L. di Montezemolo: M. Schumacheris įtikinėjo mus paimti S. Vettelį (2)

L. di Montezemolo: M. Schumacheris įtikinėjo mus paimti S. Vettelį
logo 2020 Balandžio 06 d. 11:17, Ferrari

Buvęs „Ferrari“ kompanijos prezidentas Luca di Montezemolo papasakojo, kad tuo metu, kai jaunasis Sebastianas Vettelis lenktyniavo „Toro Rosso“ ekipoje, Skuderijos lyderis Michaelis Schumacheris įtikinėjo komandos vadovybę pasirašyti kontraktą su perspektyviu jo tėvynainiu, tačiau „Ferrari“ manė, kad Sebastianas nėra pakankamai profesionaliai brandus.

„Michaelis bandė mus įtikinti, kad mes pasirašytumėm kontraktą su Vetteliu, - pripažino Montezemolo italų kanalui „Sky Sport 24“. – Tai buvo dar iki to, kai Vettelis iš „Toro Rosso“ perėjo į „Red Bull“, tačiau tuo metu mes jį laikėme nepakankamai brandžiu ir pasirinkome Alonso.

Fernando, jei atmesime kai kuriuos jo charakterio aspektus, su mumis pasiekė didelės sėkmės, nors mes du kartus praradome titulą, bet tai įvykdavo paskutiniuose sezono etapuose.

Bet dabar Sebastianas jaučia didelį spaudimą ir jam reikia palaikymo, nors jis išlieka labai stipriu lenktynininku. Nėra abejonių, kad dabar jis daro daugiau klaidų, bet tai yra paaiškinama, nes jam tenka kur kas daugiau rizikuoti.

„Ferrari“ turi praktiškai viską, kas leistų stabiliai lenktyniauti pačiu aukščiausiu lygiu ir aš tikiu, kad mes vėl pasieksime pergalių. Charlesas Leclercas – puikus pilotas, tikėsimės, kad pirmosios sėkmės jam neapsuks galvos. Kai jis dar lenktyniavo „Alfa Romeo“, mes matėme, kad jis yra labai greitas ir praktiškai nedaro jokių klaidų.

Bet dabar patiems reikia užduoti klausimą: ar gali jis kartu vakarieniauti su Vetteliu? Mattia Binotto teks išsiaiškinti su šiuo subtiliu klausimu. Reikia atvirai pasikalbėti su abiem lenktynininkais ir paaiškinti jiems, jog jie važiuoja ne dėl savęs, o dėl „Ferrari“.


Komentarai (2)
eustachijus
| 04/06 16:45 Atsakyti
Šuns balsas I dangų neina. Ir visa laimė. O tai voliotusi fer ne amžinai antros ,o trečios rolėj su didžiausiu biudžetu
tribeca
| 04/06 11:30 Atsakyti
Veteliui pasiseke kad Ferrari jo nepaime ir kad nepasieke su juo tokios pat dideles sekmes kokia jie pasieke su Alonso :-) ir veliau dar karta pasiseke sulaukus taip vadinamos brandos nuplesti is Ferrari kalna pinigu uz nieka :-)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas