L. Hamiltonas: mano pasirinkimas buvo teisingas

L. Hamiltonas: mano pasirinkimas buvo teisingas
logo 2020 Rugsėjo 05 d. 18:50, Daimler AG

Monzoje Lewisas Hamiltonas septintą kartą iškovojo „pole“ poziciją, pagerindamas trasos rekordą ir aplenkęs komandos partnerį 0.069 sek.

Lewisas Hamiltonas: „Viskas susiklostė gana neblogai. Komanda eilinį kartą suveikė puikiai, kiekvieną kartą išsiųsdama mus bandymui pačiu optimaliausiu metu. Kvalifikacija buvo gana sudėtinga, patys matote, koks mažas skirtumas su Valtteri. Tokiu atveju reikėjo itin švariai nuvažiuoti ratą ir finalinėje sesijoje man tai pavyko per abu bandymus. Esu patenkintas tuo, kaip pasiruošiau abiem bandymams.

Valtteri buvo labai greitas, o aš prieš kvalifikacijos finalą pakoregavau nustatymus, neįsivaizduodamas, kaip tai suveiks, truputį nervinausi, bet galiausiai mano pasirinkimas buvo teisingas.

Kiek sunku čia lenktyniauti su minimalia prispaudžiamąja jėga? Žinote, per mano karjeros metus teko Monzoje lenktyniauti su mašinomis, kurios turėjo kur kas mažesnę prispaudžiamąją jėgą nei dabartiniai bolidai. Šiandien gerai įšildytame asfalte sukibimo lygis buvo pakankamas. Mes tiesiog lėkėme Lesmo kažkokiu fantastišku greičiu. Taip, lėtose jungtyse tarp 1-2 ir 4-5 posÅ«kių mums buvo kiek sunkiau, o kituose posÅ«kiuose reikėjo suprasti, kiek agresyviai galima atakuoti, kad pavyktų išvažiuoti iš apekso maksimaliai įmanomu greičiu ir geriausiai pradėti eilinę ilgąją tiesiąją. Buvo svarbu surasti optimaliausią balansą, šiandien mums viskas sekėsi“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos