L. Norrisas: šios dvejos lenktynės buvo geriausios mano karjeroje (7)

L. Norrisas: šios dvejos lenktynės buvo geriausios mano karjeroje
logo Liepos 13 d. 10:40, McLaren F1

Po Štirijos GP etapo Lando Norrisas išsaugojo trečiąją vietą asmeninėje įskaitoje. Antrą savaitę paeiliui jaunajam britui pavyko atkovoti po keletą pozicijų paskutiniuose lenktynių ratuose...

 • Paskutiniuose ratuose jums pavyko išsiveržti iš aštuntos vietos net į penktąją. Atrodo, kad „McLaren“ mašina yra iš tikrųjų greita ir kaip jums patiko šios varžybos?
 • Labai patiko, ypač paskutiniai ratai. Pirmoji atkarpa patiko kur kas mažiau, kadangi beveik visi važiavo su DRS ir nebuvo jokių galimybių atakuoti. Aš likau trasoje ilgiau, nei kaip mums atrodė pavyks išsilaikyti trasoje su minkštosiomis padangomis, o su vidutinėmis mano tempas buvo aukštesnis nei varžovų. Tai, beje, parodo, koks gali būti greičio skirtumas važiuojant tuščia trasa ir kai tu esi bolidų grūstyje.
 • Papasakokite, kaip jums vyko lenktynės, kaip jūs atakavote vieną varžovą po kito...
 • Aš važiavau paskui Strollą ir Ricciardo ir tikėjausi pasinaudoti momentu, kai jie pradės kovoti tarpusavyje. Trečiame posūkyje stabdžiau kiek įmanoma vėliau, po to pasinaudojau oro maišu nuo Lance‘o mašinos ir aplenkiau Danielį. Ketvirtame posūkyje pabandžiau aplenkti ir patį Strollą, praktiškai susilyginau su juo išorėje, bet situacija buvo ant ribos – nutariau nerizikuoti ir atleidau akseleratorių. Palaukiau paskui Strollą dar pusę rato, o po to išnaudojau visas padangų, DRS ir oro maišo galimybes, kad galiausiai išsiveržčiau į priekį. O vėliau man pasisekė prieš paskutinį posūkį aplenkti ir Sergio Perezą. Galima drąsiai tvirtinti, kad dvejos lenktynės Austrijoje buvo pačios geriausios per mano visą karjerą F-1.
 • Jei varžybos būtų keliais ratais trumpesnės, jūs tikriausiai būtumėt kitokios nuomonės. Malonu stebėti, kaip jūs sėdatės prie vairo ir atakuojate iki languotos vėliavos...
 • Praėjusiais metais lenktynėse aš atrodžiau mažiau užtikrintas nei kvalifikacijose, bet tarpusezoniu daug ties tuo dirbau ir norėjau pasiekti didesnės pažangos. Geri rezultatai pridėjo motyvacijos ir aš su nekantrumu laukiu sezono tęsinio, bet reikia išlikti realistu ir pasiruošti tam, kad kiti savaitgaliai gali būti sudėtingesni.
 • Šią savaitę jus kamavo skausmai krūtinėje, tačiau tai neatsiliepė vairuojant mašiną?
 • Jūs galite man smogti į krūtinę ir tikriausiai aš nieko nepajusiu. Paskutiniuose lenktynių ratuose jaučiau nemalonius pojūčius, bet adrenalino buvo kur kas daugiau ir aš nieko nejaučiau. Dabar jaučiuosi gerai, be to turiu keletą dienų atsistatymui ir pasiruošimui naujam etapui.
 • Kodėl varžybose jūs buvote lėtesni už „Red Bull“ ir „Racing Point“?
 • Nemanau, kad mūsų tempas buvo toks jau blogas, paprasčiausiai aš anksti pradėjau saugoti padangas. Carlosas važiavo mūsų grupės priekyje ir galėjo diktuoti tempą. Aš toje grupėje važiavau priešpaskutinis, nuolat buvau sujauktame ore, be to, varžovas paskui mane elgėsi kaip kvalifikacijoje – truputį atsilikdavo, norėdamas susidaryti erdvę, o po to vėl priartėdavo beveik įkandin. Man buvo labai nekomfortiška, bet geriausia, ką aš galėjau toje situacijoje padaryti, tai maksimaliai saugoti padangas. Aš taip ir pasielgiau ir šis sprendimas strategiškai buvo teisingas, jis garantavo man gerą rezultatą.
 • Jūs iki šio liekate trečioje asmeninės įskaitos eilutėje. Ar kartais tai neatrodo lyg sapnas? Kiek esate įsitikinęs, kad jums pavyks išlaikyti šią poziciją?
 • Tokio įsitikinimo neturiu. Prieš savaitę puikiai važiavau kvalifikacijoje ir man tereikėjo išlaikyti poziciją, tuo tarpu dabar kovos buvo kur kas daugiau. Mes pasirinkome teisingą strategiją, laikiau gerą tempą ir man daug padėjo Carlosas – jei jis nebūtų manęs praleidęs, būčiau finišavęs kur kas žemiau nei penktas. Negalvojau, kad viskas užsibaigs taip sėkmingai, bet mums pavyko pasinaudoti priešininkų klaidomis. Su nekantrumu laukiu kito etapo...

 

 


Komentarai (7)
YZF
IP: 226ae98 | 07/13 11:56 Atsakyti
Po dvieju etapu, Norrisas pilotu iskaitoje trecioje vietoje, iskarto po abieju Mersu. Neblogai. Tikras Chuck'as :)
žiūrim
IP: 8c196ed | 07/13 11:34 Atsakyti
MCL-_-fanas
07/13 11:28

Reikia Norisui tą 5 vietą pasidalinti su sainzu. :D Šaunuoliai abudu nerealiai. Neks nesitikėjo net geriausiam sapne kad pradžioj taip varys McLaren :)

kad mclaren buvo ketvirta geriausia komanda praeitais metais, tai buvo galima tikėtis, kad tempą išlaikys, bet niekas nesitikėjo, kad Ferrari taip smuks
Black_Death
IP: fc71c25 | 07/13 10:49 Atsakyti
Klausimas ateities cempionu zinovams, kiek x bus Lando?
MCL-_-fanas
IP: 1602a91 | 07/13 11:28 Atsakyti
Reikia Norisui tą 5 vietą pasidalinti su sainzu. :D Šaunuoliai abudu nerealiai. Neks nesitikėjo net geriausiam sapne kad pradžioj taip varys McLaren :)
CBRV
IP: e3b3085 | 07/13 11:50 Atsakyti
žiūrim
07/13 11:34

kad mclaren buvo ketvirta geriausia komanda praeitais metais, tai buvo galima tikėtis, kad tempą išlaikys, bet niekas nesitikėjo, kad Ferrari taip smuks

tai Ferrariui daviklis sunkus labai idetas, svorio balansa sujauke visa :)
Manas
IP: 4f00be2 | 07/13 16:19 Atsakyti
Čia tikra foto, ar iš žaidimo?? ...
fnatic
IP: b7d8939 | 07/13 17:44 Atsakyti
Objektyviai žiūrint į situaciją - McLaren šiuo metu toks tik penktas greičiausias bolidas. Ferrari smukę, bet pirmose Austrijos lenktynėse lenktynių režimu žymiai geriau atrodė už McLaren, žinant kad Ferrari yra Ferrari - jie tikrai išlips iš paskutinių dešimtuko vietų iki trečios komandos (ka matėme ir per bandymus). Paskui jei ne Perezo klykavimai inžinieriui "Kaip tau mano lenkimas" ir atsipalaidavimas, kad Red Bull bolidas tai ne koks nors lėtas Renukas. Ir tas pats minėtas Renault čia atrodė geriau už McLaren. Taigi čia grynai sėkmė kad jie antroje vietoje įskaitose ir kad pilotas trečias pagal įskaitą. Pagal gryną greitį jie būtent ir butų buvę ketvirti AUstrijos GP antrose lenktynėse. Mercedes, Red BUll, Force India, McLaren. O dar nematėm Ferrario tempo realaus, nes pirmose race tai ten grinai sėkmė kaip ir Lando šįkart.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas