L. Hamiltonas: šiemet naudojami sparnai situacijos nepakeitė (3)

L. Hamiltonas: šiemet naudojami sparnai situacijos nepakeitė
logo 2019 Liepos 22 d. 20:52, Daimler

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad šiemet sekti varžovui iš paskos yra taip pat sunku, kaip ir pernai, tad šiemet naudojami paprastesni priekiniai sparnai situacijos nepakeitė.

Šiemet įsigaliojo naujos taisyklės, tad ant bolidų montuojami platesni, bet paprastesni priekiniai sparnai. Pokyčių imtasi siekiant padėti sportininkams važiuoti arčiau persekiojamo varžovo. Tačiau L. Hamiltono teigimu, situacija nepasikeitė.

„Tas sparnas turbulencijai neturi jokios įtakos. Tikrai neturi. Situacija išlieka tokia bloga, kokia buvo anksčiau“, - sakė L. Hamiltonas.

Brito teigimu, Silverstoune sportininkai galėjo važiuoti arčiau vienas kito dėl trasos konfigūracijos, bet ne dėl naudojamų priekinių sparnų.

„Dėl trasos specifikos Silverstoune galime važiuoti arčiau varžovų. Bet to nepakanka. Kyla problemų su padangomis. Silverstoune aš ir Valtteri kovojome tarpusavyje. Jei ne terminė degradacija, būčiau visą laiką važiavęs jam iš paskos. Galų gale padangos, po velniai žino kiek ratų, nustoja dirbusios taip, kaip turėtų, tada turi labiau atsilikti nuo varžovo ir naudoti kitokią taktiką.“

„Tikiuosi, kad ateityje naudosime ilgesnę distanciją atlaikančias padangas. Tai turėtų būti kažkas panašaus į dabar naudojamas kieto mišinio padangas. Jos leidžia ilgiau kovoti su varžovu.“


Komentarai (3)
YZF
| 07/24 15:02 Atsakyti
deivec has left the channel. Ar ten ddt buvo? Jau maisau tuos nikus, visi jie vienodi. #prasove
RBR
| 07/23 13:26 Atsakyti
Vaziavo su Bridgestone akmeninemis padangomis visi skundesi, dabar vel skundziasi, tik jau per greit nusidevi. Nors dauguma etapu nuvaziuoja su vienu sustojimu. Sirgaliai nori matyti dar minkstesnes padangas man atrodo. Turetu būti 2-3 sustojimai visuose GP.
MCL-_-fanas
| 07/22 21:35 Atsakyti
Jei nekovosi su varžovais bus galima visas varžybas nuvažiuoti su 1 komplektų :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas