Kiek dar FA kraus KR

2014 Birželio 09 d. 15:53

Vienas pastebėjimas... Keista, kad Alonso su savo "mega" talentu, niekaip nesugeba su ekipa sukurti, normalaus bolido. Jis išspaudžia visada maksimumą iš bet kurio iki šiol turėto bolido, padaro viska, bet su ekipa niekaip nesusikuria pergalingo bolido. Kyla dvejopi jausmai, arba ispanas visiškai kvailas ir nemoka perteikti komandai bolido trukumų, arba komandoje dirba tepaluoto pusrūsio meistrai, mokantys tik nuplauti bolidą po lietumi. :)

P.S. Tik iš anksto pasakau Fernando fanams, nepriimkit už rimta šio pastebėjimo, aš pats laikau ispaną vienu geriausiu pilotu rikiuotėje, tik šiaip toks pastebėjimas, kadangi kiekvieną lenktynių savaitgalį girdžiu iš pačio ispano, arba iš jų fanų, kad jis išspaudė viską, kad jis padarė viską, kad jis "mega" talentas, kad nėra už jį geresnių.

2014 Birželio 09 d. 16:03

Dar vienas keistuolis. Nuo kada pilotas kuria bolida? Pasidomek kaip dirba tokio dydzio komanda kaip Ferrari. Visi inzinieriai seniai zino 'kur bolido silpnos vietos', problema tik tame kad jie NEMOKA padaryti nieko geresnio. Ner ziniu, ner sugebejimu. Reikia aero, reikia geresnes pakabos, reikia daugiau arkliu - bet bando ir nesigauna. Neveikia. Nepadaro. O pilotas tik vaira sukioja ir ta pati kartoja: stabdymas prastas, sukibimas prastas, top speed prastas.

Ir taip, siai dienai geresniu uz ji nera, nes visi kurie pabande ta parodyti (tame paciame bolide), liko gale. O kai stebi kaip jis vaziuoja, tada visa tai tik dar karta pasitvirtina. Bet reik moketi teisingai pamatyti o ne siaip ziureti.

2014 Birželio 09 d. 16:24

Xtremez, kazkur nuo Laudos cempionavimo laiku pilotai smarkiai prisideda kuriant ir tobulinant bolidus...

2014 Birželio 09 d. 16:30

Teisingai pamačius, lieka padaryt išvada kad tamsta extremaliai galva susižalojot. Tas 8 vietos maksimumo nustatymas tai epinis, nebusi kartais iš gerai žinomų "vyrų" kurie overolus skaičiuoja? Turbūt NASOS lygio lygtis išspręst reikėjo, kad tai nustatyt. Prisiminus istoriją - du geri pavyzdžiai kaip tobulasis buvo daromas: 04 kai Trullis ispaną tvarkė, kol su pastarojo krikštatėviu Flavijum nesusipyko, galiausiai buvo išmestas net sezonui nepasibaigus. Na ir visiem tokiem kaip ekstrymas skaudžiausia tema 07, kai nuo kažkokio pienburnio prasileido, dar juodo! Išeik į lauką iš tos Alonso šventyklos, gryno oro ikvėpk, gal truputi galva prašviesės.

2014 Birželio 09 d. 16:39

mizhoe> prisideda tada, kai inzinieriai sugeba padaryti greita bolida, bet ji reikia 'pakreipti' viena ar kita kryptimi, pritaikyti labiau piloto vairavimo stiliui ir t.t. Siu metu Ferraris yra letas visose srityse, ir nekarta kalbejo tiek Allisonas tiek Fryjus kad abudu pilotai skundziasi tais paciais dalykais. Gelda tiesiog nevaziuoja. Daryk ka nori.

2014 Birželio 09 d. 16:41

mykolai piketux > nuo pienburnio, kuris gauna į kasą nuo išlepinto rozbergo kuris augo su jachtomis Fernando neprasileido. Stumiamas Deniso pienburnis tesugebėjo lygiai taškų surinkt, nors tuometinė komanda visaip kenkė Fernando. trulis ispanė tvarkė, čia tolygu genijaus blezvygai apie greičiausią bolidą " su kuriuo nesugeba laimėti". Žodis tvarkė labiausiai tinka į šią temą, nes čempionas raikis, tvarkomas taip, kad atrodo jis būtų ne čempionas, o dar vienas Trulis ar kitas luzeris.

2014 Birželio 09 d. 16:42

mike pukuotux> problema ta, kad niekas Alonso nedare ir jeigu labai daznai kartoji nesamone, nuo to ji tiesa nepavirs. Trulis gavo nuo Alonso per visus tuos metus kai jie vaziavo kartu. Gavo tiesiai sviesiai. Jeigu aklas, pasiziurek rezultatus. Jeigu bandai istempti kazkokius pasiteisinimus, tai isbrauk DNF'us ir paaiskes kad gavo dar stipriau. Lygiai taip pat Alonsas dare Hamiltona visa sezona, jeigu aklas perziurek varzybas. Santykis 10 vs 7 Alonso naudai. Net ir kai komanda akivaizdziai ji stume zemyn. Taip kad nei vienas, kartoju, nei vienas pilotas toje pacioje komandoje nebuvo greitesnis negu Alonsas. O su metais jis daresi tik greitesnis. Atejo Raikonenas, suvalde su sudais tiesiai sviesiai. Abyda gal ir didele tau, bet faktai in your face.

2014 Birželio 09 d. 16:51

Xtremez >> Na va, nepavyko pašmaikštauti, už rimta, kažkas priėmė. :D Pagal tave, taip išeina, kad "Ferrari" dirba, kaip minėjau tik kiemo meistrai, kurie sumaišo šarnyrus dešinės ir kairės pusės. Apmaudi situacija, tokio lygio ekipoje, turint tokį "mega" talentą ir degradavusį, bet dar iki Massos lygio nenusiritusį pilotą, mokant tokius didelius pinigus "ekspertams/specialistams", nesusikurti laiminčio bolido, arba bent jau kovojančio dėl pergalių. Jei tai tiesa, jei "Ferrari" dirba žmonės, "šaibos" nuo "muterkos" neskiriantys, tuomet Raikkonenas aukščiausio lygio alkoholikas, nes net ir tokioje situacijoje pavažiuoja, o Fernando vieta ne formulėje turbūt, o kur nors dar aukštesniame lygyje, nes ką čia tie vaikėzais iš anglų, ar vokiečių...

P.S. Aš nesakiau, kad už Fernandą geresnių nėra, aš sakiau, kad jis vienas iš geriausių pilotų rikiuotėje. Aš nesu melagis, tad nemeluosiu, Alonso nėra vienareikšmiškai pats geriausias dabartinėje formulė, taip tikrai nėra.

2014 Birželio 09 d. 16:56

Oi blemba, nepaskaičiau paskutinio Xtremez komentaro šioje temoje, prieš rašydamas. Gailiuosi, kad pradėjau diskutuoti. Perskaičius minėta komentarą, susidaro nuomonė, kad Alonso darė, daro ir darys visus, kas jo kelyje pasimaišys. :D Dieve koks kiauras/tuščias mąstymas, graudu klausyti. :(

2014 Birželio 09 d. 17:05

mike pukuotux> 04 tai Trullis nebent tave dare, o ne Alonso

2014 Birželio 09 d. 17:12

Liujis namber 44 > del geresnių. jei sintetinį gėrimų kompanijos čempioną atmetam, kuris akivaizdziai kraunasi nuo naujoko komandoje, kas gali būt geresnis? Rozbergas? vargu. Džeisonas Batonas? vargu. Raikonenas jei dar buvo manančių taip, prieš Fernando parodė savo tikrąjį pajėgumą lygiom sąlygom ir išsklaidė visas abejones. Dabartinėje Formulėje Fernando yra geriausias. nebent Ričardas. tik, greičiau jis dėka Fetelio lėtumo atrodo gerai. Hulkenbergas, Massys, Bottas? Žiūrėk į faktus liujisai, o ne svajonėse gyvenk.

2014 Birželio 09 d. 17:21

Apgailėtina tema... Gerbiu Alonsą, kaip labai gerą draiverį, bet alonso fanai šitam puslapyje ... Lopai, kitaip nepavadinsi, reikalauja vis dėmėsio, koks Alonso geras, kaip jis krauna kimiui....

2014 Birželio 09 d. 17:33

Ech, tie nevykę Falo garbintojai, pažiūrėję paskutinius 3 sezonus jau jaučiasi Dievais ir primeta žinančiais kas vyko prieš 10 metų, pažiūrėkit to sezono lenktynes one by one, tada komentuokit. Iki Prancūzijos kur Trullis supykdė Flavijų, Alonsas čiulpė meduolį, galiausiai kaip sakiau išmetė vargšą italą. 07 kažkaip nepamenu kad ponas Ronas būtų Alponsui sparnus nuėmęs ar variklį prisukęs, lyg ir galėjo Falas kovot dėl pergalių, net po vengrijos, kai pats prišiko iš ten kur valgo. Gal ponas, ekstymzas primins kaip Denisas smukdė nuostabųjį Alonsą?

2014 Birželio 09 d. 17:35

Macazar> kaip sauksi, taip atsilieps - atsidaryk naujiena, kurioj rasoma kad KR atstovaus Ferrari ir velesnes - ziu badoeriai, mirkos ir likes latro klapciuku choras subego patrimituot, kaip Alonso bus prievartaujamas, kaip jo santanderis nebeistemps, kur dar originalus ir juokingi epitetai apie falus ir antakius. Praejo septyni etapai, ir sita geniju gvardija trinasi savo marmuzes tuo paciu meslu, kuri drabste pries sezona - kol kas sausas H2h. Nebutu taip pikta, jeigu neislystu visokie zeitgeistiniai *** ir nekurtu konspiraciju, kad JEZUSMARIJA, GI PATS KIMIS yra Ferrario sodinamas, kad jam pastoviai bloga taktika parinkta, Alonsas santanderio prastumtas i prieki ir t.t. Istisa chronologija gali isvest: pries sezona "bus padarytas :DDDDDD", po 4 etapu "nu gi ICEMANAS pratinasi prie bolido", dabar jau keli etapai is eiles jam Ferrari vis trukdo, turbut ir vakar Ferrari komanda pati apsuko bolida, kad tik "sintetinis antakis" butu priekyje. Nekantrauju skaityt istisu raudu po Abu Dabio, kai del triuskintojo nesekmiu bus apkaltinti dar kas nors, kad ir Kubilius su Landsbergiu

2014 Birželio 09 d. 17:49

Sub7 >> Tai tada tu man paaiškink, jei sakai "kaip šauksi, taip atsilieps"... Tai tu toks pat "***" kaip Badoeris? Toks pat klounas kaip ties Sebo, ar Lewiso fanai kurie Alonso drebia su žemėm ir už Dievus laiko vokietį, ar britą? Tu toks pat durnius, kad negali patylėti, kartais normaliai su kažkuo padiskutuoti ir praleisti pro akis tu kvailių komentarus? Žinai, jie kvaili, daug čia tokių yra, kurie užuot kalbėję apie savo palaikomus pilotus, geriau žemina jų varžovus, tačiau tu dar kvailesnis, kadangi atsakai kvailiams tuo pačiu.

Čia ir yra baisiausia šio puslapio bėda, kad yra nemažai kvailių, bet visada atsiras dar kvailesnių ir būtinai atsakys tiems kvailiams. Kaip, kad prie to žiūrovo jau gal metai visi prisikabinėja, paskutiniu metu mažiau, bet vis vien atsiranda kvailių. Arba, kaip "evbi", kurį laikiau už protingą komentatorių, nesugebėjo P1 provokacijomis atsispirti ir pradėjo svaigti nesąmones. Jei tikrai protingi žmonės čia, tik ties protingomis diskusijomis ir apsistotų, būtų viskas normalu, bet deja kaip ir sakiau, jei yra kvailų, tai būtinai atsiras dar kvailesnių.

2014 Birželio 09 d. 18:08

Sub7>> Nu dabar tu man paneik, kad Kimis neturėjo taktikos numero dos kanadoje :)

2014 Birželio 09 d. 18:53

Macazar> o kokios tu nori taktikos pilotui uzemusiam zemesne vieta kvalifikacijoj?

2014 Birželio 09 d. 19:12

Tema ne apie tai, bet kai jau kalba sukasi apie Fernandą, tai įkelsiu čia.

Va jums epizodas iš Alonso-Buttono-Hulkenbergo Kanadoje... https://www.youtube.com/watch?v=GpeE0xeAze8

Nelabai supratau, nes po lenktynių Fernando sakė, "Jenson took the opportunity at the end with one of his banzai moves to gain two places"... Taip išeina, kad Jensonas atsitrenkė į Alonso galą, ką galima spėti ir pažiūrėjus video.

2014 Birželio 09 d. 19:20

Pukuotuk, gal papasakok, kiek tasku po to Monako Trullis surinko ir kaip jam Suzukoje sekesi? Apgailetinas darytojas mat. Ziurek nuo Minardzio laiku ar kartingu lenktynes - gal daugiau progu rasi ant Alonso pashikti.
Visi, kas ne prisiutom galvom, zino, kad vengrijoje Hamiltonas pasiunte tetuka ir nesilaike komandos susitarimu. Kai Alonso pona pastate i vieta pituose, medaus genijai nustate, kad kaltas Alonso. Taip ir toliau - svajok issijuoses

2014 Birželio 09 d. 19:55

O kaip jam turėjo suzukoj sektis su Toyota, kuri vos vilkosi? Aš ant Alonso nešiku, tiesiog man juokingi ekztymzo ir co pasisakymai, koks Alonso Dievas, o kiti šūdai. Nusiimt rožinius akinius reikia ir vertint situacija realiai.
Vengrijoj Hamiltonas būtų pastatytas į vietą, jei būtų aplenktas normaliom salygom, o ne stovint pituose ilgiau nei reikia ir neleidžiant pradėt rato. Galiausiai Alonsas gavo kas jam priklauso, o Hamiltonui tereikėjo finišuot pirmam.

2014 Birželio 09 d. 21:56

Ką Alonzas parodė šiame įspūdingo? ramiai, stabiliai suvažiavo, bet, kad žavėtis ir rėkti nėra reikalo. Kimis mažiau negu sekunde važiavo nuo Alonzo iki pirmojo sustojimo, pirmas sutojo Alonzas, Kimis kitame rate (o kodėl gi nepritaikius Barselono strategijos Kimiui? pakviesti pirmą Kimį, kad apsigintų nuo Perez'o (niekas dar tada nežinojo, jog Perez'as važiiuos nestojęs dar ilgai, ilgai) bet tokia taktika nebuvo panaudota), taigi, Alonzas sustojo pirmas, Kimis sekančiame rate, dėka to, po sustojimo, krito trijomis vietomis žemiau lyginant nuo Alonzo ir atstumas išaugo iki 6 s. tos 6 s ir laikėsi visą tą laiką, kol Kimis nepadarė spin'o, žinoma pats kaltas dėlto, bet ir padangos dar šaltos buvo (iškart po antrojo sustojimo, bet ir Alonzas padarė tris klaidas po antrojo sustojimo, tačiau sugėbėjo išlaikyt poziciją prieš Torro Rosso). Reziumuojant: Strategai pradėjo lenktynių supisimą, Kimis padarydamas spin'ą, galutinai tai damušo. O Alonzo tarpgalaktinio vairavimo įgūdžių čia nebuvo tikrai, tiesiog ramiai suvažiuotos lenktynės nerizikuojant, bet ne ekstrymezams, ir septintoms subinėms tai suprasti.

2014 Birželio 09 d. 22:00

p.s pro lenkimas prieš Hulkenbergą, tikrai tarpgalaktinis važiavimas... O jei rimtai, Alonzo yra puikus trasoje, bet jau fanai... arogancijos ir atitrūkimo nuo realuybės viršūnė.

2014 Birželio 11 d. 00:18

beje, del to spino tai kazkuriam interviu Kimis sake, jog
"there was sudden engine spurts some times"

2014 Birželio 11 d. 01:24

basakojai kapojas

2014 Birželio 11 d. 14:38

kad protu čia nesitaškoma tai faktas, bet reikia FA fanus pagirti už besąlyginį jo dievinimą. Kai kas net sako, kad nuo rozbergo kraunasi belenkaip jis :lol:

2014 Birželio 11 d. 14:39

hamiltonas ta prasme kraunasi

2014 Birželio 11 d. 18:13

db >> Jo, tu teisus. Ir kas man juokingiausia, tai kad, kai baigiasi argumentai (jų dažniausiai nebūna išvis), tada prasideda drėbimas ant varžovų, taip keliant savo palaikomą ir kaip įmanoma maksimaliai varžovus su žemėm sumaišant. Tas būdinga visų pilotų, ar ekipų fanams, bet Alonso fanams tai tiesiog įgimta. Paskaitai Fernando fanų komentarus ir rezultatas gaunasi tas pats... Jis tobuliausias, jis geriausiai išnaudoja bolidą, jis daugiausiai išspaudžia, jis greičiausias ir žodžiu geriausias iš geriausių, o va visi vokiečiai, britai ir kitų tautybių pilotai yra sumaišomi su žemėm, kada pakliūna į komandą kartu su ispanu. Tiesa paskutiniu metu pastebėjau, kad net nebūtina su Alonso važiuoti vienoje komandoje ir net galima daugiau taškų turėti bendroje įskaitoje, vis vien Alonso "krauna" visiems, visur ir visada. Apmaudu dėl tokio požiūrio, dėl tokių fanų net apie Alonso pasidarai ne kokios nuomonės, nors iki tol laikei nuostabiu lenktynininku.

2014 Birželio 11 d. 18:55

Mikai Plaukuotuks > skiedimas kaip Trulis Alonzą darė tai tas pats kaip kad skiesti, kad nuo Kemiltono pasikliovė. paprastai tokio supratimo žmonės dar teigia, kad šumakeris Rozbergą darė - tu neabejoju iš tų?
LevisaiNr1 su lenkiška V > apie drėbimą ant varžovų tu turėjai omenį savo postus apie Alonzą?

2014 Birželio 11 d. 19:06

1_Protingas >> Ne, turėjau omenį tavo postus, apie MS.

P.S. Ten ne lenkiška V, o piloto vardo trečioji raidė. Nemėgstu varduose, rašyti taip kaip tariama mūsų kalboje, tik pridedu galūnes, kad lengviau skaityti būtų. Jei Lewis, tai Lewis, jei Alonso, tai Alonso ir jokių Liusų, Alonzų, Rozbergų pas mane niekada nebūna. Nesu matęs ir užsienio spaudoje, kad mūsų vardus/pavardes kas nors rašytų savo raidėmis. Bet ką čia aiškinti, kai tau lenkai tik galvoje besisuka. :)

2014 Birželio 11 d. 19:41

raikkonenas n00b, visi hateriai turbut net uzspringo xd

2014 Birželio 11 d. 22:04

MonzerO>> nei pridėti nei atimsi, nieko negalių priešpastatyt prieš tokį tamstos stiprų argumentą, na, o dabar padėk tą kiss'o skarbonkę į šoną.:)

2014 Birželio 12 d. 00:24

Xtremalas užpsringo, kadangi neranda įkalčių, kaip gi ten ponas Ronas Alfonzą skandino.. :/

2014 Birželio 12 d. 01:07

monzero> springo, springsta ir springs - prasilakusio nevykelio fanklubui per sunku pripazint, kad ju priessezonine ekstaze ir haliucinacijos apie daroma per visus galus santanderio antaki nesiteisina iki siol, tai nelieka nieko kito tik klykt uzsimerkus akeles, traukt ivykius praktiskai nuo Minardi laiku...

2014 Birželio 12 d. 01:29

toks jausmas, kad svarbiau įveikti kr nei bet ką kitą:D seniai laikas f1 daryti po vieną pilotą ant komandos, nes nėra prasmės komandose, gi karas viduje visada. kodėl varyti ant tos pačios komandos nario? aš būdamas tiek kubicos, tiek dc fanu niekad prieš komandos draugą nėjau. agresyvūs pasidarėt

2014 Birželio 12 d. 01:35

Sub7> Jei realiai, kuo tavo heiterizmas Kimio atžvilgiu skiriasi nuo kokio Alonzo antifano? :) Kai ant Alonzo pila š..., tai pyksti, o kai pats ant Kimio pili, tai jau norma? :) Ir išduok,kokie įvykiai suformavo tamstos liguistą požiūrį į Kimį? :) Buvai lažybų punkte už jį pastatęs daug pinigų ir pralošei? :)

2014 Birželio 12 d. 11:12

db> o Heidfeldo ar Petrovo fanai komentaruose sukaudavo, kad "nu dabar ta sudlenki darys musu PETIA :DDDD"?
evbi> esu jau aiskines, kaip sauksi, taip ir atsilieps. Ne Alonso gerbejai pradejo visa ta shitstorma su "daromu santanderio antakiu :DDDxDDDDDDD", o butent #whatalegend fanboju klubas. Taip kad dabar saukt, kad mus puola, ar kad ant mano mylimo piloto varo yra siek tiek pathetic, nes lazda atsisuko tuo galu, kuriuo skaudziausia - sausas h2h siais metais. Beje, tavo giliam susirupinimui, uzdirbu pakankamai, kad nereiktu vaiksciot po topsportus pasidaryt papildomu pajamu. Ir mano pomegis pasisaipyti is #whatalegendos, arba kaip tu vadini, liguistas poziuris, susiformavo per daug metu. Sorry, as negaliu jaust pagarbos kazkam, kas yra visiskai dejes ant visu ir ant visko, juoba kai tai yra sportas, kuriam reiskia didziulio atsidavimo. Duosiu tau paprasta pavyzdi - jeigu tu butum (o gal ir esi) darbdavys, ir pas tave ateitu toks veikejas su anti-social reputacija, tu ji priimtum i darba? Ar rinktumeisi zmogu, kuris moka daugiau nei 3 zodzius pasakyt ir nusisypsot?

2014 Birželio 12 d. 11:12

As tai niekad nesuprantu kaip jus galit sirgt tik uz pilota :D reikia sirgt uz komanda ir tada nebus parkiu jokiu o cia dabar gerkles gatavi viens kitam perplest nors abu is esmes vieno tikslo siekia :D

2014 Birželio 12 d. 13:06

Sub7> matai tai ka nori matyti, manai, kad TOP komandos imtu Kimi jei jis butu toks kaip sakai tu? Atsimerk jei manai, kad Kimis dejes ant visko ir visu.

2014 Birželio 12 d. 18:07

Nežinojau, kad žmonės į lažybų punktus eina papildomų pajamų ieškoti. :D

Įdomiai skamba šie žodžiai

"Duosiu tau paprasta pavyzdi - jeigu tu butum (o gal ir esi) darbdavys, ir pas tave ateitu toks veikejas su anti-social reputacija, tu ji priimtum i darba? Ar rinktumeisi zmogu, kuris moka daugiau nei 3 zodzius pasakyt ir nusisypsot?"

Ir čia kalba eina apie žmogų kuris iš tokios kaip "FERRARI" ekipos, savo laiku uždirbdavo bene daugiausiai visame autosporte. :D Klausimas adresuotas evbi, tiesiog tobulas, kalbant apie Raikkoneną. :D Sub7 reik siusti į kokią ekipą, jis priimtų tik daug kalbančius ir komunikabilius veikėjus. :D

Leisiu sau, visiem priminti, kad per paskutinius 10 metų "Ferrari" iškovojo vos vieną asmeninės įskaitos titulą. Spėkit kas tas žmogus? :)

2014 Birželio 12 d. 19:42

Klausimas, kada Alonso uzdirbdavo 51mln. Doleriu per metus?

TOP naujienos

F-1.lt pulsas