L. Hamiltono darbas su simuliatoriumi davė teigiamų rezultatų kvalifikacijoje

L. Hamiltono darbas su simuliatoriumi davė teigiamų rezultatų kvalifikacijoje
logo 2021 Liepos 16 d. 23:28, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas šią savaitę nusprendė nešvaistyti laiko veltui. Sportininkai dirbo su komandos simuliatoriumi tiek antradienį, tiek šiandien ryte. Ir panašu, kad tai davė teigiamų rezultatų.

Vienintelėse šios dienos treniruotėse britas nuo pagrindinio savo varžovo Maxo Verstappeno atsiliko daugiau nei puse sekundės. Tačiau kvalifikacijoje įveikė varžovą ir iškovojo „pole“ poziciją rytoj vyksiančioms sprinto lenktynėms.

„Antradienį buvau komandos bazėje, dirbau su simuliatoriumi. Padirbėjome ir šį rytą. Nenorėjau švaistyti laiko veltui. Tad ryte atlikome praktikos simuliaciją. Norėjau vyrukams suteikti kuo daugiau informacijos. Stengiamės kuo daugiau išspausti iš šio bolido. Tad labai džiaugiuosi pasiektu rezultatu“, - pasakojo L. Hamiltonas.

„Nežinau ką „Red Bull“ darė pirmos treniruotės metu. Akivaizdu, kad jie buvo labai greiti. Tuo tarpu mes likome sutelkę dėmesį ties savo darbu.“

L. Hamiltonui paskutinėje kvalifikacijos dalyje pakako vieno rato „pole“ pozicijai iškovoti. Britas galėjo pagerinti rezultatą, bet viename iš posūkių paslydo jo bolido galas.

„Tas pirmasis ratas buvo puikus. Antrasis buvo dar geresnis. Tačiau paskutiniame posūkyje ėmė slysti bolido galas. Kirtęs finišo liniją mačiau visuos sirgalius ir man tai priminė 2007 metus, kuomet čia iškovojau „pole“ poziciją. Nebūčiau be jų to pasiekęs, tad didelis ačiū jiems.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 26
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0