K. Raikkonenas: sustojimą turėjome atlikti anksčiau (18)

K. Raikkonenas: sustojimą turėjome atlikti anksčiau
logo 2017 Balandžio 09 d. 14:54, Ferrari

Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas mano, kad  šiandien Kinijoje vykusiose F-1 lenktynėse jis galėjo pasiekti geresnį rezultatą jei komanda jį būtų pakvietusi pasikeisti padangų anksčiau.

Suomis kurį laiką važiavo paskui „Red Bull“ atstovą Danielį Ricciardo, kai galų gale į techninio aptarnavimo zoną pasuko 39-ame rate - vėliau nei kiti pilotai. K. Raikkonenas mano, kad atlikęs sustojimą anksčiau jis nebūtų užstrigęs už lėtesnių pilotų.

„Manau, kad sustojimą reikėjo atlikti anksčiau. Taip būčiau išvengęs lėtesnių pilotų“, - sakė K. Raikkonenas.

„Nežinau kodėl buvo priimtas sprendimas mane pakviesti vėliau. Turime apie tai pasikalbėti. Dabar lengva apie tai kalbėti, bet mes galėjome geriau atlikti savo darbą. Po to mano lenktynės buvo baigtos. Pavijau „Red Bull“ pilotus, bet kovoti su jais jau buvo per vėlu.“

„Bolidas su naujomis padangomis buvo gana geras. Vėliau, nusidėvėjus padangoms, ėmė slysti bolido priekis. Turime padirbėti, kad ateityje nesusidurtume su tokiomis problemomis. Buvome gana greiti, bet lenktynėse pasiektas rezultatas yra gana prastas.“

K. Raikkonenas lenktynių metu kelis kartus skundėsi dėl variklio. Bet kaip paaiškėjo vėliau, sportininkui kilo bėdų tiesiog dėl kitokių motoro nustatymų.

„Su varikliu viskas buvo gerai. Lenktynių metu mes turime atlikti tam tikrus dalykus. Su varikliu nebuvo nieko blogo, tiesiog kitokie jo nustatymai. Jokių problemų.“

Komentarai (18)


parte
| 2017 Balandžio 10 d. 22:41
Kokie gi jus visdelto sunsnukiai esat, dar tik praeita sezona visiems Kimis - oi kaip varo! Dvejos gonkes praeitos, o jau kontraktus pasirasinejat.
Norge
| 2017 Balandžio 10 d. 17:13
Tech- tai dar didelis klausimas ar bus kur eit ricardui. Va kitais metais tai taip, greiciausia atsilaisvina ferari vieta ir mersuose. Gal... :)
SatanKlaus
| 2017 Balandžio 10 d. 11:14
Ne, neturi Kimi jau aštrumo ir agresijos, neturi, reikia pripažinti. Taktika aišku jam sufiso juodai, bet aš būčiau Vetelį praleidęs iškart kai tik prisivijo...
Padas
| 2017 Balandžio 10 d. 10:44
Taip, labai jau lengvai jis verstapena paleido i prieki, ir tai kad Veteli laike uz saves irgi garbes jam nedare. Bet ta kreiva ferrari taktika taikoma Kimmiui tai baigia uznisti.
Tech
| 2017 Balandžio 09 d. 22:25
Sainzas tikriausiai turi rimta kontrakta. manyciau jam vietele numatyta RBR, kai (ko gero) iseis Ricciardo po 2018 sezono.
Norge
| 2017 Balandžio 09 d. 21:06
O kaip su sainso kontraktu idomu?
augis.lt
| 2017 Balandžio 09 d. 20:11
žiūrovas f-1 >> manau keis į "žiūrovas f-1" :D :D :D
Dusty
| 2017 Balandžio 09 d. 20:09
rolandikas> Vet !
rolandikas
| 2017 Balandžio 09 d. 19:47
Tomukas>> O tai, tavo genialia smegenine , pakeitus Kimį Verstapenu, kas Ferrariuose bus Nr.2???
Tomukas
| 2017 Balandžio 09 d. 19:40
Įdomu, kaip ten su Verstappeno kontraktu, nes Ferai į jį nusitaikę buvo. Tokiu reikalu tiesiog neapsimokėjo Kimio keisti - joks normalus pilotas nenorės kontrakto metams, o antram pilotas, tai turbūt nelabai ir rasi tokių, kaip Kimi. Tai viskas čia kaip ir normalu. Blogai bus, jei Verstappen'as tikrai turi tą "long term" kontraktą, nes tada tiesiog nelabai yra ką daugiau imti :)
×

F-1.lt pulsas