L. Hamiltonas: daug priklausys nuo strategijos

L. Hamiltonas: daug priklausys nuo strategijos
logo Rugsėjo 04 d. 17:59, Daimler AG

Finalinėje kvalifikacijos sesijoje „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas daugiau nei tris dešimtąsias sekundės nusileido Maxui Verstappenui iš „Red Bull“, bet galiausiai kvalifikavosi antras su 0,038 sek. atsilikimu.

Lewisas Hamiltonas: „Kova buvo be galo artima. Visų pirma norėčiau padėkoti nuostabiems olandų sirgaliams. Čia – fantastinė trasa, aš labai mėgstu atvažiuoti į Nyderlandus ir vertinu tai, kaip čia mane sutinka. Vietiniai sirgaliai tikrai myli „Formulę-1“, o atmosfera Zandvoorte yra tiesiog nuostabi – ačiÅ« jiems už tai.

Maxui pavyko nuvažiuoti stebėtinai gerą ratą, nors aš buvau arti to, kad iš jo „pagrobčiau“ „pole“ poziciją. Aš stengiausi iš visų jėgų, penktadienį praleista treniruotė tam turėjo įtakos, bet dariau viską, ką sugebėjau. Maxas dirbo puikiai ir nusipelnė pirmos vietos.

Lenktynės tikrai bus itin sudėtingos. Lenkti Zandvoorte yra be galo sunku, bet vairuoti čia labai malonu. Labai daug kas priklausys nuo komandų strategijos. Gerai, kad tribÅ«nos bus užpildytos, mes seniai nematėme tokio didelio skaičiaus žmonių. Tikiuosi, kad šioje sudėtingoje, bet šaunioje pilotavimo prasme trasoje lenktynės bus labai įtemptos“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 460.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 275.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas