L. Hamiltonas: tai buvo prasčiausios mano lenktynės nuo varžybų Baku trasoje (12)

L. Hamiltonas: tai buvo prasčiausios mano lenktynės nuo varžybų Baku trasoje
logo 2017 Balandžio 30 d. 18:53, Daimler

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad šiandien jo pasirodymas Sočio trasoje buvo vienas prasčiausių nuo pernai vykusių lenktynių Baku mieste.

Britas šios dienos varžybose finišavo tik ketvirtas, bet toliau užima antrą vietą lenktynininkų įskaitoje. „Mercedes“ pilotas Sočyje vykusias lenktynes baigė nuo pergalę iškovusio komandos draugo Valtteri Botto atsilikęs daugiau nei 30 sek.

„Man tai buvo itin sunkus savaitgalis. Nepamenu kada paskutinį kartą turėjau tokį sunkų savaitgalį. Turbūt pernai Baku“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Akivaizdu, kad šiandien buvau nepakankamai greitas. Bolide nesijaučiau patogiai ir lenktynių metu turėjau bėdų su per aukštomis temperatūromis. Galų gale turėjau susitaikyti su ketvirta vieta.“

„Po kelių pirmųjų ratų nieko nebegalėjau padaryti. Manau, kad žinau kur slypi problema. Iki kitų lenktynių stengsimės tai išspręsti.“


Komentarai (12)
Padas
| 05/01 15:31 Atsakyti
Sunkus laikai Hamiltonui atejo, priprato jis lenktyniaut tik su savimi, na ir Rosbergu, kai is vakaro uztusindavo:) O cia ir ferrariai tempa diktuoja ir Bottas kaip ant sparnu :)
Nesuprantu
| 05/01 11:48 Atsakyti
leksas nusišneka. Hulkenbergas ten lenkė, nes mercai visada važiuodavo antrą apšilimo ratą, jei būtų likęs už HAM, būtų jo greitas ratas sugadintas.
Aurimas Ziulys
| 04/30 22:29 Atsakyti
leksas kuo tau ten vokietis uzkliuvo?Tiek pat hamiltonas jo nepraleido.Buvo apsilimo ratas galejo praleisti vokieti ir nieko nebutu buve
prototipas
| 04/30 22:04 Atsakyti
kaip bolidas leido taip ir vaziavo. Po praito sezo titulo jam kaip oro reikia..../
Tech
| 04/30 21:48 Atsakyti
puikiai matesi, kad bolido problemos buvo. kai perkaitimo lygis nukrisdavo, paspausdavo Kimi po puse sekundes i rata. nukrito Bottukui kaulas, ko is Hamiltono daznai tikrai napapuls.
MercedesAMG
| 04/30 21:35 Atsakyti
Suvazevo vienas lenktynes lievai jau čia susirinke svaigzt apie kažkokes motyvacijas...
ddt
| 04/30 20:33 Atsakyti
man labiau panasu I motyvacijos nebeturejima; klausimas tik kodel
skripas
| 04/30 20:21 Atsakyti
Ant kiek padeda svarus oras lenktyniu pradzioj
liutas69
| 04/30 20:13 Atsakyti
Manau,kad hamis suprato ,jog siandien feru nepaims,todel pataupe technika.Boto startas fantastika,todel ir laimejo lenktynes.Jei starto metu nebutu aplenkes feru tai butu ir likes 3,o gal 4,galbut butu pritaikyta komandine taktikaPaulius Macijauskas
| 04/30 20:11 Atsakyti
Jei pasiseks ir Vet laimės šiais metais čempą jis tikrai nepaliks Ferrari.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas