Kvalifikacijoje Silverstoune visi važiuos su minkštosiomis padangomis (1)

Kvalifikacijoje Silverstoune visi važiuos su minkštosiomis padangomis
logo Liepos 13 d. 12:14, Pirelli

Per Didžiosios Britanijos GP etapą bus išbandytas naujas lenktynių savaitgalio formatas su kvalifikacija penktadienį ir sprinto varžybomis šeštadienį, kurios ir apspręs starto pozicijas per sekmadienio lenktynes. Dėl to kiek buvo pakeistos taisyklės, susijusios su padangų naudojimu savaitgalio metu.

Penktadienio kvalifikacijoje bus galima naudoti tik minkštąsias padangas ir lentynininkai, kurie pateks į kvalifikacijos finalą, sekmadienį neprivalės startuoti su tokiomis padangomis, su kuriomis jie parodė geriausią laiką antroje kvalifikacijos dalyje. Per šeštadienio sprintą nebus privalomo sustojimo boksuose ir lenktynininkai padangas galės pasirinkti laisvai. Padangų taisyklės per pagrindines lenktynes nesikeis, išskyrus tik tai, kad sportininkai galės savarankiškai rinktis padangas startui.

Į Silverstouną „Pirelli“ atveža pačių kiečiausių sudėčių padangas – C1, C2 ir C3. Be to, galinės padangos čia bus tvirtesnės konstrukcijos su kai kuriais elementais, kurie yra suplanuoti naudoti 2022 m. 18 colių padangose. Tvirtesnė konstrukcija buvo išbandyta per Austrijos GP ir bus naudojama iki pat sezono pabaigos.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Mūsų laukia nemažai naujovių per varžybas Silverstoune. Visų pirma, mes pamatysime pirmąjį iš trijų numatytų šiais metais sprintų, kuris turėtų pakeisti savaitgalio dinamiką bei ritmą, o taip pat pakeisti darbą su padangomis. Bus įdomu pažiūrėti, kaip komandos interpretuos naujas taisykles ir stengsis jas panaudoti savo interesams.

Be to, mes pristatysime naujas galines padangas, kurios buvo sėkmingai išbandytos Austrijoje ir gavo teigiamus įvertinimus.

Jei kalbėsime apie Silverstouno trasą, tai čia padangos patiria vienus rimčiausių išbandymų per visą F-1 sezoną dėl labai greitų posūkių. Todėl padangų būklės kontrolė, kaip visada, turės kritinę reikšmę. Kitu esminiu faktoriumi bus britiškas oras, kuris nuolat keičiasi šiuo metų laiku“.

„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau

Komentarai (1)
a99
IP: 7cca019 | 07/14 00:55 Atsakyti
Įdomu dėl padangų pasirinkimo sprinto lenktynėms. Tinka ir C2 ir C3. Gal komandos net pabandys skirtingas padangas skirtingiems lenktynininkams. Priekis aišku nerizikuos ir važiuos su C2.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas