Kaip tapti profesionaliu lenktynininku Lietuvoje?

2016 Vasario 29 d. 16:17

sveiki, norėčiau paklausti, kaip galima tapti lenktynininku Lietuvoje be didelios sumos pinigų? norėčiau pradėti su kartingais, su sportiniais, o ne su pramoginiais. kiek pastebėjau Lietuvoje tai yra labai sunku padaryti, nes nėra tam skirtų įstaigų ir panašiai. tad ką daryti šešiolikmečiui, kuris gali galvoti tik apie lenktynių sportą? iš karto dėkoju už atsakymus :)

2016 Vasario 29 d. 17:09

Paprašyti tėvų nupirkti vairą, pc žaidimų, kuriuos būtų jau galima priskirti prie simuliatorių kategorijos IR baigti mokslus, kurie ves prie darbo, už kurį uždirbsi pinigus (pra)gyvenimui. Net Vanagas, manau, vien iš lenktyniavimo neišgyvena, turi žmogus verslą ir t.t.

2016 Vasario 29 d. 18:04

Patariu islost loterijoje kaip cia vienas toks ir nusipirkt vieta kokiam Manor, vieno forumiecio vis dar laukiam debiuto :)

2016 Vasario 29 d. 18:48

Diromo>> žaidžiu aš Gran Turismo 6 be assistų ir gan gerai važiuoju, mano nuomone. vairo neturiu, nes tėtis sako, kad jis neatkartoja realybės, kad po to kai pasivažinėji su tikru automobiliu ir atsisėdi prie to virtualios realybės vairo, jis atrodo kaip žaisliukas. "tas pats kaip Bugatti's ir RC modeliukas" jei tiksliai perteikus jo žodžius. pagrindinė problema yra ta, kad aš pasidariau priklausomas nuo visų F1, kartingų, WEC ar WRC, kad negaliu susikoncentruoti mokslams. va čia yra žiauriausas dalykas

2016 Vasario 29 d. 18:49

Sub7>> tai manau dar ir teks palaukti kol sukrapštys arba išvis nesulauksim. ir be to loterijoje nėra lengva išlošti :D

2016 Vasario 29 d. 19:38

Nilas14>>> Patarčiau sutelkti dėmesį ties mokslais, nes priešingu atveju taip ir liksi „profesionalas“ prie monitoriaus.

2016 Vasario 29 d. 19:42

Jei jau sakai, kad jauti priklausomybę nuo F1, WRC ir t.t., tai gal jau laikas būtų kreiptis pagalbos pas specialistus?

2016 Vasario 29 d. 20:31

Idealiausias variantas geimeriui tapti realiu raceriu yra Nissan GT Academy:
https://en.wikipedia.org/wiki/GT_Academy

Vienas kieciausiu vaikinu, iveikusiu sita projekta:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jann_Mardenborough

2016 Vasario 29 d. 20:34

PS Tevui gali perduot, tegu pats pasibando su vairu pazaisti, o po to kalba.

2016 Kovo 07 d. 17:52

Nori lenktyniauti profesionaliai, turi būti turtingas ir tikrai turtingas. Nes profesionalus autosportas yra tikrai brangus sportas. Lietuvoje dažniausiai autosportu užsiimantys žmonės būna pusiau profesionalūs, tik vienas, kitas yra profesionalas. O šiaip turi nejausti baimės, turi jausti pasitenkinimą lenktynėmis, turi jausti užtikrintumą. Aš pats planuoju kada nors bulių kautynėse sudalyvauti, nes yra tekę sudaužyti automobilį ir man tai labai patiko, noriu dar. Jaučiu tokį pasitenkinimą, kad nemoku paaiškinti net

2016 Kovo 15 d. 11:34

Realiausia pradžia manau būtų tau nusipirkt kokį Civicą, BMW e36, Golfą, Peugeot 106/205 ir važiuot į slalomus. Iš to pinigų uždirba tik vienas iš tūkstančio, tačiau tai nereiškia, kad negali kažkur važiuoti kiekvieną savaitgalį.

Jei per mėnesį šiam reikalui gali skirti bent 200eur, gali pradėti kažką galvoti. Jei ne, galvok kaip užsidirbt visų pirma.

Jei gerai seksis gausis rėmimą, tačiau jis niekada Lietuvoje nepadengs visų išlaidų.

Simuliatoriai tinka treniruotis ŠALIA važiavimo tikrame gyvenime, vien to neužteks, nebent esi visiškai žalias šiame reikale, tada jie gali supažindinti su automobilio valdymo pradmenimis. Juose nėra vieno svarbiausių dalykų, automobilio priežiūros, remonto, saugojimo ir apgalvotos rizikos.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas