L. Strollas: pergalė išslydo mums iš rankų

L. Strollas: pergalė išslydo mums iš rankų
logo 2020 Rugsėjo 06 d. 19:35, Racing Point

Racing Point“ pilotas Lance'as Strollas sekmadienį Italijos GP lenktynėse finišavo trečias ir antrą kartą per savo karjerą užlipo ant podiumo. 

Vis tik kanadietis turėjo puikią galimybę iškovoti pirmąją savo pergalę. L. Strollas surizikavo ir trasoje pasirodžius saugos automobiliui nestojo keistis padangų ir taip atsidūrė už Lewiso Hamiltono nugaros. Visai netrukus Charlesas Leclercas sudaužė savo bolidą ir lenktynės buvo sustabdytos, o „Racing Point“ galėjo „nemokamai“ pakeisti savo piloto padangas.

Prieš lenktynių atnaujinimą L. Hamiltonas buvo nubaustas 10 sekundžių sustojimo techninėje aptarnavimo juostoje bauda, po kurios L. Strollas būtų atsidūręs pirmoje vietoje.

Vis tik lenktynių atnaujinimas kanadiečiui susiklostė itin blogai ir jis prarado nemažai pozicijų, o vėliau sugebėjo pakilti tik iki trečiosios vietos.

Po lenktynių L. Strollas džiaugėsi pasiektu rezultatu, tačiau pripažino, kad turėjo visus šansus laimėti lenktynes.

„Jau keletą metų nebuvau ant podiumo, todėl nuostabu čia vėl sugrįžti. Tai buvo beprotiškos lenktynės.

Labai džiaugiuosi dėl Pierre'o Gasly, jis nusipelnė šios pergalės. Pierre'as visas lenkynes važiavo itin stabiliai.

Aš asmeniškai esu kiek nusivylęs. Jaučiuosi tarsi pralaimėjęs, žinant tai, jog prieš lenktynių sustabdymą buvau antras. Restarto metu tiesiog neturėjau tinkamo sukibimo. Mano ratai tiesiog prasisuko vietoje ir nemažai pilotų mane aplenkė. 

Trasoje vyko puiki kova, todėl džiaugiuos trečiąja vieta. Manau, kad pergalė išslydo mums iš rankų, tačiau trečioji vieta taip pat yra puikus pasiekimas“, – teigė L. Strollas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749