Lenktynės Italijoje vyks be žiūrovų (2)

Lenktynės Italijoje vyks be žiūrovų
logo 2020 Liepos 29 d. 19:24, Pirelli

Italijos GP organizatoriai paskelbė, kad į lenktynes, kurios vyks Monzos trasoje, žiūrovai nebus įleidžiami.

Dėl COVID-19 pandemijos, šių metų F-1 sezonas prasidėjo ne kovo mėnesį Australijoje, o liepos mėn. Austrijoje. Kol kas į trasas žiūrovai nėra įleidžiami.

F-1 vadovai išreiškė viltį, kad sirgaliai į lenktynių trasas bus įleidžiami rudenį. Žiūrovus planuojama įsileisti Rusijoje bei Portugalijoje. Manoma, kad F-1 vadovai ketino suteikti galimybę žiūrovams stebėti lenktynes Monzos trasoje, tačiau Italijos GP organizatoriai paskelbė, kad varžybos vyks be žiūrovų tribūnose.

„2020 m. Italijos „Grand Prix“ lenktynės „Autodromo Nazionale Monza“ trasoje vyks už uždarų durų - be žiūrovų. Pinigai už bilietus, kuriuos jau spėjo įsigyti sirgaliai, bus grąžinti“, - teigiama pranešime spaudai.

Galimybė stebėti lenktynes trasoje galbūt bus suteikta ekipoms atvykus į Mugello lenktynių žiedą. Tiesa, ar sirgaliai bus įleisti priklausys nuo vietos valdžios sprendimų ir taisyklių. Sirgalius į trasą ketina įsileisti ir Niurburgringas.

Iki šiol paskelbta, kad šiemet įvyks 13 lenktynių. Po italų pranešimo tapo aišku, kad pirmas aštuonias varžybas sirgaliai bus priversti stebėti per TV arba mobiliuosius įrenginius.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jonaitis
| 07/30 07:04 Atsakyti
Po kiekviena naujiena apie etapus trydalioji su virusu, bet sezonas kaip vaziuoja taip vaziuoja. Kai saka suva loja, karavanas eina.
ddt
| 07/29 22:55 Atsakyti
Kaip su Belgija, įdomu. Ten vėl įvedinėjami stiprūs ribojimai, ir turint omeny atostogų sezoną, situacija tikrai negerės.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas