K. Vasiliauskas tapo „Formula Palmer Audi“ lyderiu

logo 2009 Birželio 07 d. 17:02, FPA
Užėmęs trečiąją vietą šiandien Silverstone'o trasoje Didžiojoje Britanijoje vykusiose „Formula Palmer Audi“ lenktynėse, lietuvis Kazimieras Vasiliauskas tapo šių pirmenybių lyderiu.
Varžybas garsiojoje trasoje, kurioje vyksta ir „Formulės-1“ lenktynės, laimėjo prancūzas Tristanas Vautieras. Antrąją vietą varžybose užėmė britas Adamas Fosteris. Lietuvis nugalėtojui pralaimėjo 14,545 sek.
Iš septintosios vietos startavęs K. Vasiliauskas varžybų pradžioje važiavo šeštas. Vėliau jam pavyko aplenkti slovėną Davidą Rotarą, pasinaudoti suomės Emmos Kimilainen klaida bei įveikti prancūzą Maxime'ą Jousse.
„Gerai startavau, bet lenktynės buvo labai sunkios. Esu patenkintas rezultatu, nes pelniau svarbių taškų čempionatui“, - po varžybų britų žurnalistams pareiškė K. Vasiliauskas, šiemet lenktyniaujantis ir „Formulės-2“ pirmenybėse.
Po sekmadienio lenktynių Silverstone'o žiede lietuvio persvara prieš artimiausią persekiotoją čempionate, T. Vautier, siekia 9 taškus. Dar vienu tašku atsilieka britas Richardas Plantas.
Pirmąjį „Formula Palmer Audi“ lenktynių savaitgalį Brands Hatche (Didžioji Britanija) dominavęs kanadietis Josefas Newgardenas, iki šiol pirmavęs čempionate, Silverstone'o trasoje nesivaržo.
Sutrumpintame žiede, vadinamajame „National“ variante, šiandien vyks dar dvejos čempionato lenktynės.