L. Norrisas: nemaniau, kad būsime penkti

L. Norrisas: nemaniau, kad būsime penkti
logo 2021 Gegužės 22 d. 19:51, McLaren F1

Penktą startinę poziciją Monake vykusioje F-1 kvalifikacijoje iškovojęs „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas liko itin patenkintas pasiektu rezultatu.

Kadangi kitas britų ekipos pilotas Danielis Ricciardo baigė pasirodymą po antrosios važiavimų dalies, dėl vietos pirmame dešimtuke varžėsi tik minėtasis L. Norrisas. Pastarajam pavyko trečioje kvalifikacijos dalyje įveikti vieną greitą ratą ir iškovoti penktą startinę poziciją.

„Esu labai laimingas. Nemaniau, kad bÅ«sime penkti. Bolidas buvo geras viso savaitgalio metu. Jaučiasi jame patogiai nuo pat pirmos treniruotės. Likau labai patenkintas savo ratu. Visus posÅ«kius įveikiau taip, kaip norėjau, tad esu patenkintas atliktu darbu“, - sakė L. Norrisas.

„Pastarosios kelios savaitės nebuvo pačios geriausios. Tad džiugu, jog šioje kvalifikacijoje viskas gerai susiklostė. Tai, jog nuo „pole“ pozicijos atsilikome tik dviem dešimtosiomis sekundės dalimis mums tai yra geras pasiekimas. Ši trasa skiriasi nuo kitų. Nemanėme, jog čia bÅ«sime stiprÅ«s. Ä®rodėme sau, kad klydome. Penkta pozicija mums yra geras pasiekimas. Priėmėme daug gerų sprendimų, o aš įveikiau vieną gerą ratą.“

L. Norriso nenustebino „Ferrari“ pademonstruotas greitis Monako trasoje.

„Mes tikėjomės, jog čia jie bus greitesni. Mane nustebino tai, jog mes atsilikome tik dviem dešimtosiomis sekundės dalimis. Tikėjomės didesnio atsilikimo. Turime geriau perprasti savo bolidą. Dar nesame jo visiškai perpratę, tad nežinome visų jo galimybių.“

Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis
Trasa: Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis (Monako GP)
Ilgis: 3,340 km Ratų skaičius: 78
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332