Kur „Ferrari“ dar gali būti stiprūs? (4)

Kur „Ferrari“ dar gali būti stiprūs?
logo 2021 Gegužės 26 d. 15:27, Ferrari

Charlesas Leclercas iškovojo „Ferrari“ pirmąją „pole“ Monake po pusantrų metų pertraukos, o Carlosas Sainzas užėmė antrąją vietą lenktynėse. Tokios geros sportinės formos Skuderija nebuvo jau seniai, o ispanų pilotas spėja, kad jų komandai pakartoti sėkmę pavyks tik tose trasose, kurios yra panašios į Monaką.

Turint galvoje Monte Karlo miesto gatvių trasos charakteristikas, „Ferrari“ sėkmę galėtų pakartoti tik Vengrijoje ir Singapūre.

„Kur mes iškovosime kitą „pole“ poziciją? Pažiūrėkite į Monako trasos charakteristikas ir surasite tas, kurios yra į ją panašios, - kalbėjo C. Sainzas. - Tokių yra nedaug. Žinoma, kad aš galvoje turiu tas pačias trasas kaip ir jūs.

Bet tai visai nereiškia, kad mes nekovosime su „Mercedes“ bei „Red Bull“ dėl podiumų ir pergalių. Bet šios komandos vis dar turi pranašumą prieš mus. Todėl mums ir sunku būti iki galo patenkintiems rezultatu Monake – neaišku, kada mes vėl turėsime panašų šansą“.

Su sportininku sutinka ir komandos vadovas Mattia Binotto: „Bus trasų su lėtais posūkiais, kur mes vėl galėsime būti labai pajėgūs. Bet tai nėra garantuota. Vietoje to, kad svarstytumėm, kur mes vėl galėsime būti stiprūs, geriau jau dabar susikoncentruoti pasiruošimui Baku lenktynėms.

Svarbu bus išnaudoti visą bolido potencialą. Dar turėsime kai kurių atnaujinimų, nors ir nedidelių, todėl svarbu, kad jie veiktų taip, kaip yra mūsų sumanyta“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
.F666
IP: c633518 | 05/27 20:10 Atsakyti
svecias787
05/27 10:55

as siulyciau nesvaigti ir buti realistais. todel viesa paslaptis visiems yra tai, kad pakovoti del podiumo gales tik singapure ir vengrijoj.

taip, ten kur reikia variklio, deja, bet nepakovos.
svecias787
IP: be284e8 | 05/27 10:55 Atsakyti
as siulyciau nesvaigti ir buti realistais. todel viesa paslaptis visiems yra tai, kad pakovoti del podiumo gales tik singapure ir vengrijoj.
Null
IP: a6a1edb | 05/27 10:14 Atsakyti
Jei ne ta tiesioji turbut ir baku butu geras variantas apvogti hamiltona ir pagelbeti buliams.
semiongas2
IP: ea8af72 | 05/27 07:26 Atsakyti
baku dar stiprus gali but ferrari
×

TOP naujienos