas“ ekipoje, kuriam labai dažnai nesisekė. Pirmuose aštuoniuose GP etapuose Grosjeanas nesugebėjo uždirbti taškų, bet po to pasitempė ir likusiose lenktynėse nė kiek nenusileido komandos draugui.

Kalbėdamas apie jėgų išsidėstymą „Haas“ komandoje, Kevinas pareiškė, jog Romainas yra greitesnis už Jensoną Buttoną, su kuriuo jie buvo vienos ekipos partneriais 2014 metais...

Kevinas Magnussenas: „Viduryje sezono galėjo atrodyti, kad aš žengiau žingsnį atgal, bet taip nebuvo, kadangi Romainas sugebėjo gerokai pasitempti, sugrįždamas į jam įprastą aukštą lygį. Kai komanda atnaujino mašiną, šios naujienos labiau tiko jam, nei man. Apskritai, mašina pagerėjo, bet skirtingai nei Romainas, man pavykdavo susitvarkyti ir su senąja versija.

Jei vertinsime visus bruožus apskritai – žmogiškuosius, tarpusavio bendravimo, rato įveikimo laikus, tai Buttonas buvo pats geriausias mano komandos draugas, tačiau nėra abejonių tame, kad Romainas yra greitesnis už Jensoną. Viename rate Grosjeanas yra stebėtinai greitas, jei jam viskas tinka“.


Komentarai (6)
Mendoza69
| 01/04 14:46 Atsakyti
Tai Kimis tada karalius F1 yra, nes uz grozana greitesnis buvo :D Magnusenas pyksta kad ji ismete is makliu ir gavo malku nuo Buttono :D
ddt
| 01/02 16:53 Atsakyti
Čia apsirūkiusio žmogaus kalbėjimas, man tik keista, kas prie jo tokio prileido žurnalistus.
EičJey
| 01/02 15:56 Atsakyti
Ir kadangi Magnussenas surinko daugiau taškų, jis greitesnis už prancūzą ir Jensoną. Ir čia gana rimtai suvalgė tą Romainą. Jaučiu Hamiltono lygio jau Magnussenas.
Sharingan
| 01/02 15:53 Atsakyti
Stebėtinai greitas, jei viskas tinka - matyt jei viskas tinka bet kas gali būti stebėtinai greitas.
egis01
| 01/02 15:37 Atsakyti
Grožanas gal ir greitesnis viename rate už Butoną, bet Butonas turi vieną čempiono titulą, ko prancuzas niekad neturės.
talianas
| 01/02 14:39 Atsakyti
Viename rate Romainas greitesnis už Buttoną, gali būti. Tik problema tame, kad lenktynės ne iš vieno rato susideda. Beje, Magnusenas lėtesnis buvo už Buttoną.
×

TOP naujienos