L. Hamiltono darbas su simuliatoriumi davė teigiamų rezultatų kvalifikacijoje (1)

L. Hamiltono darbas su simuliatoriumi davė teigiamų rezultatų kvalifikacijoje
logo Liepos 16 d. 23:28, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas šią savaitę nusprendė nešvaistyti laiko veltui. Sportininkai dirbo su komandos simuliatoriumi tiek antradienį, tiek šiandien ryte. Ir panašu, kad tai davė teigiamų rezultatų.

Vienintelėse šios dienos treniruotėse britas nuo pagrindinio savo varžovo Maxo Verstappeno atsiliko daugiau nei puse sekundės. Tačiau kvalifikacijoje įveikė varžovą ir iškovojo „pole“ poziciją rytoj vyksiančioms sprinto lenktynėms.

„Antradienį buvau komandos bazėje, dirbau su simuliatoriumi. Padirbėjome ir šį rytą. Nenorėjau švaistyti laiko veltui. Tad ryte atlikome praktikos simuliaciją. Norėjau vyrukams suteikti kuo daugiau informacijos. Stengiamės kuo daugiau išspausti iš šio bolido. Tad labai džiaugiuosi pasiektu rezultatu“, - pasakojo L. Hamiltonas.

„Nežinau ką „Red Bull“ darė pirmos treniruotės metu. Akivaizdu, kad jie buvo labai greiti. Tuo tarpu mes likome sutelkę dėmesį ties savo darbu.“

L. Hamiltonui paskutinėje kvalifikacijos dalyje pakako vieno rato „pole“ pozicijai iškovoti. Britas galėjo pagerinti rezultatą, bet viename iš posūkių paslydo jo bolido galas.

„Tas pirmasis ratas buvo puikus. Antrasis buvo dar geresnis. Tačiau paskutiniame posūkyje ėmė slysti bolido galas. Kirtęs finišo liniją mačiau visuos sirgalius ir man tai priminė 2007 metus, kuomet čia iškovojau „pole“ poziciją. Nebūčiau be jų to pasiekęs, tad didelis ačiū jiems.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 256.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau

Komentarai (1)
fnatic
IP: 81393b6 | 07/17 11:53 Atsakyti
Hammer Time! Po biškį, po biškį padarys ta comebacką kaip ir visuomet į antrą sezono pusę, tikiuosi supras kad apsimoka dirbt su bolidu iki metų galo ir pasiimti viską šiemet, o kitiem metam pasiruošt sugebės irgi, nes artimiausi konkurentai su Ferrari vistiek nesukurs nieko padoraus su Binotto priešakyja, o McLaren gali ir išaut sezono pradžioje, o Red Bull irgi spardysis taip pat neturės laiko sukurt geresnio kažką kitiem metam, nebent pasiduos ankščiau laiko.
×

TOP naujienos