L. Sargeantas išbandys „Williams“ bolidą Brazilijoje

L. Sargeantas išbandys „Williams“ bolidą Brazilijoje
logo 2022 Lapkričio 09 d. 17:41, Williams Racing

„Williams“ priėmė neįprastą sprendimą ir nusprendė suteikti galimybę Loganui Sargeantui išbandyti F-1 automobilį šį savaitgalį Brazilijos GP metu.

Dauguma komandų atsisakė minties suteikti progą išbandyti bolidus Brazilijoje, kadangi šį savaitgalį taip pat bus rengiamos sprinto varžybos, tad praleistas laikas trasoje treniruočių metu bus itin svarbus kiekvienam lenktynininkui.

Tačiau „Williams“ šiandien pranešė, kad L. Sargeantas antrose treniruotėse trumpam pakeis pagrindinį ekipos pilotą Alexą Alboną.

Amerikietis, kuriam būtina super licencija, kad galėtų kitais metais lenktyniauti F-1, jau spėjo išbandyti „Williams“ automobilį Ostine, JAV, ir Meksikoje surengtose treniruotėse. Sportininkas taip pat sės prie komandos bolido vairo Abu Dabyje vyksiančių važiavimų metu.

Tam, kad gautų vieną super licencijos tašką, sportininkas privalo treniruočių metu įveikti 100 km. Dėl įvairių incidentų ir sutrumpintų važiavimų, L. Sargeantui Meksikoje gauti vieno taško nepavyko, nes nespėjo įveikti 100 km distancijos.

„Tai neįprasta sprinto savaitgaliui. Viską dar labiau apsunkins tai, kad antrų treniruočių metu Alexo automobilis bus „Parc Ferme“, - sakė „Williams“ specialistas Dave‘as Robsonas.

„Tačiau Logano įgyta patirtis yra neįkainojama, o suteikta dar viena galimybė yra gera investicija į jo ateitį. Jis puikiai pasirodė Ostine ir Meksikoje. Tad mes esame įsitikinę, kad nepaisant neįprasto savaitgalio formato, jis tai padarys dar kartą.“

L. Sargeantas bus vienintelis jaunasis sportininkas, kuris dalyvaus Brazilijoje vyksiančiose treniruotėse.

Kitų komandų automobilius jaunieji sportininkai išbandys Abu Dabyje: „Red Bull“ - Liamas Lawsonas, „Ferrari“ - Robertas Shwartzmanas, „McLaren“ - Patricio O'Wardas, „Alpine“ - Jackas Doohanas, „Aston Martin“ - Felipe Drugovichius, „Haas“ - Pietro Fittipaldi.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 6
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066