K. Raikkonenas: elektra valdomi stabdžiai - problemų šaltinis (23)

K. Raikkonenas: elektra valdomi stabdžiai - problemų šaltinis
logo 2014 Kovo 19 d. 21:11, Ferrari
Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas prisipažino, kad elektra valdomų galinių stabdžių sistema yra šaltinis nesklandumų, su kuriais jam teko susidurti Australijoje vykusių F-1 lenktynių metu.
Melburne suomiui sunkiai sekėsi suvaldyti naująjį „Ferrari“ ekipos bolidą. Sportininkas po patirtos avarijos kvalifikacijoje turėjo startuoti iš dvyliktos pozicijos. Nelengvose lenktynėse suomis finišavo septintas.
„Mes nustatėme pagrindines problemas. Taip pat yra kiti aspektai susiję su mano bolido nustatymais bei elektra valdomų stabdžių sistema“, – pasakojo K. Raikkonenas.
„Priversti šią sistemą veikti tinkamai tikrai nėra lengva. Ji taip pat daro įtaką bolido elgesiui trasoje. Džiugu tai, kad penktadienį ir šeštadienį mums pavyko patobulinti bolidą. Tai, kad nepatekau į paskutinę kvalifikacijos dalį nėra susiję su automobilio pajėgumu.“
K. Raikkoneno teigimu, jis išlieka ramus ir optimistiškai nusiteikęs. Suomis tikisi, kad Malaizijoje situacija bus geresnė.
„Ilgai dalyvauju šiame žaidime, tad tai tikrai buvo ne pirmas kartas, kai pasitaikė sunkus lenktynių savaitgalis. Esu įsitikinęs, jog jei dirbsime teisinga linkme, rezultatai bus geresni jau Malaizijoje vyksiančiose lenktynėse.“

Komentarai (23)
Kynce
| 03/19 21:14 Atsakyti
Problemu saltinis tai tik tarpine tarp vairo ir sedynes:ddd
žiūrovas f-1
| 03/19 21:19 Atsakyti
Dziugu, kad ekipa nustate bolido problemos saltini, bet svarbiausia, ar jai pavyks ja(problema) pasalinti?
nacHia
| 03/19 21:23 Atsakyti
Ne ***** išsiaiškino problemą ir ją paliks
Arre
| 03/19 21:23 Atsakyti
Kynce>> Jei neturi nieko protingo pasakyt, geriau nerasyk, nes nesamones sneki ir bajeris tas toks nuvalkiotas, kad nelaiku ir ne vietoj.
Greitis
| 03/19 21:26 Atsakyti
Kodel stabdziai gale elektra valdomi?
Kynce
| 03/19 21:31 Atsakyti
Arre- o kas tau cia ne vietoj? Puse sezono praleks kol "pripras" prie bolidi, o Tada irgi netikiu kad ka parodis gero. Nu kad Alonso neuzkraus tai 100%. Ne tas kalibras.
Luke
| 03/19 21:32 Atsakyti
Nes kaupia stabdymo energiją.
MS is da best
| 03/19 22:15 Atsakyti
pas latra visad buna problemu. kol sitas klounas isspres jas, tai ferma jau bus nusprendusi 2x ismest sita klouna
malcov
| 03/19 22:31 Atsakyti
Kokie jūs pus*** esat, lenktynių režimu nė kiek neatsiliko nuo Alonzo, tik po pitstop'o kada teko stovėti kol aptarnaus Alonzą praradęs dvi pozicijas užstrigo už Button'o ir Vergne, taspats Alonzas negalėjo aplenkt Hulkenberg'o, paskutiniame sustojime per pit'us išlošė jam poziciją. Plius Kimiui problemos su stabdžiais ir setup'u, in conclusion: pas Kimį potencialio tikrai yra, tad *** bliaukit kol galit.
Arre
| 03/19 22:34 Atsakyti
nesakau kad uzkraus alonsui bet neatsiliks nei kiek, jei ferrari pasistengs
×

TOP naujienos