K. Raikkonenas: „Ferrari“ pajėgumas iki šiol neaiškus (10)

K. Raikkonenas: „Ferrari“ pajėgumas iki šiol neaiškus
logo 2014 Vasario 24 d. 20:46, Ferrari
Kimi Raikkoneno teigimu, tikrasis „Ferrari“ komandos pajėgumas iki šiol nėra aiškus.
Suomio pasiektas laikas buvo septintas tarp geriausių praėjusią savaitę Bahreine vykusių bandymų metu užfiksuotų rezultatų. Priešpaskutinę važiavimų dieną italų komanda susidūrė su telemetrijos problemomis. Tai sutrukdė ekipai nuvažiuoti daugiau ratų. Paskutinę dieną jų buvo įveikta daugiau, tiesa pirmuosius F-1 bandymus Bahreine K. Raikkonenas baigė sudaužydamas „Ferrari“ bolidą.
„Mūsų rato įveikimo laikai neatrodo įspūdingai. Tikrąją savo poziciją sužinosime tik atvykę į pirmas sezono lenktynes Australijoje“, – pasakojo „Ferrari“ pilotas K. Raikkonenas.
„Kalbant apie patikimumą, viskas atrodo gana neblogai. Tačiau kas liečia mūsų greitį, negaliu pasakyti kokioje pozicijoje šiuo metu esame. Tiesą pasakius, manau, kad viskas yra gana gerai. Vis dar turime atlikti nemažai darbų. Žinoma, aš žinau mūsų situaciją, tačiu nenutuokiu ką daro kiti.“
K. Raikkoneno teigimu, „Ferrari“ dar turi padirbėti prie savo naujojo variklio ir bolido nustatymų.
„Viskas yra gana neblogai. Kalbant apie galią, daugiau turėtume sužinoti paskutiniuose bandymuose. Tačiau tai tkrai nėra didžiulė problema. Yra tam tikrų smulkmenų, kurias norime pagerinti. Bandysime perprasti tam tikrus pokyčius ir kaip visa tai įtakoja bolido elgesį.“
„Dabar viskas yra gana gerai. Tačiau mes norime patobulėti. Iki sezono pradžios dar liko nemažai laiko. Žinoma, šiemet viskas yra kitaip nei buvo pernai, taigi, stengiamės kuo daugiau sužinoti ir išmokti. Paskutiniuose bandymuose galėsime pabandyti išsiaiškinti kokią poziciją užimame.“

Komentarai (10)


Marijus Vaskelis
| 2014 Vasario 25 d. 16:47
Ziurovas>>> tu cia is bandymu sprendi? Kai visi mina puse gazo? :D As pasikartosiu - LABAI noriu, kad Red Bull pagaliau apleistu sosta, bet cia is keliu bandymu dar nera ka kalbeti... Laukia 19 etapu, o jus skiedziat apie tai kas butu jeigu butu...
red_speed
| 2014 Vasario 25 d. 14:31
Djjiegas
| 2014 Vasario 25 d. 10:03
Ferari ir Mersedes turi geriausias pilotų poras. Ir pakolkas atrodo abi komandos neblogai. McLaren bus juodasis arkliukas kuris tikrai gali iššauti. Be minėtų yra Vetelis ir Hulkis, kurie kaip visada gale nesivilks. Visa kita būtu didelis netikėtumas. Lotusai be pinigų ir krūvos specialistu tikrai manau neturi spėti remontuotis. Wiljamsas labai perspektyvus, bet 2014 neturi lyderio piloto, bei manau jie pakils 2-3 laipteliais konstruktorių lentelėje ir tiek.
HK
| 2014 Vasario 25 d. 07:26
333+333 taip tikrai neatrodys, nes del taisykliu reikalavimu ateityje vis vien tures koki pimpala ar kita organa kur nors prisilipdyti ir sugadins gera bolido isvaizda :)
Songoku Lee
| 2014 Vasario 24 d. 23:16
Tai bent sekunde tik lėtesninis jeigu bus tai nieko tokio, gi įjungs abu pilotai žvėriškas ir titaniškas pastangas ir kompensuos tai.
ecOr
| 2014 Vasario 24 d. 21:44
Žiūrovas > Na, dar titulą atimti gali ir McLaren. Nepamirškime ir Lotus. Taip pat verta paminėti būtų Force India. Galbūt net ir Williams. O gal net Toro Rosso ar Sauber? Taipogi Marussia ar Caterham neprastos konkurentės. Na, bet palaukime ir pamatysime, nes jos ("LENKTYNĖS"("AUSTRALIJOS")) jau už 19 dienų.
Sk0rpis
| 2014 Vasario 24 d. 21:17
Gal kadanors, ateitį, taip, ar panašiai ir atrodys F-1 bolidai? :)
žiūrovas f-1
| 2014 Vasario 24 d. 21:16
Jie("Ferrari") vieninteliai su "Mercedes", kurie gali siemet atimti cempionu titula is Vettelio ir konstruktoriu taure is "Red Bull".
Tiktok51
| 2014 Vasario 24 d. 21:04
Tikekimes sie metai bus Ferrari metai
333+333
| 2014 Vasario 24 d. 21:04
i Australija atvaziuos su tokiu bolidu lektyniaut?:)
http://www.youtube.com/watch?v=fgG8gJ7SkUo
×