18. Lance‘as Strollas (Aston Martin)

2000-2002 m.
Dalyvavo kartingo varžybose.

2003 m.
Debiutavo „Formulės-BMW“ Vokietijos čempionate. Jau pirmajame sezone pelnė 5 pergales ir tapo vicečempionu. Kitais metais laimėjo net 18 iš 20 lenktynių ir, be jokių abejonių, triumfavo pirmenybėse.

2005 m.
Jam jau netrūko dėmesio – vokietis pirmą kartą išbandė „Formulės-1“ techniką, „Williams“ komandos kvietimu. Lenktyniavo Europos „Formulės-3“ čempionate, kur buvo pripažintas metų naujoku ir užėmė 5-ąją vietą bendroje įskaitoje.

2006 m.
Tapo Europos „Formulės-3“ čempionu, serijos lenktynėse pelnęs 4 pergales. Taip pat dalyvavo trejose „World Series by Renault“ lenktynėse, kurių dvi laimėjo. Tapo „BMW Sauber“ F-1 komandos bandytoju.

2007 m.
Debiutavo „Formulėje-1“. JAV GP lenktynėse „BMW Sauber“ bolide jis pakeitė negalėjusį lenktyniauti Robertą Kubicą. Debiutas pavyko puikiai – pirmosiose lenktynėse pelnytas taškas. Sezono pabaigoje jis gavo lenktynininko vietą „Toro Rosso“ komandoje. Sezone jis surinko 6 taškus, o galutinėje įskaitoje liko 14-as. Metų pradžioje dar varžėsi „World Series by Renault“ serijoje, kur startavo 6 kartus ir pelnė vieną pergalę.

Debiutavo "Formulėje-1" Sebastianas iš lėto, tačiau sezono pabaigoje įsismagino taip, kad Italijos GP metu pelnė "pole" poziciją bei pirmą savo ir ekipos pegalę!

2009 m.
S.Vettelis perėjo į "Red Bull" ekipą, kur kovojo aukščiausiame lygyje ir iki pat sezono baigties lipo sezono lyderiui J.Buttonui ant kulnų.

2010 m.
Vokietis pasiekė savo tikslą. Atrodytų, jau neįmanomoje kovoje, atsilikdamas nuo pagrindinių varžovų, jis paskutiniame etape iškovojo čempiono titulą.

2011 m.

S.Vettelis neturėjo lygių ir, surinkęs net 392 taškus, pelnė antrąjį savo čempiono vardą.

2012 m.

Trečiąjį trofėjų S.Vettelis iškovoja tik paskutiniame etape, po permainingos viso sezono kovos palaužęs F.Alonso.

2013 m.

Vokietis antroje sezono dalyje tiesiog triuškino varžovus, iškovodamas 9 pergales iš eilės. 397 taškai ir ketvirtas pasaulio čempiono vardas.

2014 m.

S. Vettelis vėl atstovauja "Red Bull", tačiau šis sezonas vokiečiui tikras nusivylimas. Jis nusileidžia komandos draugui Danieliui Ricciardo, nepelno nė vienos pergalės ir praranda nugalėtojo vardą. Bendroje įskaitoje S. Vettelis užima tik 5-ąją vietą.

2015 m.

Nusivylęs rezultatais S. Vettelis išpildė savo svajonę ir perėjo į „Ferrari“ komandą. Vokietis atsigavo italų ekipoje - iškovojo tris pergales ir užėmė 3 vietą čempionato įskaitoje bei padėjo „Ferrari“ pakilti į 2 vietą konstruktorių įskaitoje.