L. Hamiltonas yra susirūpinęs dėl „nepastovaus” bolido (1)

L. Hamiltonas yra susirūpinęs dėl „nepastovaus” bolido
logo 2015 Gegužės 08 d. 18:31, Daimler
Lewisas Hamiltonas aplenkė visus varžovus antrosiose penktadienio treniruotėse, tačiau geriausias rato įveikimo laikas buvo šiek tiek prastesnis nei Nico Rosbergo užfiksuotas rezultatas pirmojoje treniruotėje.
Nors čempionato lyderis buvo patenkintas per dieną pasiekta pažanga. Vis dėlto „Mercedes“ pilotas yra susirūpinęs tuo, kad bolidas trasoje elgiasi nepastoviai dėl vėjo gūsių.

„Šiuo metu nesu patenkintas bolido balansu. Ir nežinau kodėl. Manau, kad bolidas elgiasi labai nepastoviai dėl to, kad tai vėjas pūsdavo smarkiau tai silpniau. Kai kuriose vietose buvo vėjo gūsių, kai kuriose ne. Kartais slysta bolido priekis, kartais galas. Viename rate viskas gerai, o kitame jau viskas smarkiai skiriasi, todėl yra sunku tinkamai suderinti bolidą,“- teigė L. Hamiltonas.

„Nežinau ar yra mažiau sukibimo. Taip pradėjome šiandieną. Tai lyg Melburnas. Todėl yra sunkiau vairuoti, nes kartais slysta priekis, kartais galas. Taigi tai iš tikrųjų sunku,“ – sakė „Mercedes“ pilotas.
L. Hamiltonas, paklaustas ar komandos draugas N. Rosbergas bus rimtesnis konkurentas Ispanijos lenktynėse, atsakė: „manau, kad Nico bus greitas, bet turiu būti greitesnis.“
[gallery id=1125]

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aidelis Puzas
| 05/09 10:30 Atsakyti
To Draugeliui ,Lewisui ;-) nesupratau ,ar del nepastovaus vejo ar modelio??? Del ko neramus?
×

TOP naujienos