L. Hamiltonas patenkintas iškovota antra vieta (3)

L. Hamiltonas patenkintas iškovota antra vieta
logo 2016 Spalio 08 d. 11:48, Daimler
Nors Lewisui Hamiltonui nepavyko nugalėti šiandien Japonijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje, britas liko patenkintas iškovota antra startine vieta.
„Mercedes“ pilotas tik paskutinėje kvalifikacinių važiavimų dalyje nusileido komandos draugui Nico Rosbergui 0,013 sek. Tai mažiausias skirtumas šiais metais.
L. Hamiltono teigimu, prieš kvalifikaciją jo situacija buvo prasta, tad jis su komanda buvo priversti sureguliuoti bolidą kitaip, kad pasiektų gerą rezultatą.
„Iki šiol šis savaitgalis man nebuvo lengvas. Nesakau, kad anksčiau buvo lengva. Tačiau tikrai ne toks, kokio tikėjausi“, – kalbėjo L. Hamiltonas.
„Prieš kvalifikaciją mano situacija buvo gana prasta, tad turėjome kitaip sureguliuoti bolidą. Žinant kokia situacija buvo prieš tai ir kokiu skirtumu atsilikau nuo Nico, esu patenkintas iškovotu rezultatu. Padariau viską ką galėjau.“
„Šį savaitgalį reikėjo kaip reikiant padirbėti. Prieš kvalifikaciją buvome priversti pakeisti daugumą bolido nustatymų. Tad esu patenkintas pasirodymu kvalifikacijoje. Manau, kad iš bolido išspaudžiau viską. Žinoma, turint daugiau laiko galima pasirodyti geriau. Bet aš likau patenkintas tuo, jog man pavyko iškovoti antrą vietą. Šiemet jau ne kartą matėme, kad nebūtina startuoti iš pirmos vietos, jog nugalėtum lenktynėse. Bet Nico iki šiol puikiai atliko savo darbą.“
„Nico rytoj startuos su varikliu, su kuriuo jis yra įveikęs daugiau kilometrų nei aš. Belieka tikėtis, kad mano motoras atlaikys visą lenktynių distanciją.“
[gallery id=1216 rand=rand]

Komentarai (3)


mariusis
| 2016 Spalio 08 d. 23:43
Ir galima manyti, kad nustatymai yra labiau skirti lietui, jei jie taip netiko viso savaitgalio metu, o po to šast jau arti rosbio važiuojam. Tikimės ryt lietaus biški ir matysim, kaip ten abu mersai bolidus pasireguliavę.
Aš Vytautas
| 2016 Spalio 08 d. 12:53
kaip ir aiškiai pasakė, jog tikisi, kad rosbergas suges :D
playmax
| 2016 Spalio 08 d. 12:19
Aš tave nusipirkau Svajonių komandoj taip, kad dabar jau reik laimėt.
×

F-1.lt pulsas