Kanados GP: šeštadienio treniruotės

logo 2014 Birželio 07 d. 18:07, Daimler
Kanados „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėje ir vėl dominavo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Šį kartą britas ratą įveikė per 1:15.610 ir buvo vienintelis lenktyninkas, kuris tai padarė greičiau nei 1 min. 16 sek.
Šioje treniruotėje lenktynininkai darė daug klaidų išvažiuodami už trasos ribų ar apsisukdami. O po Estebano Gutierrezo avarijos ketvirtajame posūkyje, treniruotė buvo laikinai sustabdyta.
Antrąją vietą užėmė Felipe Massa iš „Williams“, kuris nuo L. Hamiltono atsiliko beveik 0.5 sek. Trečias buvo kitas „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas, kuris kaip ir jo komandos draugas nesugebėjo įveikti greitesnio rato su minkštesnėmis padangomis.
Ketvirtoje vietoje treniruotę baigė Fernando Alonso iš „Ferrari“. Ispanas nuo treniruotės nugalėtojo atsiliko 0.878 sek. Penktas buvo „Red Bull“ atstovas Danielis Ricciardo. Australas nuo F. Alonso atsiliko tik 0.006 sek.
Šeštąją vietą užėmė „Ferrari“ lenktyninkas Kimi Raikkonenas. Septintas treniruotėje buvo Valtteri Bottas iš „Williams“, tačiau atsiliko nuo L. Hamiltono jau daugiau nei sekunde.
Aštuntąją ir devintąją vietas pasidalino „Toro Rosso“ pilotai Daniilas Kvyatas bei Jeanas Ericas Vergne‘as. Dešimtuką užbaigia Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“.
Primename, kad kvalifikacija vyks 20.00 val.