Kur „Ferrari“ dar gali būti stiprūs?

Kur „Ferrari“ dar gali būti stiprūs?
logo 2021 Gegužės 26 d. 15:27, Ferrari

Charlesas Leclercas iškovojo „Ferrari“ pirmąją „pole“ Monake po pusantrų metų pertraukos, o Carlosas Sainzas užėmė antrąją vietą lenktynėse. Tokios geros sportinės formos Skuderija nebuvo jau seniai, o ispanų pilotas spėja, kad jų komandai pakartoti sėkmę pavyks tik tose trasose, kurios yra panašios į Monaką.

Turint galvoje Monte Karlo miesto gatvių trasos charakteristikas, „Ferrari“ sėkmę galėtų pakartoti tik Vengrijoje ir Singapūre.

„Kur mes iškovosime kitą „pole“ poziciją? Pažiūrėkite į Monako trasos charakteristikas ir surasite tas, kurios yra į ją panašios, - kalbėjo C. Sainzas. - Tokių yra nedaug. Žinoma, kad aš galvoje turiu tas pačias trasas kaip ir jūs.

Bet tai visai nereiškia, kad mes nekovosime su „Mercedes“ bei „Red Bull“ dėl podiumų ir pergalių. Bet šios komandos vis dar turi pranašumą prieš mus. Todėl mums ir sunku būti iki galo patenkintiems rezultatu Monake – neaišku, kada mes vėl turėsime panašų šansą“.

Su sportininku sutinka ir komandos vadovas Mattia Binotto: „Bus trasų su lėtais posūkiais, kur mes vėl galėsime būti labai pajėgūs. Bet tai nėra garantuota. Vietoje to, kad svarstytumėm, kur mes vėl galėsime būti stiprūs, geriau jau dabar susikoncentruoti pasiruošimui Baku lenktynėms.

Svarbu bus išnaudoti visą bolido potencialą. Dar turėsime kai kurių atnaujinimų, nors ir nedidelių, todėl svarbu, kad jie veiktų taip, kaip yra mūsų sumanyta“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 120
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066