103 prizinės vietos.
PILOTAS
7. Kimi Raikkonenas

Kimi Raikkonenas įlėkė į F-1 kaip raketa. Ilgai buvo dvejota dėl FIA super-licencijos jam suteikimo, tačiau suomis užtildė visus kritikus savo puikiu debiutiniu sezonu.

K. Raikkonenas kaip ir daugelis kitų F-1 pilotų karjerą pradėjo nuo kartingo. Jis dalyvavo įvairiose Suomijos bei tarptautinėse kartingo lenktynėse.

1999 m. K. Raikkonenas dalyvavo D.Britanijos „Formulės Renault” čempionate, kur pirmose savo lenktynėse finišavo 3-ioje vietoje.

Žiemą jis laimėjo visas „Formulės Renault Winter Series” lenktynes su „Manor Motorsport” komanda.

2000 m. Suomis tapo D.Britanijos „Formulė Renault” čempionu, taip pat laimėjo 7-ias iš 10-ies lenktynių. Dar dvi pergalės buvo pasiektos tarptautiniame „Formulės Renault” čempionate.

2001

K. Raikkonenas debiutuoja „Formulės-1” lenktynėse, kur kartu su Nicku Heidfeldu pilotuoja „Sauber” bolidus. Pirmose lenktynėse Australijoje suomis pelnė pirmąjį tašką. Debiutinio sezono rezultatai išties geri: dvi 4-os vietos, viena 5-ta bei viena 6-ta. Sezono pabaiga: 9 taškai ir 10-a vieta galutinėje įskaitoje.

2002

K. Raikkonenas pereina į legendinę „McLaren“ komandą. Tik dėl daugybės techninių gedimų suomis nusileidžia labiau patyrusiam ekipos draugui Davidui Coulthardui. Tais pačiais metais K. Raikkonenas vos nepelno pirmosios pergalės, kai Prancūzijoje pirmauja, tačiau po nedidelio išslydimo už trasos ribų pergalė atitenka Michaeliui Schumacheriui.

2003

K. Raikkonenas vos dviem taškais nusileidžia čempionui M. Schumacheriui ir iškovoja pasaulio vicečempiono vardą.

2004

Suprastėjus „McLaren“ komandos sportinei formai, K. Raikkonenui nepavyksta pakovoti dėl geriausiojo vardo. Jis užima tik 7-ąją vietą galutinėje įskaitoje.

2005

K. Raikkonenas vėl kovoja dėl čempiono vardo. Suomis pelno net 7 pergales, tačiau dėl nepatikimos technikos sezono pabaigoje nusileidžia Fernando Alonso.

2006

„McLaren“ komandai nepavyksta sukurti konkurencingo bolido, tad K. Raikkonenas neiškovoja nė vienos pergalės ir galutinėje įskaitoje užima 5-ąją vietą.

2007

Suomį persivilioja „Ferrari“ komanda. Pagaliau K. Raikkonenui pavyksta tapti pasaulio čempionu! Suomis pelno 6 pergales.

2008

Dėl savo ir komandos klaidų K. Raikkonenui nepavyksta išsaugoti čempiono vardo. Jis užima 3-iąją vietą bendroje įskaitoje.

2009

Ypač sustiprėja K. Raikkoneno konkurentų bolidai, tad pakonkuruoti su varžovais suomiui nepavyksta. Užimama tik 6-oji vieta pilotų įskaitoje.

2010

K. Raikkonenas pasitraukia iš „Formulės-1“ pirmenybių ir dalyvauja pasaulio ralio čempionate (WRC).

2011

Suomis toliau varžosi ralio trasose (WRC).

2012

Po ne itin sėkmingo karjeros posūkio ralyje, K. Raikkonenas grįžta į „Formulę-1“. Suomis demonstruoja puikią sportinę formą ir, pelnęs 1 pergalę, užima 3-iąją vietą lenktynininkų rikiuotėje.

2013

Sezoną suomis pradeda pergale ir toliau stabiliai renka prizines vietas. Iš viso K. Raikkonenas 7 kartus lipa ant apdovanojimų pakylos. Vis dėlto antroje sezono dalyje lenktynininkas nesutaria su komandos vadovybe, o galiausiai sezoną baigia dviejomis lenktynėmis anksčiau. Tiesa, skelbiama, jog suomis pasitraukia dėl reikalingos nugaros operacijos. Galutinėje įskaitoje K. Raikkonenas lieka 5-tas.

2014

Suomis grįžta prie raudonojo „Ferrari“ bolido vairo. Italų komandai jis kartu atstovauja su F. Alonso. Visgi metai K. Raikkonenui ne patys sėkmingiausi. Pilotas neprilygsta F. Alonso ir bendroje įskaitoje užima vos 12-ąją vietą.

2015

K. Raikkonenui šis sezonas buvo daug geresnis nei praėjęs, tačiau vis tiek nusileista komandos draugui Sebastianui Vetteliui. Suomis iškovojo 150 taškų ir užėmė 4 vietą čempionate.