K. Raikkonenas: kvalifikaciją sugadino keista problema (37)

K. Raikkonenas: kvalifikaciją sugadino keista problema
logo 2015 Gegužės 09 d. 18:46, Ferrari
Kimi Raikkonenas papasakojo, kad Ispanijos GP kvalifikaciją sugadino keista problema – vieną padangą sugadino uždangalas. Suomis antrojoje kvalifikacijos dalyje buvo antras, tačiau trečiojoje dalyje galėjo panaudoti tik vieną naujų padangų komplektą ir liko 7-tas.
„Mes turėjome naujų padangų komplektą, kurį būtume panaudoję paskutinėje kvalifikacijos dalyje, bet dėl kažkokios keistos priežasties vieną padangą sudegino uždangalas. Bet tai dalis žaidimo. Turėjome keletą sunkių dienų, bet rytoj lenktynės ir, tikėkimės, iškovosime nemažai taškų.“
„Ferrari“ ekipa į Ispaniją pristatė nemažai patobulinimų, tačiau K. Raikkonenas nusprendė naudoti senąją bolido konfigūraciją. Suomis nemano, kad tai galėjo nulemti prastą rezultatą.
„Tai buvo mano sprendimas, kuriam komanda pritarė. Mes pasirinkome nenaudoti pakeitimų, nes penktadienio treniruotėse man sekėsi išties sunkiai. Prieš naudodamas patobulinimus aš noriu būti tikras, kad viskas veikia taip, kaip turėtų.“
„Žinoma, kai priimamas toks sprendimas, reikia daug padirbėti ir neįmanoma apsigalvoti. Bet aš pasirengęs prisiimti riziką. Nemanau, kad kvalifikacijos rezultatai būtų kitokie. Tiek ryte, tiek kvalifikacijoje bolidas važiavo puikiai, tik paskutinis padangų komplektas prasta sukibo su trasa, todėl rato įveikimo laikas buvo prastas.“
[gallery id=1125]

Komentarai (37)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bush
| 05/10 15:08 Atsakyti
A.Senna_best>> Tavo dievas, tai toks super buvo, kad per savo kvailus įsitikinimus išsitaškė į sieną ir dabar visų AS fanų vaizduojamas kaip kankinys.
Larensas
| 05/10 13:39 Atsakyti
fia turėtų pagalvoti, kaip palengvinti pagirias jautruoliui. Kartą Kanadoje po jo verkimo prieš lenktynes pusę trasos perasfaltavo, gal ir dabar kažką panašaus būtų galima padaryti.
Rokas1
| 05/10 12:05 Atsakyti
Kas čia per idiotai komentuoja? Kimiui padangą užvalkalas sudegino tai verksniu išvadina. Logikos pas kai kuriuos 0. Į temą tai šita nesėkmė gali mum tik į naudą išeit. Ferrari 2 pagal greitį, ir didelė tikimybė, kad Kimis per lenktynes prisikas iki bent 4 vietos, kas reiškia, kad pamatysim daugiau lenkimų :)
rolll
| 05/10 12:01 Atsakyti
Manau čia Alonso fanai išlieja pagiežą, kad jų dievaičiui nepasisekė.
Kaip sakoma šunės loja, bet karavanas eina. Ne pirmas kartas kaip Kimiui atnaujinimai netinka ir jis prisiima atsakomybę už seno paketo grąžinimą. Sekmės jam lenktynėse!
Audi ur
| 05/10 11:05 Atsakyti
del manes tai nors ir visas pasaulis lai nemegsta kimio, bet as jo fanas busiu nes jis unikalus. ne taip kaip nekiti pirstelt turbut net bijo kad ziniasklaida ko neparasytu. nu ka tas alonas velkas dbr gale net jo niekas nezino siais metais. alonso koks alonso ai cia tas kur antakius nusiskuto ir sekme nusisuko.
red_speed
| 05/10 10:45 Atsakyti
Anonimas > tai sakai kims kartais uzsuka i jusu anonimini bureli? : )))
| 05/10 10:33 Atsakyti
latrafaniau tu :) visi cia angeliukai be nuodemiu, o jusu dievaiciai kaip alonsas isvis jezus kristus , baiges savo apgailetina kariera galetu santa barbaroi vaidint, Kruza pavaidintu sekanciom 3000 serijom...hemiltuonas angelas irgi, negerentis, neruko ir ko gero nesip**a, todel ir nicole paleido...zodziu - nei vieno kimio fano neizeisit latru pavadine, mes patys zinom koks jis, del to ir patinka mum jis..:)
A.Senna_best
| 05/10 09:27 Atsakyti
kokie nervuoti tie latrafaniai :)
malcov
| 05/10 08:43 Atsakyti
red_speed> Dėkui.
Nugara
| 05/10 08:37 Atsakyti
Kimis bus antras. Tokių šaltų nervų bičas - retenybė F1.
×

TOP naujienos