Ko galima laukti iš „viršūnių susitikimo“ Bahreine

Ko galima laukti iš „viršūnių susitikimo“  Bahreine
logo 2018 Balandžio 02 d. 21:01, Pirelli/LAT Images

Jau buvo skelbta, kad Bahreino GP savaitgalio metu komandoms bus pristatytas naujas variklių reglamentas, kuris turi įsigalioti nuo 2021 metų, todėl artėjanti savaitė turėtų būti labai svarbi visai „Formulei-1“. Tikėtina, kad bus galima laukti labai karštų diskusijų apie F-1 ateitį. Turint galvoje kietą poziciją, kurią užėmė pirmaujančių automobilių gamintojų vadovybė, ar galima spėti, kad „Ferrari“ ir „Mercedes“ pasuks santykių su „Liberty Media“ aštrinimo linkme?

Kaip rašo vokiečių „Auto Bild“, remdamasis savo šaltiniais, čempionato vykdomasis direktorius Chase Carey‘us sieks jau šią savaitę naujojo reglamento patvirtinimo, kurį sukūrė grupė, vadovaujama  Rosso Brawno, todėl susirinkimas bus labai svarbus.

Kiek yra žinoma, F-1 sporto direktorius R. Brawnas pageidauja, kad po trejų metų varikliai būtų paprastesni ir pigesni išsaugant beveik visas šiuolaikinių hibridinių jėgos agregatų charakteristikas. Kalba eina apie 1,6 litro darbo tūrio turbininius motorus su kur kas galingesne energijos rekuperacijos sistema, kuri būtų ne tokia sudėtinga kaip šiuolaikinės ERS, kadangi tokio elemento kaip MGU-H išvis žadama atsisakyti.

Iki šiol tokie siūlymai buvo nepalaikomi „Mercedes“ bei „Ferrari“ ir Bahreine bus bandoma juos įkalbėti sutikti su tokiais techninio reglamento pakeitimais visos „Formulės-1“ ateities vardan. Ar pavyks juos įtikinti, kol kas neaišku. Taip pat neaišku, ar „Liberty Media“ bei FIA sutiktų su kokiais nors kompromisais.

Kadangi „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne pastaruosius mėnesius ne kartą grasino išeiti iš „Formulės-1“, jei būsimos reformos netenkins italų ekipos interesų, o „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pakvietė į Marchionne žodžius atsižvelgti „labai rimtai“, tai tolesnis įvykių vystymo scenarijus gali būti bet koks.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos