Komandos atmetė „Liberty Media“ idėją surengti bolidų pristatymus tą pačią dieną (1)

Komandos atmetė „Liberty Media“ idėją surengti bolidų pristatymus tą pačią dieną
logo 2019 Sausio 29 d. 00:11, Red Bull Content Pool / Getty Images

F-1 komandos nepritarė sporto savininkės „Liberty Media“ idėjai surengti naujų bolidų pristatymus tą pačią dieną.

Anot vokiečių leidinio „Auto Motor und Sport“, „Liberty Media“ atstovams buvo kilusi mintis surengti vieną didžiulį renginį, kurio metu ekipos viena po kitos būtų pristačiusios savo naujuosius bolidus.

Bet tokia idėja čempionato komandos neliko sužavėtos. Nei viena iš ekipų nenorėjo dalintis ne tik žiniasklaidos bei sirgalių dėmesiu, bet ir savo paslaptimis.

„Daugelis inžinierių ėmė nerimauti, kad tokio renginio metu dalis bolidų paslapčių būtų atskleistos anksčiau laiko. Pristatymų metu varžovai į pagalbą dažnai pasikviečia fotografus ir kitus žiniasklaidos atstovus“, - rašoma leidinyje.

Kadangi komandos nepritarė „Liberty Media“ idėjai, savo naujuosius bolidus jos pristatys atskirai. Pirmoji tai planuoja padaryti „Toro Rosso“, kuri 2019 m. sezonui paruoštą automobilį pristatys vasario 11 d., likus savaitei iki pirmųjų oficialių F-1 bandymų.


Komentarai (1)
YZF
| 01/29 10:08
Bernis butu pasakes: BUS TAIP. Ir visi tyliai graziai imtu ir prisistatytu renginyje. O cia Liberty mandagiai paklause ir mandagiai gavo atsakyma - ne. Su tuom ir susitaike.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas