L. Norrisas: šiuo metu galėjome turėti daug daugiau taškų (3)

L. Norrisas: šiuo metu galėjome turėti daug daugiau taškų
logo 2019 Rugsėjo 11 d. 22:44, McLaren F1

„McLaren“ komanda šį sezoną kol kas užimą ketvirtąją vietą konstruktorių įskaitoje ir nusileidžia tik trims lyderėms - „Mercedes“, „Ferrari“ bei „Red Bull“.

Tiesa, šią poziciją „McLaren“ komandai dar reikės išsaugoti, kadangi penktoje pozicijoje esanti „Renault“ ekipa atsilieka tik 18 taškų.

Lando Norrisas yra įsitikinęs, kad jo komanda galėjo surinkti ir dar daugiau taškų, tačiau to nepavyko padaryti dėl „McLaren“ bolidų gedimų.

„Tiek aš, tiek komanda suprantame, kad šiuo metu galėjome turėti daug daugiau taškų. Gaila, tačiau dėl techninių problemų jų praradome tikrai daug. Tai yra labai skaudu, nes mes žinome, kiek galėjome turėti taškų, jei viskas būtų vykę pagal planą.

To dabar pakeisti jau nebegalime. Komanda supranta, kad kol kas mano atliktas darbas buvo tikrai geras. Aš nedariau daug lemtingų ar kvailų klaidų, galbūt, pasitaikė viena arba dvi.

Nepaisant problemų, tiek aš, tiek komanda esame patenkinti. Privalau tęsti savo sėkmingus pasirodymus. Taip pat komanda pasistengs, kad ateityje nesusidurtume su techniniais nesklandumais“, - kalbėjo L. Norrisas.


Komentarai (3)
Klepsidra
| 2019 Rugsėjo 12 d. 23:05
RBR
| 2019 Rugsėjo 12 d. 08:22

Kazkur girdetos kalbos. Ar tik ne RedBull panasiai anksciau kalbedavo?:)

Perezo Mercedes irgi sugedo ir ka? Alfos svilo neseniai. Visi sventi be gedimu?
Ragaisis
| 2019 Rugsėjo 12 d. 09:01
Ziauru net pagalvoti apie spa, cia tik mclaren taip sugeba.
RBR
| 2019 Rugsėjo 12 d. 08:22
Kazkur girdetos kalbos. Ar tik ne RedBull panasiai anksciau kalbedavo?:)
×