Kvalifikacijoje nugalėjęs V. Bottas: tai - ne geriausias mano pasirodymas

Kvalifikacijoje nugalėjęs V. Bottas: tai - ne geriausias mano pasirodymas
logo 2020 Gruodžio 05 d. 20:51, Daimler AG

Paskutiniu bandymu trečiojoje kvalifikacijos dalyje iškovojęs 16-ąją „pole“ poziciją, „Mercedes“ komandos lyderiu šį savaitgalį tapęs ir spaudimą jautęs dėl privalomo pademonstruoti rezultato, suomis V. Bottas nugalėjo savo naująjį komandos draugą, įveikdamas trumpą lenktynių ratą 0,026 sekundėmis greičiau nei jaunasis britas, gavęs savo progą sėsti prie W11 vairo. 

„Nepriklausomai nuo to, kad šį savaitgalį turėjau naują komandos draugą, koncentravausi į save ir į tai, kokius rezultatus galiu pademonstruoti šioje trasoje. Nesinorėjo švaistyti energijos pašaliniams dalykams. Manau, kad komanda paruošė puikią strategiją. Labai džiaugiuosi matydamas George'ą, kuris stovės kartu pirmojoje eilėje. Džiaugiuosi ir dėl iškovotos „pole“ pozicijos, bet tai tikrai nebuvo geriausias mano pasirodymas, tačiau esu laimingas dėl to, kad šiandien jo pakako“, - pasakojo V. Bottas. 

„Šį savaitgalį ir naująją trasos konfigūraciją gaubė didelė nežinia. Šį savaitgalį, kaip ir praėjusių metu, turėjau vieną tikslą - iškovoti „pole“ poziciją. Trečiojoje dalyje prasidėjus paskutiniams bandymams pagerinti fiksuotą laiką, buvau pirmas išvažiavęs į trasą ir kitiems tai suteikė pranašumo prieš mane. Žinojau, kad tarp manęs ir George'o bus tik labai nedidelis skirtumas, nes aiškiai suvokiau, kokios jo galimybės ir tai, kokius rezultatus jam pavykdavo demonstruoti kvalifikacijose. Buvau tikras, kad laisvųjų treniruočių metu jis daug ko išmoks ir ta sukaupta patirtimi pasinaudojęs kvalifikacijoje bus labai arti. Negalėjau sau leisti padaryti jokių klaidų. Geoge'o rezultatas yra labai arti manojo, bet tokioje trasoje to ir buvo galima tikėtis.“

„Iš tikrųjų, atvykus į komandą George'ui buvo labai keista. Buvau pratęs nuolatos vytis Lewisą ir galiausiai sudaryti jam konkurenciją, tačiau daugelį kartų atsilikdavau nuo jo. Dabar, čempiono klausimas jau išspręstas, tačiau bet kokiu atveju, atvykus į komandą George'ui jaučiau konkurenciją ir iššūkį jį įveikti, juk niekas nenori nusileisti savo komandos draugui“, - baigdamas pridūrė suomis. 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas