L. Strollas: Andretti debiutas F-1 būtų logiškas

L. Strollas: Andretti debiutas F-1 būtų logiškas
logo 2021 Spalio 21 d. 12:22, McLaren

Dar vasaros pabaigoje „Formulėje-1“ imta kalbėti, kad garsusis Michaelas Andretti žada nupirkti vieną iš „Formulės-1“ komandų. Kiek vėliau šie gandai buvo patvirtinti konkretika: amerikietis, kuris pats lenktyniavo F-1 1993 m. „McLaren“ sudėtyje, nori įsigyti 80 proc. „Alfa Romeo“ (valdomos „Sauber“) akcijų.

Ir nors leidinys „Racer“ skelbia, kad jokių konkrečių pranešimų per JAV GP etapą tikėtis neverta, ši istorija anksčiau ar vėliau turės loginę pabaigą.

„Aston Martin“ komandos savininkas Lawrence'as Strollas įsitikinęs, kad Andretti sugrįžimas duotų didelę naudą visai „Formulei-1“.

„Tai garsus ir žinomas vardas, - Kanados milijardierius kalbėjo agentūrai „Reuters“. - Aš gerai žinau jų šeimą ir sportui jų atėjimas duotų didelę naudą. Istorijos detalės man nežinomos, aš tik per paskutinį etapą serviso juostoje girdėjau kalbas apie tai.

Neseniai JAV jie įkūrė specialią bendrovę, skirtą lėšoms pritraukti. O tai vadinasi, jie nori nupirkti ką nors iš lenktynių verslo komandų. Aš visiškai palaikau tokią idėją, tame yra logikos“.

Strollas vyresnysis, kuris neseniai pradėjo naujos „Aston Martin“ bazės statybas Silverstoune, pridūrė: „Kiekvienas iš mūsų daro verslą tam, kad galėtų siekti pelno. F-1 komandos, jei protingai joms vadovausi, taip pat gali duoti didelį pelną

Yra labai lengva nugalėti lenktynėse, jei tu išleidi kur kas daugiau pinigų negu varžovai. Bet tokie laikai jau praėjo... O dabartinė situacija bus naudingesnė tiems, kas moka kovoti išleisdami kur kas mažiau pinigų.

Mes tai mokame daryti. Ir kai biudžetų apribojimas visiems atsilieps labai rimtai, mes tikrai kovosime lyderių grupėje“.

Kol kas „Aston Martin“ užima 7 vietą Konstruktorių įskaitoje, o „Alfa Romeo“ yra priešpaskutinė – devinta.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas