K. Raikkonenas nesureikšmina patirtos avarijos (video) (35)

K. Raikkonenas nesureikšmina patirtos avarijos (video)
logo 2014 Kovo 15 d. 12:24, Getty Images
Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas nesureiškmino šiandien kvalifikacijoje patirtos avarijos. Suomio teigimu, jis bet kokiu atveju nebūtų pagerinęs anksčiau užfiksuoto rezultato.
Antroje kvalifikacinių važiavimų dalyje išvažiuodamas iš trečio posūkio avariją patyręs K. Raikkonenas rytojaus lenktynes pradės iš 11 pozicijos.
„Perjunginėjau nustatymus ant vairo ar kažkas tokio. Tuo metu prasisuko ratai ir atsitrenkiau į sieną“, – pasakojo „Ferrari“ pilotas K. Raikkonenas.
„Tai buvo vienintelė klaida. Šiek tiek prasisuko galiniai ratai. Nespaudžiau ir niekur neskubėjau. Ratai prasisuko ir aš nebesuvaldžiau bolido. Tai nieko nekeičia, vis tiek nebūčiau patekęs į kitą kvalifikacijos dalį. Buvome gana greiti, tačiau mums trukdė lėtesni pilotai. Nebuvo laiko gerinti rezultato. Jei ne avarija, būčiau grižęs į garažą.“
[gallery id=1042 rand=rand]
K. Raikkonenas neslepia, kad šį savaitgalį turi problemų su naujuoju „Ferrari“ bolidu.
„Turime šiokių tokių bėdų su bolido nustatymais. Su tuo susidūrėme dar bandymų metu. Laukiame naujų dalių, kurias norime išbandyti. Deja, bet šiąnakt to tikrai nenutiks.“
[youtube id=TNtFVVTbsVc start=START]

Komentarai (35)


Jekesas
| 2014 Kovo 16 d. 07:45
Tikriausiai reikia laiko adaptuotis Kimiui kaip visada, Alonso šiuo klausimu visa galva o gal net trim galvom aukščiau už Kimį. Prognozuoju, kad Alonso įgytas pranašumas sezono pradžioj prieš Raikonena gali tapti lemiamu. Svarbu, komandai kad abu būtų konkurencingi ir stabiliai neštų taškus į komandos sąskaitą.
Naglis Zukula
| 2014 Kovo 16 d. 00:09
Ei chebra, nešikit į kelnes... Kimi is the best. ;)
''kimi''
| 2014 Kovo 15 d. 21:17
Sub7 pagal tavo nicka ir prota sprendziu kad tu tas septintokas ir esi
augis.lt
| 2014 Kovo 15 d. 19:56
MS is da best>> tu ką rūkai?
mizhoe
| 2014 Kovo 15 d. 19:25
Sub7> skaitau skaitau ir nematau jooookio skirtumo tarp tavo bendravimo kultūros ir tų latrų septintokų suomio fano, tai jeigu nėra skirtumo?..
malcov
| 2014 Kovo 15 d. 18:52
McLarrin>> cituoju komentarą iš kito tinklapio."Kimi told Turun Sanomat that new parts will be arrived in next few races to sort out the issues he faced with the car." Daugiau nieko nežinau.:)
kipshas999
| 2014 Kovo 15 d. 18:50
nelabai suprantu kam ji feri pasieme atgal,tipo dar praeita karta nepasimoke....jam viskas po...ig ir jei nors kazkiek bolidas netenkins jo,jis nusispjaus ir vaziuos panasiai kaip pernai pabaigoj sezono kai nusprenede kad su lotus jam nepakeliui...pas kimi nera nei lojalumo jausmo,nei komandinio jausmo,ir arba viskas gerai arba jis daro ka nori ir jam visiskai nusisikt ar cia feraris ar maklarenas ar dar kas nors....neprognozuojamas nevaldomas zmogelis,pakankamai greitas kai technika tai leidzia,bet toks pat "talentingas" kaip ir pirstukas :)
Linas Urbaitis
| 2014 Kovo 15 d. 17:49
"Na žinote , lengva dulksna,iPodas groja ritmingus "Elbow" kūrinius. Galvojau sukti atgal į garažą pas bachūrus,pasidaryti kavos, brendžiuko įsipilti,prisidegti cigaretę galbūt, atsimerkiu - siena. Labai nesureikšminu, manau,kad rytoj vistiek visi uostys mano dulkes"
Kimis Valdo
| 2014 Kovo 15 d. 17:04
Na kaip suprantu Kimis startuos iš švariosios pusės. Taigi, jei nebus kokių nesklandumų su technika, taškų turėtų būti nemažai :) Tik reikia išnaudoti visas galimybes. Lenktynės ilgos, taigi čia dar visko gali būti :) Tik va neaišku kelinta Ferrari lenktynių režimu
McLarrin
| 2014 Kovo 15 d. 16:41
malcov, tikriausiai nėra aišku, kokias dalis jie norėtų pakeisti ir išbandyti? Kimis valdo , imkit pavyzdį iš malcov.
×