L. Strollas brangina draugystę su E.Oconu (3)

L. Strollas brangina draugystę su E.Oconu
logo 2018 Spalio 15 d. 10:27, Williams / LAT Images

Kitais metais Lance Strollas lenktyniaus už komandą, kuri neseniai gavo „Racing Point Force India“ pavadinimą ir tai laikoma nuspręstu dalyku, nors apie tai oficialiai dar ir nepranešta. Nuo rugpjūčio komandos aktyvai priklauso konsorciumui, kuriam vadovauja Laurence Strollas, kanadiečio sportininko tėvas. Lance kitais metais turėtų užimti Estebano Ocono vietą.

Kartu „Williams“ jau pasirašÄ— sutartį su George Russellu ir sprendžiant iš visko, britas pakeis bÅ«tent Strollą. O Oconas gali likti visai be vietos „Formulėje-1“ 2019 metams ir to tikimybė yra labai didelė.

Kartu Lance yra patenkintas, nežiÅ«rint kaip neigiamai pakryps įvykiai, kad jam pavyko išsaugoti draugiškus santykius su Estebanu.

Prieš kurį laiką prancÅ«zas socialiniuose tinkluose paskelbė nuotrauką, kur jis nusifotografavęs kartu su Lance Strollu ir prieraše paaiškino: „Aš padariau tai, kadangi Lance – pats geriausias mano bičiulis F-1 verslo klube ir mes seniai draugaujame. Lyg jis bÅ«tų kaltas dėl to, kas dabar vyksta, tačiau jis iš tiesų dėl nieko nekaltas.

Taip pat kaip ir aš, jis įtemptai dirba, kad galėtų dalyvauti „Formulėje-1“. Čia visi taip dirba, tai labai nepaprastas pasaulis. Žinoma, Lance yra kilęs iš kitos aplinkos, bet motyvacija pas mus bendra ir mes labai mylime savo sportą. Aš nelaikau normaliu, kad socialiniuose tinkluose yra tiek daug neapykantos. BÅ«tų kur kas geriau, kad žmonės užsiimtų ne tuo, o stipriau palaikytų lenktynininkus“.

Lance Strollas mano, kad tuo pačiu Estebanas parodė gerą tvirtos draugystės pavyzdį: „Formulėje-1“ yra ir verslas, ir politika. Aš dirbu su savo vadybininkais, jis – su savo ir mes abu stengiamės daryti viską, kad mÅ«sų karjeros klostytųsi kuo sėkmingiau, bet be to, dar yra ir draugystė.

Mes su Estebanu varžėmės kartinguose, po to, kai aš perėjau į „Formulę-3“, jis tapo čempionu, lenktyniaudamas už „Prema“ komandą. Mes visuomet buvome gerais draugais ir aš džiaugiuosi, kad tiltai iki šiol nesudeginti. Galima suprasti tą kritiką, su kuria aš susiduriu, turint galvoje mano kilmę. Mano karjeroje taip buvo visada,  kai aš lenktyniavau F4, F3 ir kai aš perėjau į „Formulę-1“. Aš žinau, kad pavydo žmonėse yra labai daug, bet vis dėlto yra daugiau tų sirgalių, kurie mane palaiko ir linki man sėkmės.

Tai normali situacija, kadangi tie, kas yra greta manęs, mane palaiko ir jų nuomonės aš įsiklausau – mane supa bÅ«tent tokie žmonės. O visa, kas liko – ne daugiau kaip foninis triukšmas. Aš nekreipiu į tai dėmesio, kadangi stengiuosi gyventi savajame uždarame pasaulyje“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Veni, Vidi, Vici
| 10/16 11:03 Atsakyti
Per daug kritikos jis gauna, tai tikrai. Nėra jis toks prastas. Dar žiūrėkit, kad nenustebintų šalia Perezo.
Micius
| 10/15 13:41 Atsakyti
Perezas labai kietas būna, kai už Ocono važiuoja, ir aiškina, kad jau jis tai aplenktų, ko ten Oconas laiką gaišta, tik kai pačiam reikia lenkti, važiuoja dar labiau atsilikęs :D
Justinikas
| 10/15 12:39 Atsakyti
Strolas vistiek savo akciju nelabai kelia. Perezas sunesios ji kitais metais
×

TOP naujienos