L. Hamiltonas: šiandien visi turėjome problemų

L. Hamiltonas: šiandien visi turėjome problemų
logo Birželio 18 d. 20:07, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas mano, kad pirmąją Prancūzijos GP važiavimų dieną visi čempionato dalyviai susidūrė su vienokiomis ar kitokiomis problemomis.

Britas šiandien vykusiose abejose treniruotėse buvo lėtesnis už komandos draugą Valtterį Bottą. Sportininkas važiavimų metu taip pat turėjo nusiskundimų bolidu.

Dar prieš šios dienos važiavimus „Mercedes“ komanda nusprendė pakeisti abiejų sportininkų bolidų važiuokles. Bet L. Hamiltonas abejoja, kad jis šiandien susidūrė su sunkumais būtent dėl pakeistos važiuoklės.

„Nors ši trasa ir yra kitokia nei Monako ar Baku, susidūrėme su įvairiais sunkumais. Šiandien turbūt visi turėjo vienokių ar kitokių problemų“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Nežinau ar tai dėl trasos paviršiaus ar dėl temperatūros, ar dėl tų padangų su aukštu slėgiu. Slėgiai šį kartą kaip niekada aukšti. Sunku pasakyti. Bolidas slysta trasoje. Manau, kad šiandien visi su tuo turėjo problemų.“

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas patikino, kad komanda yra pasirengusi pakeisti važiuoklę, bet kol kas nemato tam priežasties.

„Mes dažnai keičiame detales boliduose. Tai dalis mūsų plano. Tiesiog nenorime su viena važiuokle įveikti milijono mylių, todėl jos yra vis keičiamos“, - pasakojo T. Wolffas.

„Lewisas dabar naudoja tą važiuoklę, su kuria Valtteri Monake iškovojo antrą startinę poziciją. Bet negali žinoti. Inžinieriai sako, kad viskas yra gerai. Neturėtų būti didelio skirtumo. Bet jei lenktynininkas mano, kad kažkas yra negerai, niekas nieko nebandys įrodinėti. Mes tiesiog ją pakeisime. Turime atsarginę važiuoklę, kuri yra visiškai nauja.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 221.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Trasa: Paul Ricard Le Castellet, Prancūzija (Paul Ricard)
Ilgis: 3,813 km Ratų skaičius: 1
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos