L.Burti pereina į Prost (4)

logo 2001 Balandžio 19 d. 18:37
Šiandien paaiškėjo, jog Luciano Burti, pereina į Prost komandą ir vairuos šios komandos bolidą jau ateinančio etapo Katalonijos DP metu.
Brazilas Prost komandoje pakeis argentinietį Gaston Mazzacane. Jau anksčiau Prost komandos vadovas Alainas Prostas yra išreiškęs savo nusivylimą argentiniečio darbu, tačiau gandai sklandė tik apie galimą jo pakeitimą Ricardo Zonta arba Marc Gene, o Luciano Burti vardas nebuvo minimas.
Šią savaitę Ford vadovas F-1 klausimais Niki Lauda, patvirtino, kad kitais metais Burti neatstovaus Jaguar ir bus pakeistas Pedro de la Rosa, tačiau buvo sakoma, kad Burti dar atstovaus Jaguar iki šio sezono pabaigos.
L.Burti sakė: "Perėjimas į Prost ekipą yra geriausia išeitis šiuo metu. Likusio sezono metu aš tikiu, kad galėsiu įsitvirtinti Prost ekipoje ir padėti jai savo geru važiavimu. Esu dėkingas Jaguar Racing komandai, kuri suteikė man puikią galimybę parodyti savo sugebėjimus F-1, tačiau vietoje to, kad pasilikčiau komandoje, kuri kitiems metams jau turi du pilotus, aš verčiau pasirinkau komandą, kurioje aš galiu turėti perspektyvą ateityje".
Šiandien 15.54 vietiniu laiku Burti apvažiavo ratą Silverstone trasoje tam, kad jam būtų pritaikyta piloto sėdynė bei stabdžių ir akseleratoriaus pedalai.

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
linast.
| 04/20 12:00 Atsakyti
Nei burti nei mazacane (ar kaip ten) nei visa Prost komanda nieko gero neparode :(
greta
| 04/23 15:35 Atsakyti
Kodel nevykelis? kad dar nepelne tasku? Tokie kaip jus Karlai tesugebate sirgti tk uz lyderius ir visus kitus vadinate nevykeliais. Gal but del to kad pats tokis esi :) ? Burtis maladecas, jis gal dar ir nepelne tasku, taciau finisuoja jei bolidas nepaveda.As tikiu juo. Ir man lanbai smagu, kad yra zmoniu kurie uz ji serga.
| 04/20 15:16 Atsakyti
Burrti yra nevykelis
Cargo
| 04/19 23:26 Atsakyti
Ar nepasikartos atvejis kaip ir su Heidfeldu?! Manau tikrai jis nera blogesnis pilotas nei de la Rosa. Ji galbut per daug slegia atsakomybe vaziuojant pirma sezona. Prost progresuoja - tad nenustebciau jei Burti prades deti i vieta Ir rvine ir de la rosa.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas