L. Mekies gali pereiti į „AlphaTauri“ dar šiais metais

L. Mekies gali pereiti į „AlphaTauri“ dar šiais metais
logo 2023 Balandžio 25 d. 14:43, Red Bull

Italijos spaudos duomenimis, Laurentui Mekies liko neilgai dirbti „Ferrari“ sporto direktoriumi ir dar šiais metais jis gali pereiti į „AlphaTauri“. Labai tikėtina, kad ateityje jis gali pakeisto dabartinį komandos vadovą Franzą Tostą.

„Gazzetta dello Sport“ rašo, kad „prancūzas su Dartanjano stiliaus ūsais sugrįš į komandą, kurioje pradėjo savo karjerą „Formulėje-1“, nes svarbi jo karjeros dalis prabėgo „Minardi“.

Nuo 2005 metų komanda vadinosi „Toro Rosso“, o 2020 metais buvo pervadinta į „AlphaTauri“.

Mekies dar pernai metų pabaigoje pradėjo ieškoti vietos, kur jis galėtų pratęsti karjerą išėjęs iš Maranelo ekipos. Jis buvo priverstas apie tai susimąstyti, kai iš „Ferrari“ vadovo posto buvo atleistas Mattia Binotto ir vietoje jo komandai pradėjo vadovauti Fredericas Vasseuras, su kuriuo Mekies yra išsaugojęs senus darbinius santykius - dar nuo tų laikų, kai jie abu mokėsi Aukštojoje aeronautikos ir automobilių gamybos technologijų mokykloje Paryžiuje.

Gali būti, kad L.Mekies sprendimui išeiti turėjo tas faktas, kad „Ferrari“ kompanijos vadovybė – prezidentas Johnas Elkannas ir generalinis direktorius Benedetto Vigna, išėjus Binotto, nepatikėjo Mekies vadovauti komandai, o pasikvietė Vasseurą.

Mekies į „AlphaTauri“ gali pereiti arba šio sezono bėgyje, jei abiem pusėms pavyks susitarti, arba 2024 metais. Kažkada prancūzas jau spėjo padirbėti su F. Tostu – būtent L. Mekies buvo „Toro Rosso“ vyriausiuoju inžinieriumi 2008 metais, kai 21 metų Sebastianas Vettelis iškovojo sensacingą pergalę Monzoje prie STR3 bolido vairo su „Ferrari“ varikliu. Be to, verta prisiminti, kad F. Tostui dabar jau yra 67 metai ir austras ne kartą yra užsiminęs, kad po trejų metų žada išsiskirti su „Formule-1“, todėl Mekies gali tapti šios komandos vadovu jau 2026 metais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821