L. Hamiltonas: tai nebuvo pati geriausia mano kvalifikacija (2)

L. Hamiltonas: tai nebuvo pati geriausia mano kvalifikacija
logo Rugsėjo 10 d. 22:15, Daimler AG

Greičiu nusileidęs komandos draugui Valtteri Bottui, „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas teigė, kad galėjo geriau pasirodyti šiandien Monzos trasoje vykusioje kvalifikacijoje.

„Mercedes“ sportininkai pagrindiniuose šios dienos važiavimuose iškovojo pirmas dvi startines pozicijas. Valtteri Bottas užfiksavo geriausią rezultatą, o L. Hamiltonas liko antras.

„Vieną ratą buvo galima įveikti greičiau. Vyko atkakli kova tarp mÅ«sų visų. Bet kvalifikacijos pabaigoje Valtteri puikiai padirbėjo. Tuo tarpu man tai nebuvo pati geriausia kvalifikacija“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

Britas buvo greičiausias pirmoje ir antroje kvalifikacijos dalyse. Sportininkas kurį laiką pirmavo ir trečioje dalyje, bet važiavimų pabaigoje turėjo pripažinti komandos draugo pranašumą.

„Pirmoji kvalifikacijos dalis buvo labai gera. Tuo tarpu trečioje buvo sunkiau įveikti greitą ratą. Kad ir kaip ten bebÅ«tų, man pavyko iškovoti vietą pirmoje startinėje eilėje. Džiugu, jog šiandien komanda buvo greičiausia.“

L. Hamiltonas tikisi rytoj sulaukti rimto pasipriešinimo iš pagrindinio varžovo Maxo Verstappeno, kuris kvalifikacijoje liko trečias.

„Nežinau kaip jiems pavyko padidinti tempą paskutinėje kvalifikacijos dalyje. Pirmoje ir antroje važiavimų dalyse jie stipriai atsilikinėjo. Bet paskutinėje kvalifikacijos dalyje jie buvo arti mÅ«sų. Tai parodo, kad mÅ«sų laukia labai atkakli kova.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 221.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
„Autodromo Nazionale di Monza", Monza
Trasa: „Autodromo Nazionale di Monza", Monza (Italijos GP)
Ilgis: 5,793 km Ratų skaičius: 53
Plačiau

Komentarai (2)
Sigis Zaremba
IP: 37ecd83 | 09/11 07:52 Atsakyti
Viskas bus gerai
Null
IP: a6a1edb | 09/10 22:57 Atsakyti
Naparnikas praleis 1 posukyje no wories.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas