L. Hamiltonas jungiasi prie grupės, perkančios NFL „Broncos“ komandą

L. Hamiltonas jungiasi prie grupės, perkančios NFL „Broncos“ komandą
logo 2022 Rugpjūčio 02 d. 22:33, Finn Pomeroy for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Daugkartinis F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas jungiasi prie grupės, kuri perka Amerikietiško futbolo NFL lygos Denverio „Broncos“ komandą.

Britas, turintis nekilnojamojo turto Kolorado valstijoje, prisijungė prie Waltonų ir Pennerių šeimos nuosavybės grupės, kuri perka tris kartus „Superbowl“ finale laimėjusią NFL komandą.

„Džiaugiamės galėdami pasveikinti septyniskart „Formulės-1“ čempioną serą Lewisą Hamiltoną prisijungus prie mūsų nuosavybės grupės“, - sakoma grupės pareiškime.

„Jis yra čempionas, žinantis, ko reikia norint vadovauti laiminčiai komandai ir aršus visuotinės lygybės, taip pat ir savo sporto šakoje, šalininkas.“

„Lewisas, iškovojęs daugiau nei 100 pergalių lenktynėse, laikomas sėkmingiausiu visų laikų „Formulės-1“ lenktynininku. Jo veržli dvasia ir meistriškumo standartai bus vertybė savininkų grupei ir „Broncos“ organizacijai.“

Komandos įsigijimas, kuris vertinamas 4,65 mlrd. JAV dolerių, bus oficialiai įformintas kitą savaitę. L. Hamiltonas prisijungė prie buvusios Jungtinių Valstijų valstybės sekretorės Condoleezzos Rice ir „Starbucks“ valdybos pirmininkės Mellody Hobson, kaip ribotos atsakomybės partneris.

Šių metų pradžioje L. Hamiltonas dalyvavo pasiūlyme įsigyti futbolo klubą „Chelsea“, kuris buvo pateiktas parduoti, kai ankstesniam jo savininkui Romanui Abramovičiui Didžiosios Britanijos vyriausybė, reaguodama į Rusijos sukeltą karą Ukrainoje, pritaikė sankcijas.

Viena daugiausiai uždirbančių sporto žvaigždžių pasaulyje L. Hamiltonas turi daug verslo interesų ir daug lėšų skiria labdaringai veiklai „Formulėje-1“ ir už jos ribų.

Jo komanda „Team X44“ dalyvauja „Extreme E“ čempionate. Britas taip pat investavo į veganiško greitojo maisto tinklą „Neat Burger“. Jis taip pat yra Hamiltono komisijos ir iniciatyvos „Misija 44“ rėmėjas.

Prieš parduodant „Broncos“, NFL vyriausiasis komisaras Rogeris Goodellas išreiškė lygos norą, kad komanda priklausytų etninėms mažumoms, taip siekiant dar labiau padidinti sporto įvairovę.

Šių metų NFL sezonas prasideda rugsėjo 8 d. Denverio „Broncos“ paskutinį kartą „Superbowl“ varžybose triumfavo prieš šešerius metus.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066