K. Raikkonenas turėjo bėdų su pavarų dėže (26)

K. Raikkonenas turėjo bėdų su pavarų dėže
logo 2014 Balandžio 19 d. 13:30, Ferrari
Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas prasitarė, kad geriau pasirodyti šios dienos kvalifikacijoje jam sutrukdė iškilusios problemos su pavarų dėže.
Suomis Šanchajaus (Kinija) trasoje vykusiuose važiavimuose liko už pirmojo dešimtuko ribos ir rytojaus lenktynes turės pradėti iš vienuoliktos pozicijos.
„Viskas gana sudėtinga“, – sakė „Ferrari“ pilotas K. Raikkonenas.
„Turėjome bėdų vakar. Problemų neišvengėme ir šiandien. Kilo nedidelių bėdų kai bandžiau įjungti žemesnes pavaras.“
Dėl techninių problemų K. Raikkonenas nenuvažiavo nė vieno įskaitinio rato vakar vykusiose pirmose laisvosiose treniruotėse. Tai sportininkui gali atsiliepti rytojaus lenktynėse.
„Turėjome bėdų vakar, kai trasa buvo sausa. Praradome daug svarbaus laiko. Žiūrėsime kaip bus rytoj.“
[gallery id=1048 rand=rand]


Komentarai (26)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
wytas
| 04/20 08:19 Atsakyti
NIuxas> Jei būtum įsiskaitęs geriau į mano komentarą būtum supratęs, kodėl buvo "gearbox failure" ir kaip aš "myliu" Alonso ir kaip "nemyliu" Raikoneno, bet ne tavo intelektui tą įveikti. Tokie netikri Raikoneno fanai kaip tu, net neįsivaizduoja kokiame lygyje jis važiavo prie 10 metų.
Judesys Niuxas
| 04/20 00:59 Atsakyti
juokingi komentarai :D praeitos qual nematet? kam cia kas i vienus vartus musa? jei per LTU kanalus ziurit tai ir INFO limituota! per BBC aiskiai per Q3 jau pasake kad komanda iskart po KIMI nesekmes pasake SORRY gearbox failure.. todel ir nesugebejo laiko pagerint nes nejo SHORT SHIFTINT! kas cia sensta KIMIS ar jusu lavonai..
gogeta
| 04/19 23:30 Atsakyti
Bolidas kurtas yra alonsui - paprasta, labai velai sutarti kimis pasirase,kai siemetinis bolidas jau buvo pradetas kurti ir akivaizdziai labiau tinka FA.....
wytas
| 04/19 21:08 Atsakyti
Kol galioja sutartis tarp Ferrari ir Santander tol tikėtis, kad nebus prioritetizuojamas Alonso nėra šansų, šitas buvo visiem aišku ir prieš sezono pradžią. Kita vertus, aš bent tikėjausi, kad Kimis būdamas gerokai greitesnis už Alonso, kompensuos tą skirtumą, bet to deja nėra. Apseno Raikonenas, kita vertus, jei važiuotu vienodu bolidu su Alonso, tikrai nenusileistų.
Macazar
| 04/19 20:44 Atsakyti
Ekstrymai, tu čia dą palauk, kai Masius dės per startą, tai visi Alonso greitūmai dings :D
vaidzio
| 04/19 19:49 Atsakyti
Na visalaik Kimi laikiau vienu is 5 geriausiu siuo metu lenktyniaujanciu, pries jam ateinant tikrai negalvojau, kad jis taip stipriai atsiliks nuo FA. Na kai Fernandas atejo i Ferrari jam ir reike laiko priprasti, aisku netiek, bet... Tikiuosi per ateinancius pora etapu Kimis pasivys ar bent priartes prie Fernando. Nors sie metai kazkaip truputi ardo geriausiu ir greiciausiu pilotu vertinima, aisku dar ne ciampionato pabaiga, bet turbut nedaugelis mane kad Ricardo prilygs Veteliui...
evbi
| 04/19 19:46 Atsakyti
Xtremez> Tai Trulis su Hamiltonu apskritai iš kitos galaktikos, jei Alonzas net su magišku tera talentu nesugebėjo savo laiku jų padaryt? :D
Xtremez
| 04/19 19:11 Atsakyti
Orakulas VI> tam tikra prasme taip ir yra. Tik ne piktybine. Alonsas tiesiog yra geresnis uz visus savo partnerius komandoje ir jie pries ji nublanksta ir atrodo kad leti. Cia ne Kimis kaltas, jis toks kaip 'visi'. Cia Alonsas per greitas.
Edmas_L
| 04/19 18:47 Atsakyti
MS>psichinej jau internetas veikia ? Blet pazanga padaret.
Kodel taip vaziuoja yra priezasciu. Gal kontraktines, gal dar kazkas. Tiek vienas, tiek kitas yra top klases pilotai. Ten slabako nei vieno nera. Jus cia kieti, apsiseileja prie klaviaturu drocinat ir kietus lauziat. Del ismetimo, niekas is cia nezino del ko ir kaip is tikro, o raso bile rasyt
MS is da best
| 04/19 18:03 Atsakyti
ko jus cia stebites.
gi nieko naujo, eilini karta pasikrove virs 1 sekundes.
nu neveltui massa pakrove kimiui, nes siuo metu latras atrodo netgi tragiskiau uz massa.
kur ten dingo kimsterio fanbojai, kurie pila purva ant fermos ir visad ziuri varzybas uzmerktom akim bei nemato, kad kimis eilini karta letesnis 1 sekunde nei alonsius.
kaip jau sakiau, gal kimiui ir reik laiko priprast prie naujo bolido, bet kai pastoviai esi darkomas po 1 sekunde rate, tai nei vairas, nei sedynes susiregulevimas pagal save nepades kimiui nuplaut gedos jausmo. na o fermos fanams neliko ilgai laukt, greit kimi bus ismestas 2 kart. Neveltui su juo pasirase 1+1 kontrakta, visgi montis nera toks kvailas ir numate, kad kimis=massa.
Tik raikonenas kazkoks keistas, toks paklusnus, ledu nebevalgo, matyt jaucia, kad bus ismestas ir niekam nebereikalingas, tai bando bent geru elgesiu pratest savo karjera dar 1 metams, tik kazin ar tas pades, massa irgi buvo paklusnus.
×

TOP naujienos