L. Hamiltonas: esu patenkintas bolidu (9)

L. Hamiltonas: esu patenkintas bolidu
logo 2015 Gegužės 22 d. 18:07, Daimler
Lewisas Hamiltonas trečiadienį paskelbė, kad pratęsė sutartį su „Mercedes“ komanda dar trims metams , o ketvirtadienį vykusiose Monako GP treniruotėse atrodė atsipalaidavęs ir susikoncentravęs tik į vairavimą.
Britas buvo greičiausias abiejose treniruotėse ir liko patenkintas kaip praėjo diena nepaisant to, kad antrąsias treniruotes sutrikdė lietus.

„Tai buvo gera diena. Čia yra svarbu pradėti važiuoti kuo greičiau. Kiekviename rate važiuoji greičiau ir turi būti labai tikslus su bolido nustatymais. Paprastai jų nebūna daug, nebent tau nepasisekė ir bolido balansas yra prastas. Tačiau naudojant kompiuterines simuliacijas dažniausiai to nebūna,“ – kalbėjo L. Hamiltonas.
„Ketvirtadienį balansas buvo neblogas, todėl tik šį tą pakeitėme tai čia tai ten. Bandėme pagerinti bolido pajėgumą ir sužinoti jo ribas. Tiek pirmoji tiek antroji treniruotės buvo geros. Esu patenkintas bolido balansu. Aišku dar yra dalykų, kurie gali pagerinti balansą, todėl ties jais ir dirbsiu,“ – sakė „Mercedes“ pilotas.
Dėl antrąsias treniruotes sutrikdžiusio lietaus daugelis lenktynininkų negalėjo išbandyti itin minkštų padangų, tačiau L. Hamiltonas mano, kad tai nesukels didelių problemų likusį savaitgalį.
„Bus lengva. Tu paprasčiausiai tai jauti. Nėra didelio skirtumo nuo to, kokios itin minkštos padangos yra įprastai. Šeštadienis yra kita diena, tačiau ketvirtadienį pasistūmėjome į priekį. Bolidas artėja prie gero balanso. Monake yra visada sunku surasti pajėgumo ribas, turbūt tai sudėtingiausia trasa riboms surasti,“ – teigė britas, paklaustas, ar bus sunku šeštadienį dėl to, jog ketvirtadienį nepavyko išbandyti itin minkštų padangų.
„Nuvažiavau vieną ratą. Tai ką supratau, tai tik, kad uždažytos baltos linijos buvo slidesnės nei anksčiau. Juodi dažai slidesni nei baltieji. Šią trasą yra labai sunku įveikti be klaidų, kai ji yra šlapia, todėl nusprendėme daugiau nevažiuoti. Nėra prasmės rizikuoti. Jei lis lenktynių metu, tuomet reiks važiuoti, bet visiems sąlygos bus vienodos,“ – sakė L. Hamiltonas, paklaustas, kodėl įveikė tiek mažai ratų prasidėjus lietui.

Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Saulius21
| 05/23 08:36 Atsakyti
MS.., šiaip jau aš buvau už taisyklių užribio su savo komentaru, bet jis bent jau kažkaip siejosi su L.Hamiltonu (tema - "L. Hamiltonas: esu patenkintas bolidu"). Tu gi kai visada užsuki pakomentuoti tavo nekenčiamą komentatorių ir net nesiruoši leptelt nors pora žodžių į temą. 100 kart diskutuota apie tavo tuos argumentus, fanus, nulius, smirdalus, rankas, mėšlus ir t.t. Jau senai nudainuotos tos tavo dainelės. Ir again, ir again puikiai žinodamas draudimą komentuoti ne į temą ir užkabinėti kitus komentatorius tu tą darai. Ir beje visiškai neįdomiai. Na ką tau pasakyt? Pamasturbuot fantazija ir pažangleravus žodžiais ir išsireiškimais tau gražint atgal ką nors ekskrimentų tema? Tiesa sakant atsibodo. Buk geras eik savo keliais ir tiek. p.s. jeigu kas nors nustebs mano tokiu komentaru tai mes su tuo "draugeliu" esame seni šių komentarų skilties pažįstami. Ir n kartų esu kabintas ir kabintas šio argumentų neradėjo. Ir taip bandau žmogui pasakyt, ir kitaip, na neatstoja ir tiek.
Rimvydas Rozenas
| 05/23 07:25 Atsakyti
cempioniskais bolidais visi pilotai buna patenkinti tik del saves pakelimo lepteli kad sunku buvo,bet tipo padariau tai.kaip kaskas buvo minejes svarbiausia yra atsidurt tinkamu laiku tinkamoi vietoi ir priimt geriausia sprendima,be sito f-1 cempu nebusi.manau sutiksit su manim.
MS is da best
| 05/23 00:17 Atsakyti
*ranku nenusiploves.
p.s. gedytumeisi, zaidi su meslu o galvoji, kad ranku neissitepsi, nors tu tarp ju jau visas panires iki galvos
MS is da best
| 05/23 00:14 Atsakyti
saulius21> kazkada cia sumei ant shumio fanatiku, bet ziuriu kad paciam smirdi is burnos, kai kas nors negatyviai pasisako apie LH.
Yra fanu, kurie daro geda shumiui, tai tu esi Lh fanas, kuris daro geda normaliems jo fanams.kaip visad nulis argumentu, tik smirdalai.aisku golem paperde, o pasikes eini valgyt ranku nenusiplaut
Saulius21
| 05/22 22:33 Atsakyti
Golem, retai apsimetinėju gydytoju ir siuntinėju kitus gydytis, vaistų gert ir pan., bet šį kart sunku susilaikyt, jeigu patį vimdo įvaizdis ir dar sukelia tokias asociacijas, pasitikrink, gal tave naktį miegantį išprievartavo koks juodaodis ir dabar tu nėščias? Beje ši svetainė rodo gyvybingumo stebuklus ir galima surasti net 2002 metų komentarus. Yra didelė tikimybė tokius palmyrus kaip pats prisimint po trijų metų. Tas "niekada nebus lemta" gali vėliau atrodyt kaip kokios apsinarkašinusios čigonės, automobilių aikštelėje, pranašystės..
| 05/22 22:31 Atsakyti
Va tokie kaip pats,tai būtent -destruktyvas.Sulygino superlenktynininką su kažkokia adaptuota žmogysta.
Golem
| 05/22 20:23 Atsakyti
vimdantis zmogaus ivaizdis, A komanda... Sorry, panasus shiu laiku destruktyvas kaip ir Conchitta. Del shiu dalyku, as ir manau, kad jam niekada nebus lemta patekt i Ferrari.
žiūrovas f-1
| 05/22 19:22 Atsakyti
Visi rikiuoteje esantys pilotai butu patenkinti, jei turetu toki bolida, koki pats turi, bet, deja, taip nera.
Sajan Minde
| 05/22 18:57 Atsakyti
Tai pirmauji tai ko cia nepasidziaugus, vazuotum blogau uz rosberga is kart verkti pradetu tas rudis:D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas