L. Hamiltonas Saudo Arabijoje naudos galingesnį variklį

L. Hamiltonas Saudo Arabijoje naudos galingesnį variklį
logo 2021 Lapkričio 22 d. 21:28, Daimler AG

„Mercedes“ atskleidė, kad Saudo Arabijoje į Lewiso Hamiltono automobilį bus sumontuotas galingesnis variklis, kurį sportininkas naudojo San Paulo GP.

Britas triumfavo praėjusį sekmadienį Katare vykusiose lenktynėse ir atsilikimą nuo čempionato lyderio Maxo Verstappeno sumažino iki 8 taškų.

Tikimasi, kad greita Saudo Arabijos trasa bus palanki „Mercedes“ automobiliui. Atsižvelgdama į tai, ekipa nusprendė kitame etape naudoti daugiausiai galios turintį variklį.

„Per pastarąsias lenktynes matėme gana didelius pajėgumo svyravimus, bet jei pažvelgsime į Saudo Arabijos trasą, manau, kad ji turėtų mums tikti“, - sakė „Mercedes“ specialistas Andrew Shovlinas.

„Lewisui turime galingesnį variklį, kuris bus montuojamas į bolidą, tad jam tai turėtų pagelbėti kovoje dėl titulo.“

A. Shovlinas paaiškino, kodėl „Mercedes“ nusprendė nenaudoti galingesnio variklio Katare.

„Yra du varikliai, kuriuos vis dar naudojame lenktynėse. Katare dėl trasos charakteristikos pasirinkome silpnesnį. Taigi, kalbant apie variklius, situacija yra gera.“

A. Shovlino teigimu, šiemet jau ne kartą buvo tokių situacijų, kai trasa, turėjusi būti palanki vienai komandai, iš tikrųjų buvo palanki varžovams.

„Trasa turėtų tikti mūsų bolidui. Bet tas pats buvo sakoma apie Ostino trasą, o ten pranašumą turėjo „Red Bull“ komanda. Todėl atsargiai vertiname savo galimybes prieš kiekvienas lenktynes. Žinome, ką turime sureguliuoti, ką turime padaryti su padangomis ir kaip jos veikia, todėl per ateinančias kelias dienas būsime užsiėmę tuo, kad išnaudotume visas įmanomas galimybes ir atvažiuotume į lenktynes būdami geros formos.“

„Atvykti į naują trasą tinkamai pasiruošus yra labai svarbu. Jei pirmiems važiavimams turi gerai paruošta automobilį, vėliau gali skirti daugiau dėmesio kitiems dalykams, kurie gali padėti pasiekti geresnių rezultatų.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821