L. Hamiltonas: „Mercedes“ bus atsargesnė eksperimentuodama su bolidu (2)

L. Hamiltonas: „Mercedes“ bus atsargesnė eksperimentuodama su bolidu
logo Birželio 26 d. 11:35, Pirelli

Po Kanadoje iškovotos trečios vietos, Lewisas Hamiltonas mano, kad jo atstovaujama „Mercedes“ komanda nuo šiol bus atsargesnė eksperimentuodama su automobilio nustatymais.

Siekdama išspręsti įvairias problemas, ypač automobilio šokinėjimo bėdą, „Mercedes“ šiemet jau ne kartą eksperimentavo reguliuodama savo bolidus. Kadangi L. Hamiltonas turi daugiau patirties nei jo naujasis kolega George‘as Russellas, ekipa dažniausiai eksperimentuodavo su F-1 čempiono automobiliu.

Praėjusį penktadienį L. Hamiltonas prasitarė, kad komanda ketina išbandyti „kai ką ekstremalaus“. O po pirmųjų treniruočių britas teigė, kad bandymai kitaip reguliuoti bolidą baigėsi „tragedija“.

Sportininkas tikisi, kad nuo šiol „Mercedes“ bus atsargesnė bandydama kitaip sureguliuoti jo automobilį.

„Judant toliau, manau, kad būsime atsargesni bandydami įvairius ekstremalius nustatymus, nes tai gali sugadinti visą lenktynių savaitgalį, ypač tais atvejais, kai per pirmą ir antrą treniruotes būna sausa, o vėliau lyja“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Praėjusį savaitgalį daug ko išmokome. Žinome, ką galime padaryti, kad galėtume judėti toliau. Lenktynėse mūsų tempas buvo gana geras. Ne visada tuo galėjome pasigirti. Tad malonu kartais pakovoti su bolidu.“

L. Hamiltonas tikisi, kad kitose lenktynėse, kurios vyks Silverstouno trasoje, „Mercedes“ žengs dar vieną žingsnį į priekį.

„Aš tiesiog noriu dalyvauti kovoje su lyderiais. Kai Kanadoje vykusiose lenktynėse iš trasos pasitraukė saugos automobilis, svajojau likti kovoje dėl aukščiausių pozicijų. Bet lyderiai buvo greitesni. Tačiau anksčiau ar vėliau mums pavyks sugrįžti į kovą dėl pergalių.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 304
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 146
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tai
IP: cf1bd64 | 06/26 19:04 Atsakyti
Ndos
06/26 12:09

Įdomų kokį atmazą po lenktynių sugalvos? Nes tai, kad Kanadoje pasisekė - nieko nereiškia. Manau GB jau perzeas su Charlzu pilnu tempu kovos. Jam pirma bent komandos draugą įskaitoje aplenkt ar pavyt reikia.

kai gr pasiseka-aplenke pensininka,kai ham-nieko nereiskia?
Ndos
IP: c531e92 | 06/26 12:09 Atsakyti
Įdomų kokį atmazą po lenktynių sugalvos? Nes tai, kad Kanadoje pasisekė - nieko nereiškia. Manau GB jau perzeas su Charlzu pilnu tempu kovos. Jam pirma bent komandos draugą įskaitoje aplenkt ar pavyt reikia.
×

TOP naujienos