Kliba „AlphaTauri“ vadovo F. Tosto postas

Kliba „AlphaTauri“ vadovo F. Tosto postas
logo Kovo 14 d. 20:49, Red Bull Content Pool / Getty Images

Franzas Tostas vadovauja „AlphaTauri“ komandai nuo pat jos įsteigimo 2006 metais, kai ji vadinosi „Toro Rosso“. Dabar austrų specialistui 67 metai ir jis yra pats seniausias komandos bosas visoje „Formulės-1“ serviso zonoje. Tačiau neatmestina, kad jau artimiausiu metu jam teks palikti savo postą.

Apie tai „Formel1.de“ papasakojo „Red Bull“ lenktynių konsultantas Helmutas Marko.

Į klausimą, ar nebus daromos išvados po prasto naujojo sezono starto, kai Yuki Tsunoda ir Nyckas de Vriesas nesugebėjo uždirbti taškų, o AT04 mašina, ekspertų vertinimu, yra pati lėčiausia peletone, H. Marko atsakė: „Mes su Franzu viską jau aptarėme ir suderinome aiškią procedūrą – ko komanda privalo pasiekti šiame sezone“.

Marko paaiškino, kad nustatytas minimalus rezultatas, kuris garantuotų, jog F. Tostas pasiliktų savo poste ir tęstų darbus.

„Maksimalus tikslas – penkta „AlphaTauri“ vieta. Bet šešta ar septinta pozicijos taip pat būtų priimtinas rezultatas“, - sakė koncerno konsultantas.

Neseniai „Auto Motor und Sport“ paskelbė informaciją, jog „AlphaTauri“ gali būti parduota. H. Marko eilinį kartą paneigė tokią tikimybę.

Tai tiesa, jie prieš metus finišavo devinti, - aiškino 79 metų austras. - Jie privalo pasitempti. Taip pat nėra prasmės neigti, kad investicijos į šią komandą yra labai didelės ir ji yra nuostolinga.

Vadinasi, kažką reikia daryti su rėmėjų klausimu ir galvoti apie pelną. Bet niekam nekyla abejonių, kad mes norime išsaugoti šią komandą savo struktūroje. Tai yra svarbiausias mūsų padalinys dirbant su jaunaisiais lenktynininkais.

O to straipsnio autorius į vieną krūvą sudėjo obuolius, kriaušes ir dar velnias žino ką ir visa tai dar pagardino savo fantazijomis, kai interpretavo kai kuriuos faktus“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749