Kanados GP: šeštadienio treniruotės nr.2

Kanados GP: šeštadienio treniruotės nr.2
logo 2005 Birželio 11 d. 18:22, West
Greičiausias antrosiose šeštadienio treniruotėse Kanadoje vėl buvo „McLaren“ pilotas. Šį kartą tai – Kimi Raikkonenas.
Suomis kartu su antroje vietoje esančiu „Renault“ pilotu Fernando Alonso išvažiavo į trasą paskutinėse jos minutėse ir pasigrobė pirmasias dvi vietas iš tuo metu jas turėjusių komandos draugų Juano Pablo Montoyos ir Giancarlo Fisichellos. Įdomu tai, kad pastaruosius skyrė tik viena tūkstantoji sekundės dalis.
Panašių atvejų netrūko: Ralfą Schumacherį ir Jensoną Buttoną skyrė dvi tūkstantosios sekundės dalys, o Jacques Villleneuve‘as ir Christianas Klienas nuvažiavo visiškai vienodą laiką trukusius ratus. Tokio tipo kova vyko ir rikiuotės gale: Tiago Monteiro iš „Jordan“ ir Patricką Friesacherį pilotavusį „Minardi“ skyrė 0,003 s.
Be viso to, trasoje įvyko ir nemažai incidentų. Trasos ribas paliko sunkiai valdomus „Ferrari“ ir „Jordan“ bolidus pilotavę Michaelis Schumacheris ir Narainas Karthikeyanas. Klaidas darė ir trasą paliko Felipe Massa („Sauber“), Markas Webberis („Williams“), Fernando Alonso („Renault“), Davidas Coulthardas („Red Bull“) bei lėčiausias sportininkas Christijanas Albersas („Minardi“).


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218