Kiek dar FA kraus KR

2014 Birželio 23 d. 14:43

Sub7>> Nu, idomu kaip reaguotu Alonsas jei jam pasakytu "Get out of the ***ing way"

2014 Birželio 23 d. 17:16

Man itin smagu skaityt kaip Kimis 2008 pasikrove nuo Massos, nors Massos avarija po kurios jo vaziavimo kokybe krito itin akivaizdziai. Karaliux> Kokius komandos draugus turejo Alonso? Trulli, Fisichella, Hamiltona(jo debiutiniam sezone)Piquet Jr, Grosjana ir ta pati Massa jau po avarijos? Be to rimciausiu Raikoneno komandos draugu vertinciau Montoya.

2014 Birželio 23 d. 19:04

Man Tu Kas> tu parasei "(apart 1tsk 2008)", kas isviso yra pieva nes 2008 Alonsas vaziavo su Renuske ir komandoje lygiu neturejo. Gal turejai omeny 2007, bet tada tasku buvo lygiai (su komandos stabdymu) o ne maziau.

2014 Birželio 24 d. 00:14

Montoya tikrai buvo lygiavertis varzovas Raikkonenui ir visiems, kuriems Montoya buvo padarytas, reiketu prisiminti, kad realia situacija, o ne wikipedijoje rezultatu lentele pasiziureti - 2005 Montoya kelis etapus praleido susizeides ir likusia sezono dali lenktyniavo su suzeista ranka, plius buvo diskvalifikuotas pirmaudamas Kanadoje uz eiline FIA nesamone - is to skirtumas ir susidaro (+dar keliu baudu bei backmarkeriu ivaziavimo i ji) - pergales kai reikejo, rinko abu - ir Montoya, ir Raikkonenas, bet Raikkonenas niekuo nebuvo uz Montoya greitesnis - tiesiog stabilesnis - sort of ROS vs HAM.

2014 Birželio 24 d. 04:00

aj jo, priveliau biski, nu bet esmes nekeicia ka norejau pasakyt

2014 Birželio 25 d. 00:00

Man labiau įdomu kiek Ferrari draus Kimiui spausti. Kodėl išvis stabdo Kimi, nors jis vienintelis iš Ferrari gali varžytis dėl pirmos vietos ir ją laimėti.

2014 Birželio 25 d. 01:41

Zinau tik viena: ALONSO ATEJIMAS I FERRARI YRA TIKRAS NUOSTOLIS, NEI VIENO TITULO IR TIK GILUS KOMANDOS NUOSMUKIS, TAD PROJEKTAS "FERNANDO ALONSO" YRA GILIAI SUPUVES.
Toje vietoje komandos eksperimentas su F.Alonso yra nevykes ir komandai reiketu keiti abu pilotus, pradedant nuo ispano..

2014 Birželio 25 d. 12:55

Vėl ekstrymas gina Nuostabųjį, mat 07 pažeminimas buvo dėl komandos kaltės. Lenktynių metu matyt Mclarenai užgesindavo Mesijo bolidą, bet jis kietas vadeliotojas būdamas iš kokpito išsitraukdavo starteri, užsikurdavo iššokęs ir galiausiai toliau važiuodavo. Kitaip tai jau nebesugalvoju kaip Mcl galėjo kenkt.

2014 Birželio 25 d. 17:12

mike pukuotux> tai perziurek sezona ir bus aisku kur ir kaip mclarenai ji stabde. O poto paskaityk paciu mclarenu bosu pasisakymus veliau, kur jie patys pripazino kad 'statymas ant liusytes' (bandymas ji prakisti kaip chempiona) buvo klaidingas ejimas.

2014 Birželio 25 d. 17:16

Beje, jokio pazeminimo 2007 nebuvo. Sezonas buvo puikus, 3 pilotai kovojo del titulo ir Alonsas pralaimejo chempa tik 1 tasku, bet surinko tiek pat tasku kiek LH kuri komanda stume i prieki. Good luck ieskant prie ko prikibti toliau.

2014 Birželio 25 d. 17:35

Verkia kaip antaki mclarenai stabde, visa komanda uz hamiltona buvo... O kuom dabartine situacija Ferraryje kitokia su Kimiu? Identiska juk, pats matai! Taip kad tavo aukstinimas ir amzinas lindimas i alonso rudaja yra beprasmis ir juokingas :D

2014 Birželio 25 d. 17:42

xlinelisx> butent, + McLarenai negadindavo Alonso taktikos taip, kaip Ferrari kiekvienas lenktynes gadina Kimiui

2014 Birželio 25 d. 18:14

xlinelisx> situacija visiskai kitokia, nes 2007 Alonsas uz LH buvo greitesnis nuo pat pradziu (iki pat galo), o siais metais Kimiui visos salygos buvo bet jis tiesiog pats vaziuoja letai ir tiek ziniu.

2014 Birželio 25 d. 18:39

Gadina taktikas?:D kad vestu po 1 ar 0 tasku nu tu ir duodi :DD

2014 Birželio 25 d. 20:21

Xtremez >> Nu kaip tu nusišneki... mažiausiai pusė lenktynių 2007 metais Alonso neprilygo Hamiltonui. Tau tikrai vertėtų peržiūrėti minėtą sezoną dar kartą. Gana gi tiek svaigti apie Fernando, nebegadink tu kitų nuomonės apie jį. Žodžių Xtremez yra Alonso fanų "žiūrovas f-1", nu tikrų tikriausiai, kalba tik sau suprantamus dalykus ir dažniausiai nusikalba gerokai į šoną. :)

2014 Birželio 25 d. 20:25

Xtremez> Tu gal bilobilio išgerk... :) Alonzas už Hamį jam matai visą sezoną 2007 greitesnis buvo... :D Buvo toks "greitesnis", kad net Deniso prašė, kad "lėtesniam" Hamiltonui kuro nedapiltų... :) O dar Protingas juokiasi iš kai kurių Schumio fanų, nors Alonzo fanklubas irgi nestokoja fanatiškų, iš meilės savo kumyrui apakusių egzempliorių... :)

2014 Birželio 26 d. 14:07

evbi> gal jau esi nustates, kas tylejimo sutarty taip FA ir Deniso surasyta? Matau pasikaustes esi, apsviesk mus

2014 Birželio 26 d. 17:31

Sub7> Toj sutarty ABI pusės įsipareigoja tylėti, o ne tik Dennisas, kas reiškia, kad ką pasakyti turi ABI pusės. :) Kitas dalykas, nemanau, kad po to, kai buvo atskleistas šnipinėjimas, yra likę ką svarbaus pasakyti. Tuo tarpu kuro nedapylimo istorija irgi vieša paslaptis, užfiksuota Bernio knygoje. Nu sezono gale palaikė Hamiltoną makliai. Palaikė, bet būtų keista, jei būtų buvę kitaip po to, kai komanda gavodaugiamilijoninę baudą dėl vieno piloto šantažo, kas išprovokavo Dennisą prisipažinti. Viskas gal ir būtų klostęsi tais metais įprastai, be intrigų, bet naujokas Hamiltonas netikėtai pasirodė niekuo nenusileidžiantis dukart čempionui. Pastarasis, nepaisant gero naujoko vairavimo, vistiek norėjo privilegijų. Prasidėjo trintis, užkulisiniai žaidimai, šantažai, baudos, kontraktų nutraukimai. Pats gi matei, ne aklas. :)

2014 Birželio 26 d. 17:48

LewisNr1> cia tu noretum kad taip butu, bet deja buvo kitaip. Jeigu Alonso buvo priekyje, tai buvo priekyje normaliai, o jeigu LH buvo priekyje tai Alonsas buvo jam prilipes 'prie siknos' ir poto kentedavo del kvailu komandos sprendimu su taktikom ir panasiai. Bet kuriuo atveju 10 kartu Alonso finisavo priekyje LH, o 7 kartus buvo atvirksciai. Taip kad LH ta sezona buvo daromas Alonso o ne atvirksciai. Cia yra realybe.

2014 Birželio 26 d. 17:59

Evbi >> Puikiai pastebėjo, kad viskas būtų buvę gerai 2007 metais, jei į komandą būtų atėjęs ne Lewisas, o žemesnio lygio pilotas nei Alonso. Tačiau jau pirmame sezone susikovė du panašaus lygio pilotai, vienas naujokas, bet britas, kitas ispanas, bet čempionas, nesusiderino.

Xtremez >> Paklausytu pats Alonso, tavo žodžius, manau pašiurptų. :)

P.S. Hamiltonas antžmogis, kažkokiu mistiniu būtų, būdamas naujokas, jis sugebėjo nenusileisti dviejų pastarųjų metų čempionui, pavergti ekipą į savo pusę ir išvaryti "mega" talentą atgal į sugriuvusias "Renuškes". Lewisas neįtikėtino talento žmogus. :)

2014 Birželio 26 d. 18:58

LewisNr1> taip, pries faktus ir realybe belieka tik vemtelti kazka apibendrintai nesamoningo ir tiek ziniu. "Prilygti" tai cia tavo isvada, kuri neatitinka istorijos. Kai Denisas Liusyte vos ne ant ranku nesiojo, nuo pat pirmo etapo nei vienam zurnalistui pries starta neleisdavo prieiti, dare terapijos seansus, ir matesi kad visa komandos pagalba ir koncentracija tik i naujaji Senna (kuriuo deja jis netapo), tai nieko keisto kad siaip ne taip i prizininku trejeta champo gale pateko. Aisku Liuse augintas pas Mclarenus buvo 10 metu pries tai, tai sava zmogu ir norejo prastumti. Tik va per velai suprato kad klaidingas ejimas buvo. Vienaip ar kitaip, tie faktu iskraipytojai prisisvaige kad '2007 kazkas ivyko', is sono labai juokingai atrodo, nezinantys kaip viskas vyko istikruju. Poto belieka tik ramiai patyleti arba dar kokia nesamone parasyti.

2014 Birželio 26 d. 20:17

Nu ką tu nusišneki, nuo pirmo etapo. Tai dar prikurk, kad Alonso buvo pakviestas, tik tam, kad Hamiltoną išaukštinti. Matai, dukart čempioną pasikvietė "McLaren", pasikvietė tuo metu geriausią pilotą rikiuotėje ir jau nuo pirmo etapo pradėjo jį sodinti prieš naujoką. Pačiam nejuokinga?

Beje, kadangi mes "nieko nežinom", o tu žinai kaip matau daug apie 2007 metus, tai parašyk čia kokią pastraipą, apie tai, būtų įdomu sužinoti, ką tu ten tiek žinai, gal "boksuose" trindavaisi tais metais auklei į parankę įsikibęs.:D (nepriimk rimtai)

O jei rimtai, tai žiūrėjau atsimerkęs 2007 metų sezoną, net gi buvau prieš kelis metus jį atsisiuntęs visą ir žiūrėjau visas lenktynes dar kartą (taip pat ir 2008). Buvau, esu ir būsiu "McLaren" fanas. Nesirgau už Lewisą jam atėjus, kaip tik pradžioje sezono labiau turbūt Fernando palaikiau, kas dabar net pačiam juokingai skamba. Nu ir per niekur nesimatė visą sezoną, kad Alonso "darytų" Hamiltoną, nu nei per kur. Buvo kelios lenktynės, kada Alonso buvo stipresnis, tačiau žinant, kad naujokui reikėjo kautis su dukart čempiono, tai visiškai nestebino. Bet bendrai, visus tuos metus, nei per kur nesimatė nei vieno, nei kito piloto pranašumo, kaip sakiau, tai vienas geriau atrodydavo, tai kitas. Buvo, kad kvalifikacijoje vienas sužiba labiau, bet per lenktynes vaizdas pasikeičia, arba atvirkščiai. Buvo visko tą sezoną, ne veltui jis toks įsimintinas, tačiau niekas nieko nebuvo "daromas". Ir net ir dabar drąsiai galiu pasakyti, kad Hamiltonas nėra prastesnis pilotas už Alonso. Taip jis kaip kuriose srityse nusileidžia ispanui, tačiau ir pats ispanas ne tobulas, yra ne vienas punktas kuriame jis pats nusileidžia britui ir manau pats tai pripažintų.

2014 Birželio 27 d. 20:28

Beje Xtremez, kodėl pateikei praktiškai vienintelę statistiką iš 2007 metų kur Alonso priekyje Hamiltono? Tai yra 10 finišų aukščiau komandos draugo.

Pagal pergales rezultatas lygus, pagal podiumus rezultatas lygus, pagal antrąsias vietas Lewisas priekyje, pagal taškus rezultatas lygus, pagal "pole" Lewisas priekyje. Ir kad ir kaip buvo gale sezono palaikomas britas, jis vis vien buvo naujokas, prieš du kart čempioną, kažkodėl "mega" talentas Alonso nesugebėjo ekipos palenkti į savo pusę, toks ir talentas tada iš jo. Beje įdomu, kad su visų pilotų "darytoju" "Ferrari" apturėjo 5 tuščius metus. :( Tikiuosi Alonso taip ir toliau visus "darys". :)

2014 Birželio 28 d. 17:05

Sitas Xtremez/Razor/Petras/Cortex/YZF pasakymas "nieko keisto kad siaip ne taip i prizininku trejeta champo gale pateko" labai smagus, zinant tikraja padeti galutineje 2007 lenteleje. Pasakyta taip, lyg Hamiltonas ciut aplenke ketvirta vieta, bet iki antrosios (Alonso) pritruko koki 40 tasku :D

2014 Birželio 28 d. 22:29

2007-ieji žiūrėk beveik panašūs į šiuos metus, tik kad Vettelis neprašinėja komandos kenkti Ricciardui :D

2014 Birželio 28 d. 23:33

Misiulis>> Deja, bet visiškai nepataikei su savo bandymu pajuokauti.

2014 Birželio 29 d. 12:56

bush> Deja, tavo pastebėjimas nulinis - nei vieno argumento.

2014 Birželio 29 d. 15:09

Misiulis>> Vienintelis nulis čia, tai tu ir tavo Teftelis. :D

2014 Birželio 29 d. 16:03

Stipru :)

2014 Birželio 29 d. 16:27

siemetine Vettelio vs Riccardo ir 2007-uju Alonso vs Hamilton situacija panasi tiek pat, kiek Vettelis is isvaizdos i Hamiltona panasus. aisku, jei vistiek yra neskirianciu - kaip Misiulis, sunkiai kas pades. Jei jau taip nori lyginti, gali lyginti ALO vs HAM 2007 ir WEB vs VET 2010.

2014 Birželio 29 d. 18:08

Nu kodėl? Nėra ten daug panašumų tarp 2007-ųjų ir 2014-ųjų, bet pagrindinis panašumas, dėl ko ir parašiau tą post'ą tai tas, kad tiek SV tiek FA nesitikėjo tokios konkurencijos iš naujųjų partnerių. Nesitikėjo ir jų fanai. Žinoma, ir FA tada buvo naujokas McLarene, bet LH apskritai formulėje buvo naujokas.

2014 Birželio 30 d. 16:09

Jau n kartu yra rasyta ir mineta, kiek pries sezonas treniravosi LH, kada i komanda atejo ALO ir kas buvo didesnis naujokas

2014 Liepos 02 d. 17:04

Klepsidra>> Gaunasi, kad Å¡iame sezone Raikkonenas naujokas. Taip pat ir Ricciardo, bet net naujokas Ricciardo krauna feteliui!

2014 Liepos 02 d. 22:25

ecOr, man knietejo tai parasyti, bet nenorejau eilini karta veltis i bevaises diskusijas. Bet pastebejimas spot on! Labai neblogai, kai pasnekovo logika besivadovaudamas pademonstruoji, kad sis kazkiek klysta.

2014 Liepos 03 d. 14:25

Cry me a river, AF1 - iseitu, kad vienoje komandoje iki tol average laikytas naujokas gali krauti reigning 4x pasaulio cempionui, o kitoje - ledinis marketinginiu fraziu naujokas ar nenaujokas - kaip jau pavadinsim pagal faktus, kad jis grizo i ta pacia komanda, nors pasikeitimu joje ir buvo, be abejo - nesugeba kazkokio pervertinto ispano padeti i vieta? Nebeieskokit tu graudziu pasiteisinimu - ta pati ir Raikkonenui reiketu padaryti ir koncentruotis i vaziavima, o ne dejones team radio ar po lenktyniu - dejonemis Alonso jis tikrai neaplenks ir panasu, kad bent jau kol kas psichologini kara wannabe samurajus laimi uztikrintai. Griztant prie McLaren - nesunku pagooglinus susirasti, kada Dennisas pradejo ruosti Hamiltona debiutui - ogi daugiau kaip puse metu pries Melbourna - t.y. Hamiltonas pastoviai trynesi McLaren, bande Brigdestone'us ir t.t.. Kada atejo Alonso? Spot on'ams atejimas i nauja komanda, nauja bolida su naujomis padangomis ispudzio, aisku nedaro. Kas liudniausia - Alonso iseidamas is McLaren pripazino, kad titula pralose pats. Ferrari dvikovos atveju, speju, bus kalta netinkanti vairo kolonele, prastas variklis ir t.t. - Alonso negenda, turi geresni motora, daugiau galios ir t.t.

2014 Liepos 03 d. 14:27

kaip bad loser dar tureciau priminti whatkimmiwilldonext.com - siemet tokiu PR kampaniju nebus? zadetos Shell itakos ir atsvaros Santanderui kazkaip irgi nematyti.

2014 Liepos 03 d. 14:37

Thank you, bet gal be manes toliau :)

2014 Liepos 03 d. 14:59

Tarp kitko, gal galima uzsisakyt maikute su triuskintojo citata "then give me more power"?

2014 Liepos 03 d. 15:34

Vat maikutes ir as noreciau, bet uzsisakyti nera kaip. Sumaketuot reik photoshopu :)

2014 Liepos 05 d. 16:38

Alonso buvo toks greitas, kad užkrovė ne tik Raikinui, bet ir sau pačiam.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas