L. Norrisas dvejojo dėl „slick“ tipo padangų

L. Norrisas dvejojo dėl „slick“ tipo padangų
logo 2021 Rugsėjo 25 d. 17:16, McLaren F1

Pirmąją „pole“ poziciją karjeroje iškovojęs Lando Norrisas dvejojo dėl sprendimo kvalifikacijos pabaigai pasirinkti „slick“ tipo padangas.

Važiavimų pabaigoje į trasą grįžęs su sausai dangai skirtomis padangomis, britas artimiausią varžovą aplenkė puse sekundės ir iškovojo „pole“ pozicijos.

„Situacija buvo sudėtinga. Tuo metu tiesiog teko rinktis. Vienu metu važiavau dviem sekundėmis lėčiau ir nebuvau tikras, jog man pavyks pagerinti ankstesnį rezultatą. Bet aš stengiausi išlaikyti padangas šiltas ir tinkamai pasiruošti paskutiniam ratui. Teko rizikuoti. Tenka pripažinti, dvejojau, bet rizika pasiteisino, tad esu laimingas vaikis“, - pasakojo L. Norrisas.

Britas neslepia, kad tokio rezultato tikrai nesitikėjo.

„Po komandos triumfo Monzoje, tokio rezultato čia tikrai nesitikėjome. Bet esant tokioms sąlygoms svarbu išnaudoti pasitaikiusias galimybes. Būtent tai šiandien ir padarėme. Džiaugiuosi, jog pavyko pasiekti tokį rezultatą. Tikiuosi, jog ir rytoj galėsime gerai pasirodyti.“

„Startuosiu pirmas, bet čia ilga tiesioji ir varžovai galės tuo pasinaudoti. Tačiau negali žinoti, kas gali nutikti. Startuosime iš geriausios pozicijos. Tai mano pirmoji „pole“. Tikiuosi, jog pirmoji iš daugelio.“

Sochi
Trasa: Sochi (Rusijos GP)
Ilgis: 5,853 Ratų skaičius: 53
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0