L. Hamiltonas: daug priklausys nuo strategijos

L. Hamiltonas: daug priklausys nuo strategijos
logo 2021 Rugsėjo 04 d. 17:59, Daimler AG

Finalinėje kvalifikacijos sesijoje „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas daugiau nei tris dešimtąsias sekundės nusileido Maxui Verstappenui iš „Red Bull“, bet galiausiai kvalifikavosi antras su 0,038 sek. atsilikimu.

Lewisas Hamiltonas: „Kova buvo be galo artima. Visų pirma norėčiau padėkoti nuostabiems olandų sirgaliams. Čia – fantastinė trasa, aš labai mėgstu atvažiuoti į Nyderlandus ir vertinu tai, kaip čia mane sutinka. Vietiniai sirgaliai tikrai myli „Formulę-1“, o atmosfera Zandvoorte yra tiesiog nuostabi – ačiÅ« jiems už tai.

Maxui pavyko nuvažiuoti stebėtinai gerą ratą, nors aš buvau arti to, kad iš jo „pagrobčiau“ „pole“ poziciją. Aš stengiausi iš visų jėgų, penktadienį praleista treniruotė tam turėjo įtakos, bet dariau viską, ką sugebėjau. Maxas dirbo puikiai ir nusipelnė pirmos vietos.

Lenktynės tikrai bus itin sudėtingos. Lenkti Zandvoorte yra be galo sunku, bet vairuoti čia labai malonu. Labai daug kas priklausys nuo komandų strategijos. Gerai, kad tribÅ«nos bus užpildytos, mes seniai nematėme tokio didelio skaičiaus žmonių. Tikiuosi, kad šioje sudėtingoje, bet šaunioje pilotavimo prasme trasoje lenktynės bus labai įtemptos“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 26
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0