K. Raikkonenas: elektra valdomi stabdžiai - problemų šaltinis (23)

K. Raikkonenas: elektra valdomi stabdžiai - problemų šaltinis
logo 2014 Kovo 19 d. 21:11, Ferrari
Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas prisipažino, kad elektra valdomų galinių stabdžių sistema yra šaltinis nesklandumų, su kuriais jam teko susidurti Australijoje vykusių F-1 lenktynių metu.
Melburne suomiui sunkiai sekėsi suvaldyti naująjį „Ferrari“ ekipos bolidą. Sportininkas po patirtos avarijos kvalifikacijoje turėjo startuoti iš dvyliktos pozicijos. Nelengvose lenktynėse suomis finišavo septintas.
„Mes nustatėme pagrindines problemas. Taip pat yra kiti aspektai susiję su mano bolido nustatymais bei elektra valdomų stabdžių sistema“, – pasakojo K. Raikkonenas.
„Priversti šią sistemą veikti tinkamai tikrai nėra lengva. Ji taip pat daro įtaką bolido elgesiui trasoje. Džiugu tai, kad penktadienį ir šeštadienį mums pavyko patobulinti bolidą. Tai, kad nepatekau į paskutinę kvalifikacijos dalį nėra susiję su automobilio pajėgumu.“
K. Raikkoneno teigimu, jis išlieka ramus ir optimistiškai nusiteikęs. Suomis tikisi, kad Malaizijoje situacija bus geresnė.
„Ilgai dalyvauju šiame žaidime, tad tai tikrai buvo ne pirmas kartas, kai pasitaikė sunkus lenktynių savaitgalis. Esu įsitikinęs, jog jei dirbsime teisinga linkme, rezultatai bus geresni jau Malaizijoje vyksiančiose lenktynėse.“

Komentarai (23)
greitas_kaip_briedis
| 03/21 09:56 Atsakyti
Tokio fenomeno, kaip Kimis Formule ilgai dar netures. Tokie kaip Lauda, Senna, Kimis, visi jie su charakteriu, jie visada tures daugiau fanu, nei koks Alonzo. Kimis niekada neverksliana, jam nebus sunku 2 ra karta pasiusti Feru bosa na... Geru bajeriu yra pas ji: http://www.youtube.com/watch?v=NZK2AtCFCRU
Andrius.B
| 03/20 22:29 Atsakyti
Labai geri abu pilotai sy karta. Reik tik bolidus pagerint.. Resursus turi, tik abejones kyla del gerintoju.. Kelintas sezonas nesukure nieko geriau nei matom patys...
O del strategu boksuose tai pastoviai keikiu..:) is salies atrodo kad tikrai galima geriau sugalvot..:)
malcov
| 03/20 22:11 Atsakyti
Vienas pastebėjimas: šaltinio tikrai neieškosiu, nes ilgai užtruktų, bet esu skaitęs Lotus mechanikų nuomonę apie Kimį ir Kubicą, Kimis labai jaučia bolidą ir iškart gali pasakyti kas jam bolide nepatinka, beto minėjo jog tokių niuansų pasakydavo kokių iš Kubicos niekada nebuvo girdėję, čia kalba eina apie techniką.
Ihanelma
| 03/20 21:21 Atsakyti
įdomu, už tokius žodžius, kaip kynces ar ms da best'o, galima sėkmingai užblokuot jų ip?

jei neusuprantat, kad Kimi apie mechaniką formulėj nusimano bene geriausiai iš visos rikiuotės, tai net nesireikškit. Tas problemas išspręs taip greit, kad net kitų lenktynių nesulauksit. :))
karamyslas
| 03/20 18:22 Atsakyti
knyce/ar senai buvai pas gyditoja
McLarrin
| 03/20 12:42 Atsakyti
Ta prasme gal ir FA tegul pageria, maž čia visas greitis? Lietuviams taip būdinga: jie išgėrę labai pagreitėja! Kažin kaipo ispanams?
McLarrin
| 03/20 12:38 Atsakyti
Khe khe, kaip čia dabar taip, paskutinis čempionas Ferrari komandoje buvo "latras"! :DD
greitas_kaip_briedis
| 03/20 05:36 Atsakyti
Nu bet Kimis achujiennas yra, perejes puse komandu, patirti turi, nors gali surasti problemas. Lotusams stiprintuva pakoregavo, prasau, kaip pasistumeje buvo, db Ferus turi auklet. Pavydeti kitoms komandoms tokio.
Mykolas Gurkovas
| 03/19 22:49 Atsakyti
Kynce tau matau paranoja. pasiziurek i veidrodi ir apmastyk pries kalbedamas. alonso nedare klaidu nes jo bolidas neturejo tokiu bedu. rosbergas nugalejo nes sugedo hamio bolidas ar ir hamis nemoka vaziuot gal uzdroze varikli?
Kimis Valdo
| 03/19 22:48 Atsakyti
malcov>>> Būtent. Kimis iki stopų visai šalia Alonso varė. Nekaltinu nieko, nes komanda gi nemes kauliukų kurį pirmą aptarnaus. Poto ryškios bėdos su stabdžiais ko pasekoje nelabai ką galėjo aplenkti. O ir Giga mega tera čempionas vos sudorojo Hulką. Bet ką čia *** įaiškinsi. Alonso tera dievas, o latras Masos lygio....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas