L. Hamiltonas: kvalifikacijoje turėjau problemų antrame trasos sektoriuje

L. Hamiltonas: kvalifikacijoje turėjau problemų antrame trasos sektoriuje
logo 2018 Rugsėjo 29 d. 18:11, Daimler

„Mercedes“ pilotas ir čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas teigė, kad kvalifikacijoje jam sunkiai sekėsi be klaidų įveikti antrą Sočio trasos sektorių. Būtent ten britas suklydo ir parado galimybę šiandien iškovoti „pole“ poziciją.

Visose treniruotėse L. Hamiltonas buvo greitesnis už komandos draugą Valtterį Bottą.  Bet paskutinėje kvalifikacijos dalyje būtent suomis buvo greitesnis. L. Hamiltonas paskutiniuoju bandymu bandė greičiu pranokti  suomį, bet suklydo antrame trasos sektoriuje ir turėjo susitaikyti su antra vieta.

„Aš turėjau problemų, tuo tarpu Valtteri padidino tempą. Daugiausiai bėdų kilo antrame sektoriuje, bet džiaugiuosi, jog iškovojome pirmą ir antrą startines pozicijas“, - sakė L. Hamiltonas.

„Viso savaitgalio metu antrame sektoriuje važiavau tai geriau, tai prasčiau, bet buvau greitas pirmame ir trečiame. Įveikiant pirmą greitą ratą, paskutinėje kvalifikacijos dalyje, antrame sektoriuje buvau 0,3 sek. lėtesnis, bet buvau greičiausias pirmame ir trečiame.“

„Įveikdamas paskutinį greitą ratą spaudžiau kiek galėjau, nes žinojau, kad Valtteri pagerins savo rezultatą. Taigi, savo rezultatą turėjau pagerinti puse sekundės. Truputi persistengiau. Bolidas buvo atsidūręs ant nešvarios asfalto dangos, tad viename iš posūkių sukibimas buvo prastesnis.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas