Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
crankshaft
IP: 89d8ae9 | 12/04 17:42 Atsakyti
kaip Denver Broncos (NFL) dalininkas galetu pakomentuoti kiek ten juodaodziu zaidzia palyginus su kitomis rasemis. bet kad lewis yra hiprotas - seniai aisku.
6MAXX9
IP: c18f373 | 12/04 13:47 Atsakyti
galu varomu dar reikia butinai :)
John
IP: fff6076 | 12/04 10:28 Atsakyti
kart
12/03 18:15

Nežinau, kokioje tu čia aplinkoje tada būni, bet esu dirbęs ne vie... skaityti daugiau

Tiesiog tam tikrų etninių grupių žmonės turi mažesnius darbo našumo rodiklius, tai labai stipriai pasireiškė Švedijoje, kad imigrantų vaikų šeimose jiem sunkiau išlaikyti darba, nes jie tiesiog slunkiai ir nenori konkuruoti. Nesakau kad tai suabsoliutinta viskas jūs galite pamatyti kokioje ikeje dirbančia kasininke musulmone ir all good, bet imant procentais jų isidarbinimo rodikliai ir darbo išlaikymo yra gan žemi. Tai daug lemia tai, kad musulmoniškose šėimose dažniausiai dirba vyras o moteris tiesiog sedi namie ir gimdo vaikus. Jei tos šėimos turėtų tokį supratimą vakarietiška, kad šėimos ūkį turi palaikyti abu tėvai ne vienas manau situacija būtų kitokia, bet jie atsineša ir savo kultūra kuri neitin limpa prie vakarietiško gyvenimo būdo.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 12/04 10:01 Atsakyti
Lauris
12/03 13:26

Tikslas yra, kad neatrinkinėtų darbuotojų pagal odos spalvą, nes t... skaityti daugiau

Kaip sakai kodel ledo ritulyje tiek mazai juodaodziu? Ten irgi yra daug norinciu, bet juos atrinkineja? :)
MNM
IP: 4030465 | 12/04 08:11 Atsakyti
Lauris
12/03 13:26

Tikslas yra, kad neatrinkinėtų darbuotojų pagal odos spalvą, nes t... skaityti daugiau

Iš kur čia tokie duomenys, kad F1 darbuotojus atrinkinėja pagal odos spalvą? Tu rimtai esi įsitikinęs, kad toks konkurencinga sportas, kuriame tiesiog vaikomasi talentų ir jiems mokami dideli pinigai, žmones atrinkinėja pagal odos spalvą? Taip ir matau, kad jei N. Newey būtų juodaodis, jo tikrai neimtų nei viena komanda :) Esme ką tu gali pasiūlyti, o ne tavo odos spalva. Tos kvotos juokingas dalykas ir eilinė leftistinė nesamonė.
mirkam
IP: cdc89c5 | 12/03 21:29 Atsakyti
Teiginys, kad F1 pilotus renkasi pagal sugebėjimus vairuoti, neatitinka realybės. Jei peletone sistemingai atsiranda vietos ne bet kam, o anglams (ypač), vokiečiams, ispanams, prancūzams ir po vieną brazilams, japonams..., tai gal ir analogiškai kitai spalvai galėtų atsirasti sistemingai vietų... Sunku būtų sutikti, kad tik anglai išskirtinai yra geri vairuotojai ir tame nėra jokios sąmoningos privilegijos. Anyway, Hamiltonas šiuo metu turi didelę įtaką MB ir gali tiesiogiai keisti komandos personalą. MB visad deklaruoja aukščiausias vertybes, tai tikslai sutampa. Bet kažkaip nesirealizuoja pareiškimai natūroje.
Jvdg
IP: 089cc6e | 12/03 19:38 Atsakyti
Kiekvienoje srityje surenkami geriausi specialistai. Bet šitie jo kliedesiai paremti grynai odos spalva. Kodėl jam neįdomi NBA, kur žaidžia pagrinde juodaodžiai, ta pati JAV krepšinio rinktinė, bėgikai ir t.t.? Nori pakeisti F-1, tai tegul baigia karjerą, įkuria komanda, tampa vadovu, pasamdo visus juodaodžius specialistus, mechanikus, vairuotojus ir laimi čempionatą. Būtų oskaro vertas biografinis filmas.
kart
IP: ff4c1cb | 12/03 18:15 Atsakyti
Lauris
12/03 15:32

Ne medijos suformuoti. Savo aplinkoje užtenka pamatyti ir supranti, k... skaityti daugiau

Nežinau, kokioje tu čia aplinkoje tada būni, bet esu dirbęs ne vienoje aplinkoje ir visose, visų pirma, buvo vertinamos žmogaus savybės ir sugebėjimai.

O kad vadovui geriau susidirbti tik su vyrais, lietuviais, rytų europiečiais ar dar kažkokiais, nei su kitais, tai čia jo asmeninis, o ne cancelintojų reikalas.

Aš pvz. darbiniuose santykiuose randu bendrą kalbą geriau su moterimis, bet jeigu reikėtų darbuotojų į servisą, tai tikrai ne moteris samdyčiau dėl elementarių priežasčių.

Turiu seserį, gyvenančią UK ir sukūrusią šeimą su anglu. Turi savo verslą ir savo versle daugiausiai samdo imigrantus(lietuvius, lenkus), nes vietiniai, pigesnės darbo jėgos, ypač juodadžiai vyrai, sakė visiškai kiauri.
Medijoje jie taip pasakytų, tai turbūt būtų išvadinti rasistais.
fog
IP: 2dad8d8 | 12/03 17:12 Atsakyti
rasistai tie kurie skirsto i rases,o as noriu matyti GERIAUSIUS
zodziu hamis nukvako,rengesi kaip kausas kalba kaip nuskriaustasis,liudna ziurint i ji
Lauris
IP: 5fac8b2 | 12/03 15:32 Atsakyti
kart
12/03 13:40

Kažkokie kvaili tie jūsų, medijos suformuoti, įsitikinimai. Lyg no... skaityti daugiau

Ne medijos suformuoti. Savo aplinkoje užtenka pamatyti ir supranti, kad karta tai beveik ta pati.
Vienetiniai atvejai čia tik tie,kurie į viešumą išlenda, bet yra tokių, kurie tiesiog nesako, kad nemėgsta 'kitokių' negu yra patys (pagal kažkokią sugalvotą prizmę) ir priiminėja sprendimus pagal savo 'prizmę'.

O dėl tikimybės tai viskas ok, aš žinau, kad mažiau moterų ar juodaodžių pretenduojančių į tas pareigas. O dar jeigu moteris juodaodė tai išvis ten tikimybė....bet kaip ir rašiau prieš tai, ne tame esmė.
Errnis
IP: 219da3e | 12/03 15:17 Atsakyti
Tai rasizmas 100% yra sporto sakos pvz NBA begimas kur dominuoja vieni bet yra plaukimas ir ziemos sporto sakos negi jis gamta susiruose pakeisti
F-FANAS-1
IP: 69a9d2a | 12/03 13:53 Atsakyti
Ot rasistas. Koks skirtumas ta odos spalva. Svarbu talentas. Mums reikia kad į F1 patektų talentas, ne pinigai, ir ne odos spalva ...
kart
IP: ff4c1cb | 12/03 13:40 Atsakyti
Lauris
12/03 13:26

Tikslas yra, kad neatrinkinėtų darbuotojų pagal odos spalvą, nes t... skaityti daugiau

Kažkokie kvaili tie jūsų, medijos suformuoti, įsitikinimai. Lyg norima pasakyti, kad dauguma vis dar rasistai, nors eskaluojami dažniausiai tik vienetiniai atvejai.

Lygiai tas pats kliedesys buvo dėl moterų, neatsižvelgiant į tai, jog tam tikrose srityse natūraliai dominuoja vyrai. Ir kai iš 10 kandidatų yra vos viena moteris, tai savaime suprantama, jog elementariai, matematiškai, vyrui gauti tą darbo vietą yra tikimybė didesnė.

Kalbant apie juodaodžius ir baltaodžius, galioja ta pati matematika: 82% of people in England and Wales are white, and 18% belong to a black, Asian, mixed or other ethnic group (2021 Census data).

JAV juodaodžiai sudaro ~12% populiacijos.

Įvertinus dar išsilavinimą, tai tie kandidatų procentai dar mažesni.
Lauris
IP: 5fac8b2 | 12/03 13:26 Atsakyti
Rgs
12/03 12:54

Tai ar cia tikslas kad butu atrinkti top lenktynininkai, ar kad butu i... skaityti daugiau

Tikslas yra, kad neatrinkinėtų darbuotojų pagal odos spalvą, nes tas dar vis egzistuoja dėl senų vadovų ir jų senamadiško požiūrio
Rgs
IP: db2ffc5 | 12/03 12:54 Atsakyti
Tai ar cia tikslas kad butu atrinkti top lenktynininkai, ar kad butu ivairove? Pagal mane esminis bruozas yra vairavimas o ne spalva lytis ar orientacija. Tai jei juodis nemoka vaziuot, tai nepateks. Jei siauraakis nemoka vaziuot tai nepateks. Jei europeicas nemoka vaziuot tai nepateks. Moterys nepatenka, del to kad jos negali lygiom salygom lygintis su vyru ir tt. Nebent tokia kur usai auga ir tarp koju nezinia kas. Ir nereik per prievarta grusti kad butu butinai 5 euro, 5 juodi, 5 ciurkos 5 trangender nu ir tt. Nes cia ne sportas gaunas o politika
John
IP: fff6076 | 12/03 12:05 Atsakyti
Nerasistinis pareiškimas visiškai, jam permažai rasės įvairovės nori kad būtų paskirtos kvotos pvz 12/12. Įdomu jis galėtų pakomentuoti NBA ar jam ten nėra permažai baltaodžių, tikiu kad šuo klausimu jis atsisakytų pakomentuoti. :)

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794