L. Hamiltonas: teko rimtai pasistengti (1)

L. Hamiltonas: teko rimtai pasistengti
logo Rugsėjo 12 d. 19:01, Daimler AG

Per treniruotes Mugelle Lewisas Hamiltonas nusileido kolegai Valtteri Bottui, bet kvalifikacijoje laimėjo „pole“ poziciją, aplenkęs komandos draugą 0,059 sek.

Lewisas Hamiltonas: „Pasakysiu atvirai, šis savaitgalis klostosi nepaprastai. Mugelle - nuostabi trasa, labai sudėtinga, be to, treniruotėse ir pirmoje kvalifikacijos dalyje Valtteri stabiliai buvo greitesnis už mane. Teko rimtai pasistengti, kad idealiai įveikti posÅ«kį po posÅ«kio, o mano inžinieriai pasidarbavo labai puikiai, parinkę optimaliausius nustatymus. Visa tai leido nuvažiuoti gana gerą ratą. Paskutiniame bandyme vėjas sustiprėjo ir aš negalėjau važiuoti dar greičiau, bet pirmojo rezultato pakako, kad būčiau pirmas.

Tikriausiai, sirgaliai prie TV ekranų nematė, bet greičiai čia yra neįtikėtini. 6,7,8 ir 9 posÅ«kius mes lekiame su didesniu nei 270 km/h greičiu, perkrovos ten milžiniškos, bet to - jos palaipsniui auga. Man reikėjo pridėti 1,2 ir 10 posÅ«kiuose ir aš tai padariau. Valtteri taip pat buvo labai greitas, o aš džiaugiuosi iškovota „pole“ pozicija“.


Komentarai (1)
Null
IP: a6a1edb | 09/17 21:31 Atsakyti
Laimėjus nykštį pakelt reikėjo. Rimtai pasistengė.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas